Neler Yeni

kuşcular.org yöneticiler inin DİKKATİ NE

orhan02

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Orhan BAHAR
Meslek
Kamu
İkametgah
Adıyaman
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
i

delicem46

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Cem Pakaydın
Meslek
Öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
eskiden vardı bir sohbet bölümü ama sonradan büyük ihtimalle orda yazılanları tek tek okuyup hatalı olanı uyarmak gibi bir şey var galiba o biraz kastı olayı.. aynen katılıyorum bir sohbet bolumu olsa cok fazla giren olcak + kilitlenen konuları ordan sorarak bosu bosuna yer işgali yapılmıcak..
benimde bir isteğim var aslında açtığımız konuları neden silme hakkına sahip değiliz. örneğin satılık ilanım vardır benim konu kilitli neden tamamen kaldıramıyorum ? ya da eski actıgım gereksiz oldugunu dusundugum bir konuyu neden tamamen bu site üzerinden silemiyorum? bu dediğimin uygulaması zor bir şey oldugunu zannetmıyorum bilgisyar işlerinden anlamam ama acılan bır konunun tamamen silinmesi zor değildir hemde site içi kirlilik azalır.
umarım bu konusulanlar yönetici arkadasların dikkatine carparda bir cevap verirler cunku bunu çok merakedıyorum..

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
orhan02' Alıntı:
yönetici arkadaşım 1yılı oldu bu siteye üye oldum çok kaliteli abi lerle ve kardeşlerle tanıştım kuşculuk bilgime bilgi eklendi bu yönden teşekür ederim.
ama bana göre bu sitede bir eksiklik görüyorum sohbet bölümü nün olmayışı çoğumuz kamuda veya özel şirketlerde çalışmaktayız daireler de msn filitreli olduğundan sohbet edemiyoruz bu arzumu dikkate alırda bir çalışma yaparsanız beni ve benim durumumda olan arkadaşları çok mutlu edersiniz.
Daha önceden Sohbet bölümümüz açıktı, Fakat Sohbet bölümüyle ilgili Sİteyi yavaslatiyor gerekcesi ile vazgecildi, ekstra olarak bizler 24 saat burada olamadigimiz icin, Gereksiz ve seviyesiz konusmalar oldugu dikkatimizi cekti, bu seviyesizlige Yonetim olarak göz yumamazdik, birazda bu etken oldu, fakat görüşünüz dikkate alinacak ve ADMİN tarafindan yakin sure icerisinde bilgilendirileceksiniz.

Kuscular.ORG

delicem46

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Cem Pakaydın
Meslek
Öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SerdarBRS' Alıntı:
orhan02' Alıntı:
yönetici arkadaşım 1yılı oldu bu siteye üye oldum çok kaliteli abi lerle ve kardeşlerle tanıştım kuşculuk bilgime bilgi eklendi bu yönden teşekür ederim.
ama bana göre bu sitede bir eksiklik görüyorum sohbet bölümü nün olmayışı çoğumuz kamuda veya özel şirketlerde çalışmaktayız daireler de msn filitreli olduğundan sohbet edemiyoruz bu arzumu dikkate alırda bir çalışma yaparsanız beni ve benim durumumda olan arkadaşları çok mutlu edersiniz.
Daha önceden Sohbet bölümümüz açıktı, Fakat Sohbet bölümüyle ilgili Sİteyi yavaslatiyor gerekcesi ile vazgecildi, ekstra olarak bizler 24 saat burada olamadigimiz icin, Gereksiz ve seviyesiz konusmalar oldugu dikkatimizi cekti, bu seviyesizlige Yonetim olarak göz yumamazdik, birazda bu etken oldu, fakat görüşünüz dikkate alinacak ve ADMİN tarafindan yakin sure icerisinde bilgilendirileceksiniz.

Kuscular.ORG
güzel diyorsunuz ama burada 2 3 patavatsız yüzünden biz her merakettiğimiz olayı konu acarak mi ögreneceğiz ? genç arkadaşların konuları her dakıka kitleniyor site içi kirlilik olmuyor mu ? bu kadar fazlalık siteyi yavaslatmıyor da sohbet bölümü nasıl yavaşlatıyor ? sohbet bölümünün kapanmasının tek nedeni bence ugrasması zor oldugu içindir.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
delicem46' Alıntı:
eskiden vardı bir sohbet bölümü ama sonradan büyük ihtimalle orda yazılanları tek tek okuyup hatalı olanı uyarmak gibi bir şey var galiba o biraz kastı olayı.. aynen katılıyorum bir sohbet bolumu olsa cok fazla giren olcak + kilitlenen konuları ordan sorarak bosu bosuna yer işgali yapılmıcak..
benimde bir isteğim var aslında açtığımız konuları neden silme hakkına sahip değiliz. örneğin satılık ilanım vardır benim konu kilitli neden tamamen kaldıramıyorum ? ya da eski actıgım gereksiz oldugunu dusundugum bir konuyu neden tamamen bu site üzerinden silemiyorum? bu dediğimin uygulaması zor bir şey oldugunu zannetmıyorum bilgisyar işlerinden anlamam ama acılan bır konunun tamamen silinmesi zor değildir hemde site içi kirlilik azalır.
umarım bu konusulanlar yönetici arkadasların dikkatine carparda bir cevap verirler cunku bunu çok merakedıyorum..

Mesaj degiştirme,ileti silme gibi haklar üyelede daha önceden vardı siteyi biraz incelerseniz bu konu konusuldu ve gerekcelerı belirtilmişti.

Kotu nıyetli kişiler iletisine birsey yazıyor karsı tarafı tahrık edıyor tartısma yaratıyor sonra ıletısını duzenleyıp ya da sılıp ben oyle bırsey yazmadım ki diyor.

Ve çeiştli olaylardan siteye küsüp ayrılanlar butun iletilerini siliyorlar bu seferde konular boşlukta kalıyor çeiştli bu gibi kötüye kullanmalar sonucunda ileti değiştirme yasaklanmıştır.

İlgili yöneticilere özelden mesaj yazarsanız silinecek,düzenlenecek yerleri size yardımcı olunacaktır.

Sohbet bölümüne gelince serdar abi de biraz sebeplerini yazmış.
Ama düzenleyip,yeniden kurmak için araştırmalar içindeyiz Hüseyin arkadaşımız gerekli teknik olayları çözebilirse kısa süre içinde ekleyecektir diye tahmin ediyorum.

delicem46

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Cem Pakaydın
Meslek
Öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Ömer ÖZKURT' Alıntı:
delicem46' Alıntı:

Mesaj degiştirme,ileti silme gibi haklar üyelede daha önceden vardı siteyi biraz incelerseniz bu konu konusuldu ve gerekcelerı belirtilmişti.

Kotu nıyetli kişiler iletisine birsey yazıyor karsı tarafı tahrık edıyor tartısma yaratıyor sonra ıletısını duzenleyıp ya da sılıp ben oyle bırsey yazmadım ki diyor.

Ve çeiştli olaylardan siteye küsüp ayrılanlar butun iletilerini siliyorlar bu seferde konular boşlukta kalıyor çeiştli bu gibi kötüye kullanmalar sonucunda ileti değiştirme yasaklanmıştır.

İlgili yöneticilere özelden mesaj yazarsanız silinecek,düzenlenecek yerleri size yardımcı olunacaktır.

Sohbet bölümüne gelince serdar abi de biraz sebeplerini yazmış.
Ama düzenleyip,yeniden kurmak için araştırmalar içindeyiz Hüseyin arkadaşımız gerekli teknik olayları çözebilirse kısa süre içinde ekleyecektir diye tahmin ediyorum.
ben iletilerin silinmesinden bahsetmedim, ben açtığım bir konunun kendim tarafından siteden tamamen kaldırılmasını söyledim

orhan02

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Orhan BAHAR
Meslek
Kamu
İkametgah
Adıyaman
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamunaleykum
orhan bey evet dahaonce sohbet odasi mevcuddu sitede guzel sohbetlerimizde olurdu taki sohbeti bilmiyenler katilana kadar
bildigim kadari ile gine acilmasi icin cabalar var umarim en kisa zamanda acilir daha kati kurallarlada bizlerde kaldigimiz yerden devam ederiz guzel sohbetlere
MSN konusuna gelince kimse yanlisanlamasin elimden geldigince herkeze cavap vermiye calisiyorum rahatsizlkda duymuyorum ama bazen 10 kisi geciyor ayni anda yazismaya calistigim eminim ki bir cogumuzda ayni sikinti var
kuscular org sohbet odasi bena yazisma kolayligi sagliyor ve daha cok sohbet sansi veriyordu insallah kisa zamanda tekrar acabiliriz sohbet bolumunu
saygilarimla

Sipikopat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Halil Öner
Meslek
Öğrenci Muhasebeci Adayı :)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Neyse arkadaşlar birbirimize sert çıkmanın bir mantığı yok insallah sohbet olayı kısa zamanda çözülür ve seviyeli bir sohbet ortamı yaratmaya calışırız.

Saygı ve Sevgiyi unutmyalım arkadaşlar şimdiden böyle her lafa alınıyorsak sohbet ortamında dahada kötü oluruz ve açılmamak üzere konu rafa kaldırılır.

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Birbirinizle tartışmalara girmezseniz her konu daha çabuk çözüme ulaşacaktır. Gereksiz mesajları sildim.

Sohbet odasını kontrol edemiyoruz, yani her mesajı tek tek inceleme şansımız olmuyor. Sohbet hali hazırda var sitede fakat birkaç önemli hatası mevcut. Bu hataları çözmek beni aştı, destek sitesindende herhangi bir cavapta gelmedi. O yüzden bu konuda uzman birinden yardım almam gerekiyor. Bu konuyu araştırıyorum şimdilik.

orhan02

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Orhan BAHAR
Meslek
Kamu
İkametgah
Adıyaman
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
teşekür ederim hüseyin bey göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hayırlısı olsun

delicem46

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Cem Pakaydın
Meslek
Öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Hüseyin BAŞOĞLAN' Alıntı:
Birbirinizle tartışmalara girmezseniz her konu daha çabuk çözüme ulaşacaktır. Gereksiz mesajları sildim.

Sohbet odasını kontrol edemiyoruz, yani her mesajı tek tek inceleme şansımız olmuyor. Sohbet hali hazırda var sitede fakat birkaç önemli hatası mevcut. Bu hataları çözmek beni aştı, destek sitesindende herhangi bir cavapta gelmedi. O yüzden bu konuda uzman birinden yardım almam gerekiyor. Bu konuyu araştırıyorum şimdilik.
benim isteğimede çözüm bulursanız sevinirim

muygun

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet UYGUN
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Ödemiş dolapçısı,Düz dönek

Hüseyin tartışmaya gircek bişey yokta verilen cevabı okudun dimi.ne zihniyetimiz kalmış ne de eğitimciliğimiz.lütfen herkes yaşının adamı olsun yada yaşını doğru yazsın!

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
delicem46' Alıntı:

benim isteğimede çözüm bulursanız sevinirim
Kendi mesajlarınızı silme sana özel birşey değil Cem. Yani sen düzgün bir kullanım sergileyebilirsin fakat Ömer ÖZKURTunda belirttiği gibi daha önceden bu tür sorunları çok yaşadık.
Bu özellikleri sitemizden-haberler-ve-onemli-duyurular/uyelerimizin-dikkatine-t3767.html adresinden kaldırdığımızı belirtmiştik. Üzgünüm ama bu konuda inan yapabileceğimiz birşey yok.
ekip.html adresinde bölüm yöneticilerinin listesi mevcut. Sildirmek istediğin yazı hangi bölümdeyse o bölümün yöneticisine söylersen sebebiyle yardımcı olacaklardır.

delicem46

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Cem Pakaydın
Meslek
Öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
yok ileti değil ya mesela satılık ilanları var ya da eski kuşlarımın resimlerini kompler kaldırmak istiyorum..

Mustican Yeşilırmak

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mustafa yeşilırmak
Meslek
Aksesuarcı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Aman abiler sohbet- chat işine girersek içinden çıkılmaz hal alır..Kimilerini anlamak mümkün onlar sohbet etmek istiyor ama yapacak birşeyde yok..Site böyle güzel. Her yaştan ve her cinsten insanın dikkatını çekecek türden...Sohbet kısmı işi karıştırır tahminimce bunları bir çok paylaşım sitelerinde görebiliyoruz..Bunun için Kuşcular.org'a girip ne var ne yok kim ne eklemiş ne yazmış diye merak içinde gün boyu fırsat kolluyoruz ...
Bir sorun varsa bence ana sayfada yeni konular kısmının biraz daha geniş tutulmamasıdır..Öyle anlar oluyor Bir hafta giremiyoruz, Konuları kaçırıyoruz bu bizleri üzüyor.