Neler Yeni

~ KUSCULAR.ORG PiKNiKTE ~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serkan BONCUK

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serkan BONCUK
Meslek
Otomotiv
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Tel kuyruk, Posta
ferro18' Alıntı:
Serkan BONCUK' Alıntı:
Pikniğe tezkerem ile gelirim artık Kuşçular org ailesi :) Çünkü o tarihte evimde oluyorum Allah nasip ederse bi aksilikde çıkmaz ise bende orda olurum Saygılarımla "SrKnbNcK
selamunaleykum serkan
insallah gelirsinizde bir aksilik olmaz hep beraber guzelbir gun geciririz en buyuk asker bizim asker butun mehmetlere selam allaha emenet olun insallah
saygilarimla ferhat

Teşekkürler mehmet abi bütün mehmetçiklerinde sana selamı var saygılarımla "SrKnbNcK

tlgtck

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tolga
Meslek
muhasebe
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Merhaba,
Organizasyon ne oldu?
Bu tür organizasyonların iyi duyurulması gerekir. Mesela,taklacılar ve diger başlıklar altında.
Yeni organizasyon planları var mı?

kuscu burdurlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan yılmaz
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
hepinize eglenceli ve çok güzel piknik olması dileklerinde bulunuyorum bende gelmek isterdim ama tam 25 temmuz da nişanlanıyorum hepinize iyi eğlenceler saygılarımla...........

HASAN YILMAZ
BURDUR

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Dostlarımız abılerımız bı yol gosterırse benım amacım bu bır festıval havasında,seklınde olsun
Her yoreden dostlarımız gelecek kuslarını sergılesın.
Olursa bırde yardım amaclı mezat yaparız.
Cok kapsamlı dıllere destan bır festıval senlık havasıda olması hayalım.
Eger becerebılırsek buyuklerımız ısık tutarsa onumuze yardım ederse yapılabılır.
Tum dernekler yurdumuzdakı ve yurt dısındakı gurbetcı dernekler davetlıdır zaman yaklassın temasa gecılıp derneklerden otobus kaldırtabılır sayın dernek baskanları kendı ılını organıze edebılır.
rant gutmeyen ,kar gutmeyen sadece dostluk amaclı,tanısma kaynasma amaclı cok guzel bır senlık olabılır bu kadar kısıyız.

Dedigım ve hayal ettıgım gıbı bır ortam yapabılırsek bız guvercın sevenlerın ne kadar guzel bır dostluk cercevesınde ne kadar guzel bı organızasyon yaptıgını ve cesıtlı yorelerımızın kuslarını tanıtmak amaclı yaban tv ve degısık butun tv kanallarını da davet edecegım ve geleceklerdırde emın olun.

ercan ateş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ercan ateş
Meslek
şofor
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
harika bir organizasyon tebrik ederim teşekürler. :heyo: :heyo:

polis ali

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
M.Ali GÜNES
Meslek
Memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
İyi düşünülmüş güzel bir organizasyon çesıtlı yorelerımızden gelen tüm üyeler arasında dostluk amaclı tanışma,görüşme,konuşma açısından iyi bir fikir şimdiden teşekkür ederim.

besteci_67

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ömer şevket korkmazgil
Meslek
şöför
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
slm cümleten kuşcular.org üyeleri yada sitemizi ziyaret eden tüm vatandaşlarımız.bencede böyle bir katılım çok hoş olur.ALLAH nasip ederde geliriz inşallah emeği geçen geçecek olan tüm dostlara şimdiden tşk ler.ama ali kardeş bence erdoğan yan çizer şimdiden diyeyim bak sonra söylemedin deme :hhh:

akartal

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
alper kartal
Meslek
makina mühendisi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamlar bu organizasyona bende katılırım ama düzenleyecek arkadaşlar organizasyon gidişatını tam olarak belirleyerek üyelere tam bilgi vermeleri gerekmektedir böylece katılım yüksek ve yerinde olur.Saygılarımla,

Alper kartal

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
akartal' Alıntı:
selamlar bu organizasyona bende katılırım ama düzenleyecek arkadaşlar organizasyon gidişatını tam olarak belirleyerek üyelere tam bilgi vermeleri gerekmektedir böylece katılım yüksek ve yerinde olur.Saygılarımla,

Alper kartal

Merak etmeyin Planlanan tarih 25 temmuz.. Özellikle temmuz ayında herşey net olarak belli olacaktır. Aslında şimdiden çoğu şey belli ama dediğim gibi temmuz ayı geldiğinde aklınıza takılacak bir soru kalmayacaktır. Özellikle Ankaralı abilerim bu konu üzerine emek sarfetmeye başldılar ve Allah'ın izniyle çok güzel bir organizasyon düzenleyecekler..

akartal

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
alper kartal
Meslek
makina mühendisi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
teşekkürler sinan kardeş bizimde bir katkımız olursa severek yardımcı oluruz

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SELAMUNALEYKUM
ankarada duzenlenecek piknik icin katilmak isteyen arkadaslar en kisa zamanda bildirmesini rica ederim

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Buyuk bır festıval yapmak ısterız kapsamlı
MADDI MANEVI YARDIMCI OLABILECEKLER ULASIRSA SEVINIRIM BANA.

k.murat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat ÖZYANAR
Meslek
esnaf
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
s.a

organizasyonda ismim oldugundan dolayı piknik tarihinde işim geregi aranızda bulunamayacagımı bildirmek isterim

saimusta

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
m.saim akyol
Meslek
müdür
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Ömer ÖZKURT' Alıntı:
Buyuk bır festıval yapmak ısterız kapsamlı
MADDI MANEVI YARDIMCI OLABILECEKLER ULASIRSA SEVINIRIM BANA.
sevgili ömer kardeşim inşallah organizasyonda yanında olacağım .şu ara işlerimin yoğunluğu sebebiyle konuşamadık .herzaman yanındayız .özverin için teşekkürler

Yasin18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasin Ekizce
Meslek
Memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Cümleten S.A Degerli Kuscular.Org Ailesi. başlıklı biz üyelere hitaplı yazıda;

Ankara'nda düzenlenmesi planlanan 25 Temmuz 2010 Pazar günü yapılacak olan piknik etkinliği hususları ile ilgili olarak Ankara'da Ben Şahsım Yasin Ekizceli ve Değerli Üsdat Cengiz Demirci taraflarımıza düşecek görevler çerçevesinde etkinlik kapsamında görev düşerse bunu üstleneceğimizi elimizden geldiğince beyan ediyoruz.

Maksadımız dostluk ve paylaşim adına birşeyler yapmak,umarım siz değerli üyelerimiz ve camiiyamiz bundan hoşnut ve memnun olurlar.Maksat muhabbet ve dostluk inşaallah piknik sayesinde Değerli üsdatlarla tanışmış onlardan kuşçuluk konusunda gerekli bilgileri alacağımız biz yeni nesiller yararlı olacağını düşünüyorum.

Organizasyon etkinliği kapsamında Sayın Ömer beyle koordineli olarak çalışmanında doğru olacağı kanaatindeyiz.

Saygılarımla Ankaralı Yasin

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamunaleykum
katilmak istiyenler halen uzun zaman oldugunu dusunuyor sanirim ama organize icin 3 asagi 5 yukari bir tahmin olsa daha duzenli olacagini saniyorum ankaradan tahminim 50 kisinin uzerinde olur katilim diyer illerden gelmek isteyen arkadas larda kendi aralarinda konusup sayi bildirirse gidilecek yer ve diyer hazirliklar ona gore ayarlanir

sanirim en uzaktan katilan ben olacam allahin izniyle
evet ben geliyorum

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ALLAH nasip ederse bende geliyorum insaallah,biletimi aldim.

Sevgilerimle.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Bu kadarmıyız dostlar bız hanı nerde kımse gelmıyormu
Haber edınde ona gore hazırlık yapalım.

Valla kımseden ses cıkmaz son anda soyler gelırsınız ac kalırsınız ona gore et kalmaz :)
Haber edınde bırsuru hazırlık olacak.

cengiz_demirci

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cengiz demirci
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selam arkadaşlar piknik organizasyonunda ömer beyle biz de bi şeyler yapmak isteriz gerçi yasin arkadaşımız bi şeyler yazmış ama. yasinin dediği gibi bize düşen ne varsa yardım ederiz öemer bey herşekilde bana ulaşabilirsin bizde orda olacaz inşallah.ortam ii olacak kanaatindeyim ben katılmak isteyen arkadaşlar acele edin.görmedeiğimiz arkadaşları görecez tanışma fırsatı bulacaz onlarla.hasret gideriz bu yeter benim için herkese selam olsun.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
cengiz_demirci' Alıntı:
selam arkadaşlar piknik organizasyonunda ömer beyle biz de bi şeyler yapmak isteriz gerçi yasin arkadaşımız bi şeyler yazmış ama. yasinin dediği gibi bize düşen ne varsa yardım ederiz öemer bey herşekilde bana ulaşabilirsin bizde orda olacaz inşallah.ortam ii olacak kanaatindeyim ben katılmak isteyen arkadaşlar acele edin.görmedeiğimiz arkadaşları görecez tanışma fırsatı bulacaz onlarla.hasret gideriz bu yeter benim için herkese selam olsun.

Sagolun cengız bey hassasıyetınızden dolayı.
Kımse gelmese esımız dostumuz gelır oda 50 kısı rahat olur :)

Dükkanı ,sirketi v.s olanlar ırtıbata gecerse benle sponsor arıyoruz cesıtlı urunler yaptıralım dıyoruz urunlerın bır tarafında yerınde sızlerınde reklamını koydururuz.Ne olacagını daha karar verırız sapka olur,tisort olur ,anahtarlık olur vs....
Bıze yardımcı sponsor olabılecek buyuklerımız varsa sevınırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...