Neler Yeni

kuşlarım HÜSEYİN TURAN

emreert

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Emre ERTABAK
Meslek
av bayii
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Re: Kuş

maşallah hüseyin bey güzel görünüyorlar,iyi ucurmalar dilerim.

Faruk Yapar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tuncer Çetin
Meslek
Makine Tekniker
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Re: Kuş

merhaba hüseyin abi kuşlarının görünüşleri çok güzel her halikarda oyunlarıda güzeldir....tüm kuşlarının tüyleri kadar hayırlarını gör..
not:hüseyin abi böyle bir konu açtığı için teşekkür ederim bu siteye üye olduğumdan beri ilk defa böyle düzenli ve sistemli resimler yükleyeni gördüm!!!!!!!!!

kemocan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kemal kalaycı
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamlar.kuşların resimlerini fizik özelliklerini beğendim performanslarınında iyi olduğunu umarım.kümeste yer var bence o teneke yuvalıkları atınız ve o güzel kuşlara ahşap geniş yuvalıklar yakışır bence kuşların güzelliği hijyenden sonra gelir.önce kümes hijyeni.umarım eleiştiri diye bakmazsınız .sadece bir öneri.

hüseyin turan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin turan
Meslek
kuşçu
İkametgah
Isparta
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
KEMALO' Alıntı:
selamlar.kuşların resimlerini fizik özelliklerini beğendim performanslarınında iyi olduğunu umarım.kümeste yer var bence o teneke yuvalıkları atınız ve o güzel kuşlara ahşap geniş yuvalıklar yakışır bence kuşların güzelliği hijyenden sonra gelir.önce kümes hijyeni.umarım eleiştiri diye bakmazsınız .sadece bir öneri.[/quote

KEMALETTİN BEY merhabaler;

ALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.AMA ÖZELLİKLE TENEKE YUVALAR KULLANIRIZ BİZLER.HİJYEN OLAYINA EMİN OLUN HERKESTEN ÇOK DİKKAT EDEN BİRİYİMDİR ELİMDE İSPATULA İLE GEZEN HERGÜN KÜMES TEMİZLEYEN BİR KUŞÇUYUM.TENEKE BİZİM İÇİN DAHA UYGUN OLUYOR.İSTEDİĞİM ZAMAN RAFTAN İNDİRİP İÇİNİ TEMİZLEYE BİLİYORUM.

ŞU AN 10 KADAR KADAR ARKADAŞIM KÜMESİNDE DE HEMEN HEMEN BENİM KADAR BENİM KUŞLARIMDAN VAR.EMİN OLUN VERİLEBİLECEK EN BÜYÜK DEĞER VE HİZMETİ VERİYORUZ BU KUŞLARA.

SAYGILAR............

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
S A MAŞALLAH HÜSEYİN KARDEŞİM SAGLIKLI GÜZEL KUŞLAR GÜLE GÜLE BESLEYİNİZ ANK DEYİMİYLE ÇAPAR SARILARDA ÇOK HOŞ DURUYORLAR BOL YAVRULU SAGLIKLI KAZASIZ SEZON DİLİYORUM

EVET HÜSEYİN BEYİN KÜMES GÖRÜŞÜNE DE KATILIYORUM TEFARRUATIN OLMAYISI SAGLIKSIZ ANLAMI TAŞIMAMALI KENDİM DE YAG TENEKESİ ÇOK KULLANIRDIM HEM HİJYENİK HEM TEMİZLİGİ KOLAY AHŞAP MALZEMEYE GÖRE BİT HAŞEREYİDE DAHA AZ BARINDIRIR
SAYGILAR

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
maşallah hüseyin abi çok güzel kuşlar... sağlıklı sezonlar dilerim saygılar...

cem hamza

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cem hamza toptanoğlu
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
sa. hüseyin bey önce hayvanlarına maşallah demek lazım sonra bozlara hasta oldum . güle güle besleyin saygılar

www.amedliyiz.biz

Kayıtlı Kullanıcı
tekrar hüseyin abimin kuşlarına maşallah diyerek başlamak istiyorum..hüseyin abime teneke konusunda katılıyorum..benim de yuvalarım tenekedir..15 yıldan fazladır da sadece teneke kullandım...hiçbir zararını da görmedim.hele kış aylarında yavru alacaksanız mutlaka teneke kullanın yavruların vücut ısısıyla hemen ısınır..

msaitgok

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet Sait GÖK
Meslek
İnaşaat Müh.
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Ben de sarıları çok beğendim. Güle güle uçurun, hattaa ekeliklerinde daha çok gülün..

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Maşallah Hüseyin bey. Allah sağlık sıhhatle beslemeyi nasip etsin. Tenekeler konusunda benimde fikrim aynı bende kuşa başladım başlayalı tenekeden başka yuvalık kullanmadım.

hüseyin turan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin turan
Meslek
kuşçu
İkametgah
Isparta
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Hüseyin BAŞOĞLAN' Alıntı:
Maşallah Hüseyin bey. Allah sağlık sıhhatle beslemeyi nasip etsin. Tenekeler konusunda benimde fikrim aynı bende kuşa başladım başlayalı tenekeden başka yuvalık kullanmadım.

teşekkürler hüseyin bey.

raf usülü teneke yuvalar bizim kümes dizaynımızın vazgeçilmezi.aslında fotoğrafını çektiğim damızlık kümesimi geçici yaptım.sezonu erken açmak için kış yavrusu almak için.ama normal kümes düzenimiz her çift kuşumuza karşılıklı iki teneke yuva şeklindedir.bir yerde yavru büyütürken diğer yere yumurtlasada yavrudan vazgeçmeden bakabiliyorlar.

saygılar....

hüseyin turan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin turan
Meslek
kuşçu
İkametgah
Isparta
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
msaitgok' Alıntı:
Ben de sarıları çok beğendim. Güle güle uçurun, hattaa ekeliklerinde daha çok gülün..

MEHMET BEY SAYGILAR,

KUŞLARIN HEPSİ 12 YIL ÖNCEKİ 2 ÇİFT KUŞTAN TÜREME.HEPSİ AKRABA YANİ.GENELDE SARI YAVRU VERİRLER,AMA ARKADAŞLAR SAĞOLSUN,GELEN SARI GÖTÜRÜYOR.O YÜZDEN SEZON SONU SARILAR AZALIR BOZLAR KALIR.BİZDE HER SEZON BAŞI ÜRETMEYE DEVAM EDERİZ.

A

Anonymous

abi kuşları ilk görmek sanala nasipmiş :) sarılar on numaraymış sahiden de , beyazın ilk yumurtasını çektim inşallah sarı gelir :) görüşmek üzere abicim kaynarcadan mali müşavir ali demir...

hüseyin turan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin turan
Meslek
kuşçu
İkametgah
Isparta
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
smmalidemir' Alıntı:
abi kuşları ilk görmek sanala nasipmiş :) sarılar on numaraymış sahiden de , beyazın ilk yumurtasını çektim inşallah sarı gelir :) görüşmek üzere abicim kaynarcadan mali müşavir ali demir...
ALİ KARDEŞ TEŞŞEKKÜR EDERİ,

UMARIM GÖNLÜNE GÖRE YAVRU VERİR KUŞLARIN.4. RESİM İLE 24.RESİMDEKİ KUŞLAR,SENDEKİ EKELERİN YAVRUSUDUR.28. RESİMDEKİ SARILAR BEYAZIN ANNE BABASIDIR.UMARIM ANNE BABA GİBİ YAVRULAR VERİR.

SAYGILAR KARDEŞİM...............

A

Anonymous

eyvallah abicim , temennin yeter , öyle yavru vermese de hüseyin abimizin kuşları başımızın tacıdır, saygılar bizden abicim....

ali07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ali bulut
Meslek
sporcu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
maşallah çok iyi bir karma kümes olmuş.her türlü kuş var iyidir de bunların oyunları..iyidir iyi...
hayırlı günler...

adallı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ercan bulut
Meslek
dekorasyon
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
sa .maşallah güzel kuşlar allah agız tadi ile kazasız belasız uçurmak nasip etsin . eneginize saglık !!

hüseyin turan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin turan
Meslek
kuşçu
İkametgah
Isparta
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
adallı' Alıntı:
sa .maşallah güzel kuşlar allah agız tadi ile kazasız belasız uçurmak nasip etsin . eneginize saglık !!

TEŞEKKÜRLER ERCAN BEY.

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Resimleri yeni gördüm , sanırım kaçırmışım .. Hepside Maşallah gösterili kuşlar, zevkle sağlıkla uçurun .. selamlarŞEREF