Neler Yeni

Kuscular.org Hakkında İstek,Öneri,Düşünce

hasan_22

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HASAN SOYAK
Meslek
serbest meslek
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
sitede göze batan benim gördüğüm kadarıyla çok saçma sapan konular açıyo insanlar tamam bilmedikleri için olabilir onada eyvallah elinin altında internet var kardeşim gir bak oku bu ne allah aşkına bana kalırsa üyelik zamanında yaş sınırının olması gerek 18 yaşın altı kişiler foruma üye olmamalıdır benim tek sıkıntım görüşüm bu selamlar

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Bu saçma konulardan sizler gibi bizde sıkıntılıyız. Ama hobimizin yaş sınırı yok. Saçma konuları ve açan üyeyi siliyoruz. Görmediklerimiz gözümüzden kaçanlarda oluyor. Bunları rapor sistemi ile yöneticilere bildirebilirsiniz.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
kont' Alıntı:
ÖNCELİKLE BÖYLE BİR SAYFA AÇTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.YENİ BİR ÜYENİZ OLARAK BİRKAÇ GÜNDÜR BAZI SORULARA ISRARLA YANIT ARADIĞIM HALDE BULAMADIM.BAKTIGIM DEĞİŞİK LİNKLERDE BİR ÇOK ARKADAŞIMDA AYNI KONULARA YANIT ARAMAKTA VE BULAMAMAKTA.BENDE BUNUN CİDDİ BİR EKSİKLİK OLDUĞUNU GÖRÜP SİZLERE ÖNERİ OLARAK SUNMAK İSTEDİM . İLK ÖNERİM TÜM İLLERDE İHALE YAPILAN YERLERİN AÇIK ADRESLERİNİN BİLDİRİLMESİ VE İHALE TARİH-SAAT-SORUMLU KİŞİLERİN İSİMLERİ TLF NOLARI VB BİLGİLERİN SUNULMASIDIR . İKİNCİ ÖNERİM İSE YİNE HER İLDE YAPİLAN DEĞİŞİK IRK KUŞLAR İÇİN YARIŞ TARİHLERİ--KAYIT GÜNLERİ--YARIŞA KATILAN KİŞİ İSİMLERİ--HANGİ GÜN YARIŞACAKLARI--AYNI ZAMANDA HAKEM İSİMLERİ TLF NOLARI(YARIŞMACILAR KAFALARINA TAKILAN KURALLARI SORABİLMEK İÇİN) VE TABİKİ BİRİNCİ İKİNCİ-ÜÇÜNCÜ ÖDÜL MİKTARLARI-DAHA SONRA ÖDÜLÜN NE ZAMAN NEREDE VERİLECEĞİ VB.MUTLAKA YARIŞMAYA KATILAN YARIŞMACI KUŞLARIN TÜMÜNÜN VİDEO KAYITLARININ YAYINLANMASI(SEYRETMEYE GİDEMEYEN ARKADAŞLAR İÇİN)ANKARADA OLDUĞUM HALDE BEN BURANIN NE MEZAT YERLERİNİ BİLİYORUM NEDE YARIŞ TARİHLERİNİ. BU KONUDA BİR YÖNETİCİ OLARAK SİZLERİN DAHA KONULARI GELİŞTİREREK BU SİTE ÜYELERİNE EN GÜZEL ŞEKİLDE HİZMET VERECEĞİNİZE İNANARAK SAYGILAR SUNUYORUM ANKARA/MAMAK/KONT MUSA

Musa Bey çok güzel ietklerde bulunmulsunuz bizde yapmak isteriz ama bunların hepsine ulaşıp ögrenme imkanımız yok.
Yarısmayı yapan,mezatı yapan kişi girip burada paylaşmazsa biz nerden bilelim vandaki mezat saatini.
Yarısmalara videoya çekilse demişsiniz bende aynı ısteklere sahibim ama bunu yapacak adam lazım bizlerin reel hayatta işimi gücümüz var bu site çolugumuza cocugumuza ekmek vermedıgı için çalısmak zorundayız bu yzden bu olayları,isteklerinizi yonetımın karşılaması imkansız .
Bu anca yardımlaşmayla olur her üye ilinin durumunu yarısmalarını haber etse burdan ,mezat gunlerını yazsa,izleidigi kupa kuşunu videoya paylaşsa olur.
Yani işi bölüşürsek olr ancak.

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

Pessimiste

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muzaffer Kurtuluş
Meslek
Grafik Tasarımcı
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Bence genel bir temizlik şart. Gereksiz ve boş konu o kadar çok ki. Resimler ölmüş. Sitede içerik kirliliği var. Temizlemeye gönüllüyüm isterseniz. :) Online kişi sayısı nedir bilmemiz lazım. Siteye insanları çekecek şekilde birşeyler yapmak lazım. Herkes Facebookta artık.

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Evet birçok konuda resimler ölmüş durumda. Geçen gün muharrem abiyle yüzyüze görüşme imkanımız oldu. Mevcut yönetimde düzenlemeler yapacağız ilgili ve istekli herkesle çalışmak istiyoruz.