Neler Yeni

kusların padısahları

nusrt355

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hank moody
Meslek
calışmıyorum
İkametgah
Yurt Dışı
Yetiştirdiğim Irk
Saya
,0
gökhan @k' Alıntı:
Mardin tek geçer hepsini demek,öznel boyutta bir söylemdir.Ben zamanında mardin ırkının neredeyse tüm çeşitlerini besledim.Bunun yanında çorum çıplağıda besledim.Bana görede çorumlardaki beğenimi mardinlerde göremedim.
Dolayısıyla güzel ve iyi gibi kavramlar kişiden kişiye değişen öznel boyutta kavramlardır.Bana göre iyi olan size göre iyi değildir vede size göre iyi olan bana göre iyi değildir.
En önemli olan nokta ise,kendimize en güzel mutluluğu veren kuşlara sahipsek ortada bir problem yok.Zaten hobimizinde güzelliği burada değilmi?
Herkezin kendine mutluluk veren ırkları beslemesi temennisiyle...
bncede ben başkalarının öznel düşüncelerini takmam benim kuşlarımda renkleri şekilleri beğenilmez acık acık söyliyim ama oyunlarını gören adam gönderir kardeş satıyon mu satıyon mu ben saya besliyorum en güzel sayamda bi şeş kaplan kuşu yatırmıştım bir müddet yavrusunu almak için sonra catıya arkadaşlar geliyor diyolar bu mu oynağın senin yani anlıyacağınız başkasına bakmayın ne derlerse desinler catınızada insan getirmeyin benim başım yandı bir ara bir daha tövbe ettim XD ve gökhan @k abimede katılıyorrum

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
gerçektende öyleler güle güle besle.saygılar

gökürk.77

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
gökhan ALINÇA
Meslek
emekli
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
gökhan @k' Alıntı:
Mardin tek geçer hepsini demek,öznel boyutta bir söylemdir.Ben zamanında mardin ırkının neredeyse tüm çeşitlerini besledim.Bunun yanında çorum çıplağıda besledim.Bana görede çorumlardaki beğenimi mardinlerde göremedim.
Dolayısıyla güzel ve iyi gibi kavramlar kişiden kişiye değişen öznel boyutta kavramlardır.Bana göre iyi olan size göre iyi değildir vede size göre iyi olan bana göre iyi değildir.
En önemli olan nokta ise,kendimize en güzel mutluluğu veren kuşlara sahipsek ortada bir problem yok.Zaten hobimizinde güzelliği burada değilmi?
Herkezin kendine mutluluk veren ırkları beslemesi temennisiyle...
Gökhan arkadaşımın her kelimesine katılıyorum bence doğru olanda bu

58che58

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet kaya
Meslek
kaynakçı
Yetiştirdiğim Irk
arkadaşlar ben mardin beslemiyorum ama en güzel mardin hakiki sivas mardinidir gerek oyunları gerek fişekleri gereksede renkleri çok güzeldir hakiki bir sivas mardini 5 yılda yatsa uçur yine aynı performansı gösterir
saygılar...

tolgahan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tolgahan cokyasar
Meslek
otomobil sanayi
İkametgah
Yurt Dışı
Yetiştirdiğim Irk
Saya
ben mardini boyle cok uzun pacali bilmezdim 98 de bir kere besledim onunda bu kadar uzun pacasi yoktu kafasi keldi ziplayip takla atmaktan onuda beslememin sebebi kostumuyle degilde oyunuyla cok muhabbetini duydum