Neler Yeni

~ KUSCULAR.ORG PiKNiKTE ~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cengiz_demirci

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cengiz demirci
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
öemer bey ben arkadaşlarla konuşayım size dönerim bi şekilde bu sene olmazsa gelecek sene çok katılım olur diye düşünmekteyim ben.

hkarahan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
halil karahan
Meslek
emekli
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Bütün arkadaşlara kolay gelsin kısmet olursa bende katılacağım. Saygılar Sevgiler

Yasin18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasin Ekizce
Meslek
Memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Değerli arkadaşlar listeye cengiz abii ve benide yazın birde İyi kuşçuların olduğu Çankırılı ilimizden hemşerilerimizde katılacak tahmin olarak 7-8 kişi sayı yüksele bilir ve/veya azalabilirde

İnşaallah iyi olacak Değerli Üsdatları tanıyacaz

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Evet herkes kendı ılındekı dernekelre davetımızı ıletırse tum yurdumuzdakı dernekler de davetlıdır aslında bıerer davetıye yada daha guzelı afıs bastırıp derneklere gorunen yerlere assakk da duymayan kalmasa yurdumuzun heryerındekı dostlarımızla gorusmus tanısmıs olsak.

Sonra ben duymadım demesınler :)

ugurk81

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
uk
Meslek
öğretmen
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
S.a. değerli kuşçular.org sakinleri...

Öncelikle Ferhat Abicim herşey için teşekkürler, bimukabele diyorum saygıdeğer büyüğüm; hem siz hemde aileniz için sağlık,mutluluk ve huzur diliyorum, Cenabı Allah'tan.

Arkadaşlar ve abilerim bu gibi buluşmaların gerekliliğini uzun süredir söylüyordum zaten. Allah varlığını eksik etmesin, değerli abimiz gönül ve muhabbet adamı Tahir Bey, konuyu açıp bizleri mutlu etmiştir. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Aynı hobiyi paylaştığım ve çoğunuzu görmesemde bazı arkadaşları,abileri sanki ailemin bir ferdiymiş gibi görmeye başladım. Kuşçular.org sanki evimin bir odası oldu. Yöneticiler dert ortağım oldu. Üzücü olaylar olup zaman zaman bizlerin içersine nifak tohumları ekildi, ekiliyor da zaman zaman ama dostluğumuz halâ çok şükür değişmedi. Nasipse de bunları kucaklaşarak, yüz yüze gülüp eğlenerekte taçlandıracağız. Benim özel yaşamım ve kariyerimle ilgili bir takım zaman sıkıntım olsa da umarım tarih netleşirse tüm imkanları seferber edeceğim, bu konuyu sadece Ferhat Abimle istişare ettik. Hayırlısı diyorum. Umarım siz değerli dostlarımla, abilerimle bir iki lafın belini büküp yüz yüze bakabilmek, mutlu bir anı paylaşabilmek nasip olur.

Ferhat Abicim ilgi ve alakandan dolayı tekrar teşekkür ediyorum.

Kuşçular.org ailesine tekrar selamlar-saygılar...

Allah'ın selamı, rahmeti, bereketi üzerinize olsun.

kaan kerem büker

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
canalya
Meslek
global yatak
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
s.a kısmet olursa pıknıge bende gelıcem saygılarımla...

hobist

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ömer sezer
Meslek
kamu personeli
İkametgah
Antalya
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
s a, kısmetse biz de antalyadan 4 kişi olarak katılmayı planlıyoruz.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Hüseyın le benım adım yazılmamıs :(

Hıııı yazılmaz tabı ben evsahıbı oluyordum dımı :)

tarıh yaklassın ben de 10 kısı felan getırırım ama bı yaklassın kesın herkesden onay alayım belkı cok daha fazla kısı daha bır suru kısı var ısmı olmayan

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Beyler sizi ekstra yazmadim siz gelmeyin diye ama madem cok istiyorsunuz iyi madem gelin hadi napalim artik katlancaz size.

:p

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Tahir Kemal Bozoglu' Alıntı:
Beyler sizi ekstra yazmadim siz gelmeyin diye ama madem cok istiyorsunuz iyi madem gelin hadi napalim artik katlancaz size.

Oyle olsun bakalım gelmeyelım ama yapılacak macta muthıs ır kalecı ıle muthıs bır santroforu kacırıyorsunuz :)

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Kaleci diyince kulaklarım kabardı. Nedense hep kazanan tarafın kalesinde oluyorum. Bu sefer ömerle aynı takımda olabilirmiyim. Eğer öyle olursa karşı taraf için üzülücem. :)

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Hüseyin BAŞOĞLAN' Alıntı:
Gerçekten ben neden yokum. :(
Ovv Tahir Kemal abim büyük ayıp etmiş, kavgada yapılmaz bu hareket :haha: :haha: :haha:

şaka bir yana inşallah kısmet olurda gelebilirim.. Sizlerle tanışmayı çok istiyorum. Bu sitede bir sürü abim, kardeşim oldu.. İnşallah yüz yüzede tanışırız onlarla..

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

selamunaleykum
tahir fernando torres in formasi getircektim ya sana bence sizi forma kurtarmaz kendisi belki :p :slm:

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ferro18' Alıntı:
selamunaleykum
tahir fernando torres in formasi getircektim ya sana bence sizi forma kurtarmaz kendisi belki :p :slm:

Abi Torres e gerek yok onun hocasindan bazi takimlar fayda görmediki talebesinden görsün.

Anliyan anladi yani...

:haha:

elemim

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
barış yoleri
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
allah nasip ederse bende katılmak istiyorum ...

dizgin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
kısmet olursa bende bir arkadasımla bırlıkte gelmeyı ısterız bakalım zaman ne gosterıcek ıns sızlerle bırlıkte olur tanısır unutulmaz bır gun gecırırz

nedimarık

Kayıtlı Kullanıcı
Cümleten S.A Degerli Kuscular.Org Ailesi..
Sitemiz olarak siz değerli üyelerimizle birlikte nasıl bir etkinlik yapabiliriz adına çalışmalar yürüttük ve ortak karar olarak tüm üyelerimizle birlikte yaz için,piknik etkinliğine karar verdik.

Yer olarak ise Türkiye`mizin başkenti Ankara'nin Göksu parkini seçtik,gelecek yıllarda bu etkinliğimizi diğer güzel illerimizde yapmak ve çeşitli yerler görmek dostlar kazanmak adına hem fikir olduk.

Katılım tarihi,katılım şartları vs. aşağıdaki şekildedir.

• Planlanan tarih 25 Temmuz 2010 Pazar günü.
  • Pikniğimize en son kayıt tarihi 15 Temmuz Perşembe günü.
  • Pikniğimize Ankara dışından gelecek üyelerimiz icin A.S.T.i (otagar) de saat 07,00 ile 07,30 arası karşılama yapılacak ve ulaşım sağlanacaktır,eğer imkanı olupta biryerden toplu şekilde belirtilen yere gelme şansı olursa üyelerimizin daha hos ve güzel olacaktir.
  • Pikniğimize katılacak üyelerimiz yanlarında gelirken spor kıyafetide getirmeleri önemle rica olunur.
  • Piknik ücretli degildir sadece giriste fis alinacaktir,alinan fis numarasi ilede cekilis yapilacaktir.Cesitli hediyelermis bu fis ile belirlenecektir.
  • Katılmak isteyen arkadaşlarimiz,ad ve soyadlarını nerden geleceklerini konunun altına yazarak pikniğimize katılımlarını yapabilirler.

Maksadımız dostluk ve paylaşim adına birşeyler yapmak,umarım siz değerli üyelerimiz ve camiiyamiz bundan hoşnut ve memnun olurlar.Maksat muhabbet ve dostluk,piknik bahane.

Türkiye çapında bu fikri ilk olarak sunmuş olmaktan son derece memnun olduğumuzuda belirtmeden geçemiycem ,umarım bu davranışımız paylaşım adına örnek bir organizasyon ve güzel bir calışma olur.

Tüm üyelerimize ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder,herseyin gönlünüzce olmasını dileriz,sevgi ve saygılar...

Kabataslak söyle bir liste yaptik gelmek istiyenler adi altinda,ismini unuttugum kimse varsa hatirlatmasini rica ediyorum hic olmiya belli olsun kimin gelip gelmiyecegi bizde ona göre kendimizi ayarliyalim insallah.

* Piknige Katilmak Istiyenler *

1. Tahir Kemal BOZOGLU
2. Ferhat POTUKOGLU
3. Saim AKYOL
4. Ömer SEZER + 4 arkadas
5. Abdullah AGIR
6. Abdullah KARAHANLI
7. K.Kaan BÜRKER
8. Halil KARAHAN
9. Hüseyin TURAN
10. Senol TURAN
11. Ugur Hoca
12. Sinan ÖZTEKIN
13. Mehmet AKYOL
14. Özay TORUN
15. Gökhan KESTANE
16. Hamza BALCI
17. Murat TARIM
18. Aras ÖKSÜZ
19. Mustafa ATAY
20. Serkan BONCUK
21. Alper KARTAL
22. Yasin YILMAZ + 4 arkadas
23. Cengiz DEMIRCI + 4 arkadas
24. Tezcan KAVUSTURAN
25. Dogan TOKER
26. Serafettin KARAÖZ
27. Nizami ATILGAN
28. Nuri AKCAY
29. Ahmet KARA
30. Nurettin Tekin KUS
31. Metin SAHiN
32. Hasan KAPLAN + 4 arkadas
33. Mustafa ILERI + 4 arkadas
34. Dursun SANVERIR
35. Baris YOLERi
36. Nuri ÖZTÜRK
37. Adil KAYABASI + 3 arkadas
38. Aydin BERBER

39. Nedim Arik +4 arkadaş

Gelmek isteyipte ismini yazmayi unuttuklarimiz varsa kusura bakmasinlar,hatirlatirsalar cok iyi olacaktir.Liste üzerinde oynama yapabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...