Neler Yeni

Kuşlarımız Gebze de

Tusan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tuğsan öncül
Meslek
güvenlik
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Kelebek.
Burası yerimi bilmiyorum ama kuslarımızı sizlere göstermek ve yorum almak istiyorum .
Fotoğraflar Kompak Yarı Profesyonel makine ile çekilmiştir Fujifilm Hs 25 exr Kuslar Bize Aittir İsteyen yerinde görebilir .
Kostüm -süs- Seferli Kuslar Bulunmaktadır Dilerseniz Satışını yapabilirim .

Birde Oyunu yeni söken bir kuşumuzdan görüntü (Video Linki ) :http://www.facebook.com/photo.php?v=3276588731047&set=vb.1757362468&type=3&theater

Tusan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tuğsan öncül
Meslek
güvenlik
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Kelebek.
Kümesimizden Görüntüler 300 e yakın Güvercin yelpazemiz vardır hepsi taklacı ırkı üyesidir .

hidalgoo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hürkan TEKİN
Meslek
Öğretmen
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Kostümden anlamam, ilgi alanıma da girmiyor ama hepsinin maşallahı var.3-4 tane arkatepe kuş dikkatimi çekti.
Dün Gebze İstasyondaydım. Siteden Kerim Arkadaşımızı ziyarete gitiim.Bilseydik uğrardık :heyo:
KAZASIZ BELASIZ BESLEMELER.

Kerim KINIR

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kerim KINIR
Meslek
Operatör
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
S.a Tuğsan abi maşallah yeriniz kümesiniz ve kuşlarınız güzel görünüyorlar.Gebze İstasyonda ikamet ediyorum.Allah nasip kısmet ederse görüşürüz bir gün inşallah.Kazasız belasız uçurun besleyin inşllah.

hidalgoo' Alıntı:
Kostümden anlamam, ilgi alanıma da girmiyor ama hepsinin maşallahı var.3-4 tane arkatepe kuş dikkatimi çekti.
Dün Gebze İstasyondaydım. Siteden Kerim Arkadaşımızı ziyarete gitiim.Bilseydik uğrardık :heyo:

Hürkan abi , yüz yüze görüşüp tanıştığımıza çok memnun oldum.İnşallah karşılamamda bir eksiğim bir hatam-kusurum olmamıştır.Oldu ise affola.Allaha emanet ol abi , tekrardan görüşmelerimizi sürdürmemiz dileğim ile ...

Tusan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tuğsan öncül
Meslek
güvenlik
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Kelebek.
Değerli yorumlarınız için teşekkürler adres vereyim herzaman çay içmeye kuslları izlemeye beklerim . özelden adres verebilirim ziyaret etmek isteyen olursa 541 849 65 07

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK

Tusan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tuğsan öncül
Meslek
güvenlik
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Kelebek.
Bu sayfayı oraya tasımak mumkunmu

hidalgoo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hürkan TEKİN
Meslek
Öğretmen
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Kerim TÜRK' Alıntı:
S.a Tuğsan abi maşallah yeriniz kümesiniz ve kuşlarınız güzel görünüyorlar.Gebze İstasyonda ikamet ediyorum.Allah nasip kısmet ederse görüşürüz bir gün inşallah.Kazasız belasız uçurun besleyin inşllah.

hidalgoo' Alıntı:

Hürkan abi , yüz yüze görüşüp tanıştığımıza çok memnun oldum.İnşallah karşılamamda bir eksiğim bir hatam-kusurum olmamıştır.Oldu ise affola.Allaha emanet ol abi , tekrardan görüşmelerimizi sürdürmemiz dileğim ile ...
Kerim 1 kardeş samimiyetiyle beni karşıladın, inan ben o kadar çay içmezdim kaç bardak çay içtim :hhh: Muhabbet,o bu derken zaman da hemen geçti.1 Haftam kaldı sonra askerim .Askerlik dönüşü mutlaka yanına ugrarım.Sende benim yabiklleri :hhh: uçurursun gelene kadar..Bakalım seyisliğin nasıl :heyo: geldimmi izletirsin...
Bu taraf yolun düşer her zaman beklerim BAŞIM ÜSTÜNDE YERİN VAR KERİM...

Kerim KINIR

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kerim KINIR
Meslek
Operatör
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
hidalgoo' Alıntı:
Kerim TÜRK' Alıntı:

hidalgoo' Alıntı:

Kerim 1 kardeş samimiyetiyle beni karşıladın, inan ben o kadar çay içmezdim kaç bardak çay içtim :hhh: Muhabbet,o bu derken zaman da hemen geçti.1 Haftam kaldı sonra askerim .Askerlik dönüşü mutlaka yanına ugrarım.Sende benim yabiklleri :hhh: uçurursun gelene kadar..Bakalım seyisliğin nasıl :heyo: geldimmi izletirsin...
Bu taraf yolun düşer her zaman beklerim BAŞIM ÜSTÜNDE YERİN VAR KERİM...
Eyvallah [tag]hidalgoo[/tag] Hürkan abi teşekkür ederim.Hayırlısı ile askerliğini bitir gel de her zaman beklerim abi.Senin yabaniler çatının üstündeki uçum kümesi tamamlanınca uçmaya başlayacaklar.Zaten bir ton uçmayı bekleyen kuş var :) .Askerlik tam yeni sezonun başlangıcında bitiyor.Senin içinde iyi bir zamana denk geldi :) Allaha emanet ol abi aramayı ihmal etme askeriyeden. :slm:

Ayrıca [tag]Tusan[/tag] abiden konuyu böldüğümüz için özür diliyorum.

hidalgoo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hürkan TEKİN
Meslek
Öğretmen
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Ararım seni askerdeyken, hayvanlardaki gelişmeleri söylersin bana. Ona göre ;bakalım yeni kattığımız kanlardandan olumlu 1 sonuç alabilmişmişiz ona göre değerlendirme yaparız.....
Bu arada Konu fazla bölünmesin dediğin gibi :hhh:konuyu açan arkadaş da kusura bakmasın...
HERKESE KAZASIZ BELASIZ BESLEMELER....

DELIYUREK41

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat koç
Meslek
teknıker
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
masallah kuşlarınızda yerınızde çok güzel.sanırım aradıgınız yer işinide çözdünüz.ben darıcada oturuyorum.bırbırımıze cok yakın sayılırız.yolunuz düşerse beklerım.hoscakalın

Tusan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tuğsan öncül
Meslek
güvenlik
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Kelebek.
Bende Beklerim Herzaman Teşekkürler Burda Lojmanda kalıyordum o konuyunu utmamıssınız sanırım iş yeriyle görüüştüm
Orda kümes yapıp bakabileceğime onay aldım .

DELIYUREK41

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat koç
Meslek
teknıker
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
inşallah.yer işinide çözmüşsünüz sizin adınıza sevındım.hoşcakalın

Tusan