Neler Yeni

KURSAKTA BEZE VE KUSMA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

koray_a

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
koray akpınar
Meslek
pc donanım
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Kelebek,trakya yerlisi
Bence siz okuduğunuzu anlamadan mederatörlük yapmaya kalkışıyorsunuz, kanatları hasta olmadan değil hastalıktan evvel çekmiştim sebebide yazılı zaten . Bu konuda en başta yazdığımı iyi okuduysanız teşhis koyamıyorum dedim ve yardım istedim. Kuştaki belirtiler birkaç hastalıkta var fakat bu hastalıklardaki diğer belirtiler yok gereksiz uyarılar yerine yardımcı olmayı denerseniz mederatörlük görevinizi hakkıyla yapamadığınızı düşünmeyeceğim. Yazım ağar olduysa kusura bakmayın ben okumasını seven ve okuduğumu iyi anlayabilen birisiyim ama siz malesef göz ucuyla okuyarak anlamadan yazıyorsunuz .

koray_a

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
koray akpınar
Meslek
pc donanım
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Kelebek,trakya yerlisi
Kuşuda kobay etmedim merak etmeyin kobay edilmeyecek kadar değer veriyorum tüm hayvamlara , sorunu sadece yüksek ateşmiş,bunun sebebide yumurtayı çıkaramamasıymış dikkat etseydiniz ben her olumsuzluğa yeme yumurtlamaya şişkinliğe hertürlü belirtiye değindim.Siz fikir sunmak yerine oku araştır diyerek konumu kitlediniz yaptığınız ne kadar etik? Boğazdaki bezeyide yüksek ateşte bünye oluşturabilirmiş kusmanın sebebide boğaza birşey takılma hissiymiş ateş düşürücü kullanmaya başladım ateş düştüğü zaman hayvan aşırı su tüketiminden vazgececek ve kursak inecekmiş, boğazdaki bezede inmezse kesilip dikiş atılacak hepinize teşekkür ederim. Bu olaydan anladığım hastalık belirtisi falan hikaye aynı belirti onlarca hastalıkta olabilir okuyup araştırdım sonuna kadarda okuduklarımı uygulamaya kalksam asıl ozaman kobay olacaklardı.

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
EN ÖNEMLİSİ ; BU BAŞLIĞIN YILLAR SONRA DA BAŞKALARINA FAYDALI OLABİLMESİDİR..

BENİM RİCAM ,

KUŞUNUZ NORMALE DÖNÜNCE; NELER UYGULADINIZ ,GÖZLEMLERİNİZ NELERDİR,TAVSİYELERİNİZ NEDİR,...ŞEKLİNDE AÇIKLAMALAR YAPARSAK .CAMİAMIZ FAYDA SAĞLAYACAKTIR.

BİR ANLATIM YAPARAK NOKTALARSAK HOŞ OLACAKTIR. SEVGİLERİMLE..ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM..

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
koray_a' Alıntı:
Kuşuda kobay etmedim merak etmeyin kobay edilmeyecek kadar değer veriyorum tüm hayvamlara , sorunu sadece yüksek ateşmiş,bunun sebebide yumurtayı çıkaramamasıymış dikkat etseydiniz ben her olumsuzluğa yeme yumurtlamaya şişkinliğe hertürlü belirtiye değindim.Siz fikir sunmak yerine oku araştır diyerek konumu kitlediniz yaptığınız ne kadar etik? Boğazdaki bezeyide yüksek ateşte bünye oluşturabilirmiş kusmanın sebebide boğaza birşey takılma hissiymiş ateş düşürücü kullanmaya başladım ateş düştüğü zaman hayvan aşırı su tüketiminden vazgececek ve kursak inecekmiş, boğazdaki bezede inmezse kesilip dikiş atılacak hepinize teşekkür ederim. Bu olaydan anladığım hastalık belirtisi falan hikaye aynı belirti onlarca hastalıkta olabilir okuyup araştırdım sonuna kadarda okuduklarımı uygulamaya kalksam asıl ozaman kobay olacaklardı.

aradıgınız olması gereken bütün fikirler sitemizde mevcut zaten hastalıklarda tetkiksiz anlatımlara bilinçsiz deneme usulu tedavilere karsı olan biriyken size fikir veremem demekkki arastırıp okuyunca aranan bulunuyormus hastalıkların çogulu asagı yukarı birbirine benzer isalle baslar yine söylüyorum asıl mesele kusu hastalandırmamanın yollarını ögrenmek uygulamak ha kus hastalanmazmı havadan gelen viral hastalık harici kusun hastalanması kuscu alakalıdır

biz burada işimizi bu sekil yapıyoruz uyarıda bulunulan tek kişi sen degilsin ha tabiki işiniz diyeceksiniz sizlerin işide bizlerin işlerini kolaylastıracak sekilde olmalı burada bu sitede bulamadıklarını daha baska yerde bulmanız daha da zor
YETERLİ ANLAYISA SAHİBİM BEN TERSİ OLSAYDI SİTEM EDİP BASLIGIMI NEDEN KİLİTLEDİNİZ
DEDİGİNİZDE TEKRAR AÇMAZDIM KOBAY ETMEDİM DEGER VERİYORUM DİYORSUNUZ NASIL DEGER VERDİGİNİZ ORTADA ZATEN SENİN ŞİKAYETİN BİR KUS BİZLER BURADA YÜZLERCE KİŞİYLE UGRASIYORUZ NELERLE KARSILASTIGIMIZI TAHMİN EDEMEZSİNİZ HOSUNUZA GİTMEDİK DAHA İYİSİNİ YAPARSANIZ BUYRUN YERİME SİZ GECİN YÖNETİMEDE SÖYLERİM RAZI OLURLAR İNSANLARIDA ANLARIM OKUDUKLARIMIDA ANLAMAK ANLAYISLI OLMAK BENİM YASAM FELSEFEM SENDEN ÖGRENECEK DEGİLİM
bu konu amacına ulastıgından KİLİTLİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...