Neler Yeni

Kuscular.org Hakkında İstek,Öneri,Düşünce

lavinya

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
talip tekin
Meslek
tekstil
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
s.a.öncelikle biz güvercin sevenleri böyle bi ortamda buluşturmanızdan dolayı sizlere teşekkür ederim,ne güzel her ilden farklı faklı ırklar ve faklı faklı insanlarla tanışma fırsatı yakalıyor herkes.paylaşım adına mükemmel bir iş çıkartmışsınz hüseyin bey.siz ve size yardım eden arkadaşlara bundan sonrası için başarılar dilerim.Yanlız benim sizlerden bir iki ricam olacak.
1.videolarla ilgili,videoları her sayfanın kendi bölümleri içinde yayınlama olanagınız varmı.neden derseniz ana sayfanın en altında kaldıgı için kimsenin dikkatini çekmiyor diye düşünüyorum.
2.yanlış sayfalara açılan yanlış konular.herkes kafasına göre bi konu açarsa vede yanlış yere açarsa maksadını aşar diye düşünüyorum.sizinde bu konularda hassas ve zaman zaman uyarılarınızı takip ediyorum lakin dolapçılar bölümünde konuyla alakası olmayan bir konu başlıgı son zamanlarda paylaşımdan çok atışmaya dönüştü.bu konuya müdahil olmanızı rica ederim.
Allaha emanet olun..........saygılar..........

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Selamlar öncelikle, Belki de eleştiri olarak kendi adıma paylaşmak istediğim bir iki konu var .
Bana göre bu işin kültüründe en başta aranması gereken konu tevazuu sahibi olmak .
Kişlerin kendini yüceltici isimler veya imazalar kullanmasını çok doğru bulmauyorum .
Bazı arkadaşlarda öyle orjinal isimler ve imazlar varki okuyunca karşıtarafta kine şu mesajı veriyor ; Ben herşeyi bilirim . Bu işin usatası benim , Son sözü mutlaka ben söylerim , Siz diğerleri benim alt seviyemde siniz bana karşı iltifatkar olun yada saygılı olun , yada dikkatli konuşun, yada Yazınızı ona göre yazın, GİBİ bilinç altına mesajlar yollayan bu tarz kisi isimleri ve imzaları nı bu işin kültürüne adabına aykırı bulu yorum .
Bir iki de örnek vereyim ( siz oyuncu ben yönetmen , kıral , üstat , imparator , bey , paşa , vs ) ben bu tarz ad ve imzaları çok itici buluyorum . Burada bulunan hiç kimsenin bir diğerine karşı üstünlüğü veya büyüklüğü olduğunu düşünmüyorum .
Bu ve buna benzer yaklaşımların sitemizin kalitesini düşürebileceğine ve sıradan laştıracağına inanıyorum . Bolca kuş üzerinden itiş kakış yapan site var nettte,
Bizim seviye ve kalitemizle onlardan farklı olduğumuza inanıyorum . Bilmiyorum nasılbir önlem alınabilir ama bu tarz bencil ve çok bilmiş ''aferedersiniz '' bayağı - ad ve imzalar yerine daha dost canlısı ve latif imazlar bizi hem daha ön yargısız hemde daha samimi ve dostane bir paylaşıma götürür diğe düşünüyorum .. saygılar sunarım selamlar.ŞEREF

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
lavinya' Alıntı:
s.a.öncelikle biz güvercin sevenleri böyle bi ortamda buluşturmanızdan dolayı sizlere teşekkür ederim,ne güzel her ilden farklı faklı ırklar ve faklı faklı insanlarla tanışma fırsatı yakalıyor herkes.paylaşım adına mükemmel bir iş çıkartmışsınz hüseyin bey.siz ve size yardım eden arkadaşlara bundan sonrası için başarılar dilerim.Yanlız benim sizlerden bir iki ricam olacak.
1.videolarla ilgili,videoları her sayfanın kendi bölümleri içinde yayınlama olanagınız varmı.neden derseniz ana sayfanın en altında kaldıgı için kimsenin dikkatini çekmiyor diye düşünüyorum.
2.yanlış sayfalara açılan yanlış konular.herkes kafasına göre bi konu açarsa vede yanlış yere açarsa maksadını aşar diye düşünüyorum.sizinde bu konularda hassas ve zaman zaman uyarılarınızı takip ediyorum lakin dolapçılar bölümünde konuyla alakası olmayan bir konu başlıgı son zamanlarda paylaşımdan çok atışmaya dönüştü.bu konuya müdahil olmanızı rica ederim.
Allaha emanet olun..........saygılar..........

Merhabalar.
Öncelikle güzel düşünce ve görüşleriniz için teşekkür ediyorum.
Videoların forumda paylaşılmaması için www.kuscular.org/videogallery adresine video galeri kurulumu yaptık. Videoları verdiğim adreste paylaşıyoruz. İlgili adrese üyelerimiz video ekleyemiyorlar. Malumunuzdurki birçok site istatistik olarak yükseldiği zamanlar servis sağlayıcıları düşük gelmeye başlıyor. Bildiğiniz üzere servis sağlayıcı fiyatları ise günümüzdeki ekonomide inanılmaz derecede yüksek. İnanın aylık sunucumuz için ödediğimiz ram, işlemci, disk, elektrik, hat hızı gibi ücretlerin bize aylık maliyeti 225 ytl gibi bir rakamdır. Her geçen günde işlemci takviyesi, ram takviyesi yapmak zorunda kalıyoruz. Bunlarda bizleri çok fazla sıkıntıya düşürüyor. Burada madem konu açıldı bir kaç bilgi daha aktarmak istiyorum sizlere. Sitenin büyük çoğunluğunda gördüğünüz reklamlar kullanıcıların reklamlara tıklamasına göre çok küçük miktarlarda bakiye sağlamaktadır. Bu reklamların mümkün olduğunca tıklanması daha iyi, daha hızlı sunucularda sorunsuz hizmet vermemizi sağlayacaktır. Videolarınız için yukarıdaki menülerden video galeri yazan yere girerek, yorumda bulunabilir, eklenmiş videolara bakabilirsiniz. Video galeriye video eklemek için ise videolarınızı [email protected] mail adresine ad,soyad ve iletişim bilgileri ile birlikte yollayabilirsiniz. Yolladığınız videolar sizin adınıza galeriye eklenecektir.
Forumda her ırkın bölümü karışıklığa sebebiyet vermemek için ayrı ayrı yapılmıştır. Günde ortalama olarak 250 ile 500 arasında yeni mesaj yazılmaktadır. Mevcut yönetim ekibinin her mesajı tek tek kontrol etmesine imkansız denilebilir. Elimizden geldiğince yeni mesajları, yeni konuların kontrol etmekteyiz. Foruma, üyelere zarar verecek her türlü illegal mesajı anında silmekte, yazan kullanıcıyı uyarmakta devamında ise uzaklaştırmaktayız.
Bölümlere açılan yanlış konular farkedildiği zaman bölüm yöneticileri tarafından uygun görülen bölümlere taşınmakta veya silinmektedir.
Forumda mümkün olduğunca saygı ve sevgiyi aşmayan mesajlar olmadığı sürece tartışma konularına müdahil olmak istemiyoruz. Sonuçta burası forum ve herkesle her zaman aynı görüşte olmuş olsaydık foruma gerek kalmazdı.
Siteye uygun görmediğiniz, tartışmaya yönelik mesajları forum yöneticilerine rapor etmek için, ilgili mesajın bulunduğu bölümün hemen içindeki, ünlem işareti olan resme tıklayabilirsiniz. Ünlem işaretinin bulunduğu resim o mesajı ilgili yöneticilere bildirmektedir.
Elimizden geldiğince forumun seviyesini yüksek tutmaya çalışıyoruz. Bunu sağlayabilmemiz içinde sizlerin desteklerini her zaman bekliyoruz.
Saygılarımla.
Hüseyin BAŞOĞLAN

Karadagli

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muhittin Karadagli
Meslek
Marangoz
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Sizin gibi iyi insanlarin arasinda olmaktan son derece mutluyum inaniyorumki yönetim ve üyeler olarak cok güzel seyleri paylasiyorsunuz ileriye dünük calismalar icindesiniz.Herseyin dahada güzel olmasi dileklerimle.Bütün yönetime ve üyelere paylasimlari icin tesekkür ederim.
Iyi günler.

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
şeref' Alıntı:
Selamlar öncelikle, Belki de eleştiri olarak kendi adıma paylaşmak istediğim bir iki konu var .
Bana göre bu işin kültüründe en başta aranması gereken konu tevazuu sahibi olmak .
Kişlerin kendini yüceltici isimler veya imazalar kullanmasını çok doğru bulmauyorum .
Bazı arkadaşlarda öyle orjinal isimler ve imazlar varki okuyunca karşıtarafta kine şu mesajı veriyor ; Ben herşeyi bilirim . Bu işin usatası benim , Son sözü mutlaka ben söylerim , Siz diğerleri benim alt seviyemde siniz bana karşı iltifatkar olun yada saygılı olun , yada dikkatli konuşun, yada Yazınızı ona göre yazın, GİBİ bilinç altına mesajlar yollayan bu tarz kisi isimleri ve imzaları nı bu işin kültürüne adabına aykırı bulu yorum .
Bir iki de örnek vereyim ( siz oyuncu ben yönetmen , kıral , üstat , imparator , bey , paşa , vs ) ben bu tarz ad ve imzaları çok itici buluyorum . Burada bulunan hiç kimsenin bir diğerine karşı üstünlüğü veya büyüklüğü olduğunu düşünmüyorum .
Bu ve buna benzer yaklaşımların sitemizin kalitesini düşürebileceğine ve sıradan laştıracağına inanıyorum . Bolca kuş üzerinden itiş kakış yapan site var nettte,
Bizim seviye ve kalitemizle onlardan farklı olduğumuza inanıyorum . Bilmiyorum nasılbir önlem alınabilir ama bu tarz bencil ve çok bilmiş ''aferedersiniz '' bayağı - ad ve imzalar yerine daha dost canlısı ve latif imazlar bizi hem daha ön yargısız hemde daha samimi ve dostane bir paylaşıma götürür diğe düşünüyorum .. saygılar sunarım selamlar.ŞEREF
Merhabalar.
Şeref bey düşüncelerinizi aktardığınız için teşekkür ederim.
İmzalarda bahsettiğiniz olayların fazlaca olmasından dolayı imzaları bazı zamanlar ya silmekte, yada tamamen kullanımını kapatmaktayız. Ama malumunuz bunun önüne geçmek imkansız birşeydir. Kullanıcı rumuzlarına gelince, sonuçta adı üstünde sadece nick, rumuz. Yani herhangi bir gerçeklik payı olmayan basit, sanal ortamda kullanılan isimlerdir. Rumuzlar içinde her hangi bir önlem alınması malesef olanaksız birşeydir. Zaten rumuzlarında, iletilerinde, imzalarında din, dil, ırk ayrımı yapan her kim olursa olsun biz uzaklaştırmadan bir daha buraya girmemek üzere çıksın gitsin.

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
şeref' Alıntı:

S.A Seref Bey.

Öncelikle böylesine mütavazi,sevecen ve kaliteli islere imza attiklari icin degerli kardeslerim hüseyin ve ömer`e ve emegi gecen tüm insanlara cani gönülden tesekkür ederim.Basarilarinin devamini dilerim.

Bu konuyu okuyan üye arkadaslarimizdan veya yeni üye olmus arkadaslarimizdan nacizhane istirhamim,siteye üye olduktan sonra veya üye olur olmaz kendisinin veya baska birisinin reklamini yapmamasi onu veya kendisini bulunmaz hint kumasi gibi övmemesini rica ediyorum.

Gelelim size sayin seref bey,bizim hic bir kimseye veya kimselere herhangi bir üstünlük taslamak vede kendimizi birseymis gibi tanitma arzumuz yada gayemiz yoktur bunu bilesiniz.Hic bir kimseyi ne kirmaktir maksadimiz nede ona karsi kendimizi övmektir.Biz haddimizi biliriz seref bey siz rahat olun kimseyede ne bir imaj yapma,nede bir seviye kavrami ortaya koymaktir temennimiz.Imzamdaki kastim herkez haddini ve kim oldugunu bilsin,az da olsa saygi cercevesinde diolaglarda bulunsun.
Benim yazmis oldugum imzamdan kim aliniyor veya kime dokunuyorsa bana ÖM yolu ile bildirsin konuyu ve varsa sorunu, saygi cercevesinde cözelim ins.

Eger yazdiklarima alinan birileri varsa cümle olarak,vede istemeden kalplerini kirdiysam özür dilerim,fakat yazdigim ne varsa da arkasindayim.

Herkeze cani gönülden sevgi ve saygilarimi sunarim.

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

~ Sizlerin artis oldugu yerde,yönetmen benim ~

* BOZOGLU *​

alkan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
alkan gurbuz
Meslek
işçi
Yetiştirdiğim Irk
Saya
guzel bır paylası sıtesı

A

Anonymous

bakınız beyefendiii burda kayırmada var kollamada neden diğer arkadaşlar yazdığı zaman bunu kilitlemedinde ben yazdıktan sonra neymiş saim usta olan resim video atsın diyebiliyorsun?hem sen ben orjinal saim usta resmini atsam nerden tanıyacak ve o kuşun saim olduğunu nerden bileceksin?ancak sen ne kadar biliyiroum dersen de saim usta mezardan çıkıp gelmedikçe kimse sana inanmaz ikincisi form nedir forma insanlar yazı yazarlar öle veya böyle tartışmaya açılır ..ve böle sürüp gider .dürüst olan bir forumda asla kişiye saldırı küfür hakaret edilmediyse konu kilitlenmesi söz konusu olamaz yaptığınız yakışık almaz.bu site senin siten değil buraya yazan buraya takılan burdan birşey öğrenmeye çalışan insanların sitesi bana kalırsa siz bundan sonra bu yaptıklarınıza devam ettiğiniz takdirde kayırdığınız gözetlediğiniz kişilerle yanyana başbaşa kalırsınız hoşçakalın ...

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Sizinle ne akalası varda bunu yazdınız, konuya binkusur mesaj yazılmış. O konu defalarca kilitlendi açıldı, sizle alakalı bir durum değil.
Açıkmala yapılma hakkı yönetimdedir, sizde değil. Burda adam kayırma olması imkansız. Bu siteye günlük 5 ile 7 bin arasında ziyaretçi uğruyor. 17.000 civarında kyıtlı kullanıcısı var. Adam kayırma olsaydı bunlar olmazdı. Bir mesajı yazmadan önce ne demek istediğinizi kendiniz anlayın.
Konu ben-sen mevzusu değil. O videoları çeken benim ayrıca fazla yaş farkıda görmedim arada, sanki 80 yaşında rahmetliyle beraber beslemiş edalarını bırakın. Ben çok geldim gittim oralara 10 yıldır.
Neyse dediğim gibi konu sen-ben tartışması değil.
Ayrıca şikayet konusumu bu neden buraya yazıyorsunuz. Ayrıca mesajınızı anlamak için irc editörlerine tercüme ettirmek gerekiyor, düzgün Türkçe kullanın bu konu istek,öneri,düşünce konusu. Burayada yazmayın, konuya ne yapılacağını belirttik, alakasız mesajlarla kirlilik yaratmayın.

ERDEKLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
E..Aras
Meslek
Kuşçu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Benim kafama birşey takıldı son günlerde herkezin agzında bir kayırma bir yandaş lafı ben merak ettim bu kayırılanlar kim kimse kimseyi tanımaz bilmez örnegin benim burda bir sürü arkadaşım var ben bu insanların ne sesini duydum ne resmini gördüm yolda görsem tanımam site sahibini yanımdan geçse tanımam kendinle ne msn de ne telde hiçbir şekilde konuşmadım eminim bir çok arkadaşta öyledir bu adam beni sizi veya bir başkasını nasıl kayırabilir ve kimin kayırılmaya ihtiyacı olabilir şahsen benim hiç öyle bir derdim yok kim kimi kayırırsa kayırsın benim için sıkıntı olmaz çünkü ben kimseden menfaat gütmüyorumki bunu kafama takıyım benim şikayetleri olan arkadaşlardan bir istegim var üstü kapalı konuşmasın kimse kimseye çamur atılmasın veya ortaya laf atılmasın bu sitede kim büyük paralara kuş satıyorsa kim birilerini dolandırmaya ugraşıyorsa kim guruplaşma yapıyorsa adminler kimi kolluyorsa açık açık yazsın bir konu açsın edebinle adabınla saygısınla hakkını arasın o öyleymiş bu böyleymiş demekle olmaz müslümana riyaa yakışmaz dürüstçe söylemek adilce hak aramak yakışır

A

Anonymous

Ayrıca şikayet konusumu bu neden buraya yazıyorsunuz. Ayrıca mesajınızı anlamak için irc editörlerine tercüme ettirmek gerekiyor, düzgün Türkçe kullanın bu konu istek,öneri,düşünce konusu. Burayada yazmayın, konuya ne yapılacağını belirttik, alakasız mesajlarla kirlilik yaratmayın.

bak admin efendi yukardaki yazında bana üç beş kez hakaret etmişsin şimdi ben senin sitene her klikte para ödüyorum.her ne kadar yazı yazmayı bilmesemde okumam yazmam zayıf olsada.kanundan iyi anlarım ve bu kanunlar o kadar güzel nadide kanunlardırki?şu yukarıda belirttiğin bir kaç cümleyle seni yargılatır vede sitene veda etmen için elimden geleni yaparım .sen burda insanları yargılayamaz insanların düşünceleri vede yazdıklarıyla ilgili aşalayıcı sözler kulllanamazssın sen kendinde bu hakkı nasıl buluyorsun.daha öncede bir kaç sitede problem yaşadık ve kapatıldı. lütfen başkalarına karşı bir daha uslübunuzu korumaya dikkat edin.

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Kurallara göre hareket edilen bir oluşumun içerisindesiniz, durum bu haldeyken kurallara uyan üyeler bu oluşumun içerisinde yer alır. Siteninde her yerinde yazılıyor, Türkçemizi en ince ayrıntısına kadar düzgün kullanalım diye. Bunda hakarete dayalı birşey göremedim. Ayrıca benim sitem yok sizin tabirinizle, dolayısıyla bana her klikte parada ödemiyorsunuz.
Forumda herşeyin yeri var, her konu yerinde, her ileti alakalı olduğu forumdaki konuda tartışılır. Yersiz tartışmalara sebebiyet vermemiş oluruz. Umarım daha iyi anlatabilmişimdir.
Ayrıca kuscular.org sitesi iki defa adli yoldan geçti, sitede yasa dışı hiçbir unsur bulunmamakta olup hiçbir yönetici site adını kullanarak kişilere sitenin hiçbir yerinde hakarete dayalı mesajlar yazmamaktadır. 5651 Sayılı İnternet Suçları kanununa göre forumlarda üyelerin yazdıkları mesajlardan site ve yöneticileri sorumlu tutulamaz.Suç unsuru olarak kabul edilen mesajdan yazan sorumludur. Size hakeret edilmişse adli merceklerden kişiler geçer. Bu kanunları 4 yıldır en ince ayrıntısına kadar inceledik. Durum böyle iken siteyi değil size hakaret varsa hakaret eden kişi hakkında yasal takip başlatabilirsiniz.
İyi Akşamlar.

pire64

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
utkay akagac
Meslek
ogrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
S.a
Zaten herşey var daha ne istenirki bilmem
Saygılarımla Utkay Akağaç

levent balkış

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
levent balkış
Meslek
işçi kamuda
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
merhaba uzun süreden beri siteyeresim yüklemekistiyorum.ama yardımcı olan çıkmadı.prblemlerden kaynaklandı sanırım resim yüklemek için.ne yapmam gerekiyor.adres yada yöntem nedir.saygılarımla bandırmadan levent balkış 05327890238

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
levent balkış' Alıntı:
merhaba uzun süreden beri siteyeresim yüklemekistiyorum.ama yardımcı olan çıkmadı.prblemlerden kaynaklandı sanırım resim yüklemek için.ne yapmam gerekiyor.adres yada yöntem nedir.saygılarımla bandırmadan levent balkış 05327890238
forum-yardimi/resim-ekleme-anlatimi-t2680.html adresini ziyaret edin, resim yüklemek için gerekli anlatımlar mevcut.

kuşlar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
şahin hücum
Meslek
makascı
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
selamun aleyküm kuşlara künye yaptırma ve kimlik çıkarmak için çıkarılan künye nekadar yasaldır saygılarımla

muygun

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet UYGUN
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Ödemiş dolapçısı,Düz dönek
Site yönetimi olarak sizden isteğim.herhangibir kargo firmasıyla anlaşıp(en uygunu ptt kargo bence) gerekli bağlantıları yaptıktan sonra benim gibi küçük yerleşim yerlerinde güvercin yetiştiren üyelerinizin faydalanması açısından.ilaç , aşı , yem çeşitleri ,bekar tüneği, ızgara vb malzemeleri. temin etmeniz ulaştırmanız mükemmel olur bence

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
kuşlar' Alıntı:
selamun aleyküm kuşlara künye yaptırma ve kimlik çıkarmak için çıkarılan künye nekadar yasaldır saygılarımla
Bu konuda fazla bilgim yok, sonuçta sizin serbest çalışan birine yaptırdığınız künyeleri kullanmanız birşey değiştirmez, o künyeli kuşların çalınması vs.. halinde birşey ispat edemezsiniz. Bu konuda Türkiye Güvercin Federasyonunun çalışması vardı. Kendileri ile [email protected] mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
muygun' Alıntı:
Site yönetimi olarak sizden isteğim.herhangibir kargo firmasıyla anlaşıp(en uygunu ptt kargo bence) gerekli bağlantıları yaptıktan sonra benim gibi küçük yerleşim yerlerinde güvercin yetiştiren üyelerinizin faydalanması açısından.ilaç , aşı , yem çeşitleri ,bekar tüneği, ızgara vb malzemeleri. temin etmeniz ulaştırmanız mükemmel olur bence
Anlaşmalı olduğumuz yemlik, tüneklik, yumurtalık gibi kümes ekipmanları satan, ilaç,aşı gibi sağlık için gerekli malzemelerin satışını yapan firmalar var. Fakat uzun süredir görüşmediğimiz için bu konuda fikir sahibi değiliz. Bu konuda çalışmalarımız vardı, online alışveriş yapılabilecek bir site açmak, açılan yeni site üzerinden kullanıcıların tedarik edebilmelerini sağlamak istiyorduk ama olmadı. Belki bu konuda ortaklaşa çalışabilecek kişilerin çıkmasının ardından bu olayı hayata geçirebiliriz.

kont

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
musa baran
Meslek
medikal
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ÖNCELİKLE BÖYLE BİR SAYFA AÇTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.YENİ BİR ÜYENİZ OLARAK BİRKAÇ GÜNDÜR BAZI SORULARA ISRARLA YANIT ARADIĞIM HALDE BULAMADIM.BAKTIGIM DEĞİŞİK LİNKLERDE BİR ÇOK ARKADAŞIMDA AYNI KONULARA YANIT ARAMAKTA VE BULAMAMAKTA.BENDE BUNUN CİDDİ BİR EKSİKLİK OLDUĞUNU GÖRÜP SİZLERE ÖNERİ OLARAK SUNMAK İSTEDİM . İLK ÖNERİM TÜM İLLERDE İHALE YAPILAN YERLERİN AÇIK ADRESLERİNİN BİLDİRİLMESİ VE İHALE TARİH-SAAT-SORUMLU KİŞİLERİN İSİMLERİ TLF NOLARI VB BİLGİLERİN SUNULMASIDIR . İKİNCİ ÖNERİM İSE YİNE HER İLDE YAPİLAN DEĞİŞİK IRK KUŞLAR İÇİN YARIŞ TARİHLERİ--KAYIT GÜNLERİ--YARIŞA KATILAN KİŞİ İSİMLERİ--HANGİ GÜN YARIŞACAKLARI--AYNI ZAMANDA HAKEM İSİMLERİ TLF NOLARI(YARIŞMACILAR KAFALARINA TAKILAN KURALLARI SORABİLMEK İÇİN) VE TABİKİ BİRİNCİ İKİNCİ-ÜÇÜNCÜ ÖDÜL MİKTARLARI-DAHA SONRA ÖDÜLÜN NE ZAMAN NEREDE VERİLECEĞİ VB.MUTLAKA YARIŞMAYA KATILAN YARIŞMACI KUŞLARIN TÜMÜNÜN VİDEO KAYITLARININ YAYINLANMASI(SEYRETMEYE GİDEMEYEN ARKADAŞLAR İÇİN)ANKARADA OLDUĞUM HALDE BEN BURANIN NE MEZAT YERLERİNİ BİLİYORUM NEDE YARIŞ TARİHLERİNİ. BU KONUDA BİR YÖNETİCİ OLARAK SİZLERİN DAHA KONULARI GELİŞTİREREK BU SİTE ÜYELERİNE EN GÜZEL ŞEKİLDE HİZMET VERECEĞİNİZE İNANARAK SAYGILAR SUNUYORUM ANKARA/MAMAK/KONT MUSA