Neler Yeni

kuş kaçırdım bulan bana ulaşsın

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkadaşlar eryamanda kuş uçuruyorum bir çift sarı kçırdım oyun kuşlarıdır ilk uçuruşumdu erkek takka perçem dişi tüyde yorulup bi tarafa attılar göremedim bilginiz olsun saygılar

aliiş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ali iş
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
kardeş geçmiş olsun inşallah tez zamanda bulursun

osman0606

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
osman yılmaz
Meslek
özel
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
yok kardesım bulman zor ancak duzgun bır ınsan yakalarsa öyle dumanlı kırlı akkuyruk yavru kaybettık ayagında halkam var ısmım yazıyor numaram yazıyor ne arayan var ne soran kanadını kesıp damızlık yapmıslardır bıle .. dıkmende kaybettık bulana bır cıft kus hedıye edecegım

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
sağolun arkadaşlar erkeği ertesi gün geldi ama dişiden ses soluk yok umudumu kestim artık

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Bende iki yıldır makaslı yatırdığım göv bir dişiye kanat verdim, kanadı yeni yeni geldi, iki gün önce hafiften kaldırdım, uçmadı azçekilip birkaç takla atıp indi ..
Yatmış uçamayacak diye rahat davrandım ama dün rüzgarla kalktı ve kısa sürede ısıttı kendini, ilk kalktığında acele birkaç tur inmek için başa geldi inemedi , daha sonra seneğe aldı kendini, yarım saat içinde ağır ağır oyun için gelmeye başladı , tam oturaklı olmasa da bazen yarım yamalak bazende düzgün seferler yaptı, sonra yine sineğe çıktı bu arada alaca karanlık oldu ve kuşu sinekte iken göremez oldum ..
Akşam nereye bastı bilmiyorum .. Düngece içim içime sığmadı meraktan .. Şükürler olsun bu sabah dokuz dokuz buçuk arası geldi ve uzun uğraşlarla indirdim .. .. Altında bir haftalık yumurtaları var, yavru almak için çabalıyorum .. Yine kanadını keseceğim selamlarŞEREF

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
iki yıldır yatan kuşa göre süpermiş dediğin kadar varsa yavrularını uçur derim her zaman şanslı olamayabilirsin

BReZza

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Samet YILDIZ
Meslek
KUŞÇU
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Ben Yakaladım ama vermem :D

maskeler