Neler Yeni

Kuşar Kavga Ediyor?

kartalg

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan KARTAL
Meslek
Muhasebe
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Merhaba arkadaşlar. Güvercinleri Çok Seviyorum Ama Apt. giriş katında oturduğum için aktif bir şekilde besleyemiyorum. Ama Onlarsızda Yapamıyorum Bu Yüzden iki tane 1 erkek 1 dişi güvercin aldım. Erkek Güvercin Kafese Dişiyi yaklaştırmıyor. Çok asabi. Yeni olduğu için kanadını bantlamak istiyorum kanadıyla elime vuruyor. anlayacağınız saldırıyor. Bir fırsatını bulsa kaçacağından eminim. Bu Kuş için Ne Yapabilirim acaba?

EFE_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hasan Olgun
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Aydın
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Arkadaşım senın kötü sandıgın durum aslında 10 numara guzel bir durum.

Erkeğin kızışmış durumda ve onları kucuk bı kafese koyarsan kısa surede eş olacaklardır.

Boyle durumlarda erkek önce dişiyi bı guzel dover. Başını tifter vs. Ama sonra guzel guzel öpüştüklerini goreceksin :)

Sen onları ayırma.

CumaLi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
CumaLi YÜCE
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Baska
elide gagaliyordur o simdi :) zarar gelmez kustan, cekinmeyin birden yapisiverin. olmadı folluguna girinci uzerine örtu atıp tutun :) elinize alinca gagalamaz da. ucabilecekleri alana saliyorsaniz kanadini bantlayin ve ya cekin. yukari ki arkadasin dedigi gibi ikisini yan yana kapatin es olsunlar. sonrasinda kumesten cikartmak degil, kumese sokmak icin yapisir yakasına.

atacan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
atacan sarı
Meslek
okuyor
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
aynen doğru bende arkadaşların dediğine katılıyorum onlar kavga eder ondan sonra öpüşürler ve erkeğinide salsan kafese hemen gelir dişisi kafeste olduğu için

hacker258

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hakan bekci
Meslek
yok
Yetiştirdiğim Irk
Form
arkadaş senin yaşadıgın durumu bende yaşadım bişey olmaz korkma

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
en iyi dostluklar kavga ile baslar daha uzun ömürlü olur kuşların eslesmek istiyor önce kavga sonra gelsin yumurtalar yavrular aile kurmaya çalısıyorlar

Dogukan cetin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Dogukan Çetin
Meslek
Lise Ögrencisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kusun kızısmış ondan dolayı erkegin vuruyor eline vurmasıda kusun kızgınlastıgı için 1 kasaya kapat 1 gün içinde eş olur o kadar kızgın bir kus ondan sonra öpüsüp ciftleştiklerini göreceksin ötme de kesilir neredeyse tamamen

PostaGüvercini

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
DevrimAydın
Meslek
Yok
İkametgah
Ardahan
Yetiştirdiğim Irk
bi soru sorcam kuşları nasıl evine sokcaksın kendilerimi giriyolar arkadaşlar :)