Neler Yeni

Künye ve Secere Kaydı

ömer64

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar selamlar!
Çeşitli güvecin forumlarında gezdim ve bütün arkadaşlar künyeleme yapmaya çalıştığını gördüm, ama hiçbir yerde bu yapılan künyeleme ve secere bilgilerinin tutulduğu bir programa raslamadım. Bazı arkadaşların çeşitli çizelgelerde künyeleme, secere kaydı ve güvercin bilgilerini tutmaya çalıştığını gördüm. Ben künyeleme, secere kaydı ve güvercin bilgilerinin tutulması ve döküm alınması ile ilgili bir program yapmayı düşünüyorum. Çalışmalarına başladım, ancak güvercin besleyen arkadaşların kayıtlarda ne olması gerektiği konularında katkılarını bekliyorum. Yapmış olduğum program bittiğinde arkadaşlarla paylaşmayı ve daha düzgün kayıt tutmayı amaçlıyorum. Tüm arkadaşlara selamlar.

mehmet1989

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet erişkin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
gercekten yapmıs oldunuz calısma yerınde bı karar daha ı bır sekılde kayıt tutmaya bırebır saygılar

Hoca

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hayrettin BÜYÜK
Meslek
Öğretmen
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kuşun doğum tarihi, anne-babasının hangi kuşlar olduğu gibi bilgiler işe yarar sanırım. Künye üzerinde ise ayrıca telefon ve şehir bilgisi yer almalıdır.

lugat16

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Celal Batur
Meslek
bilgisayar meslek yüksek okulu yaşım 18 90 doğuml
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ewt ömer abi bu konuyu okudum gerçekten olabilcek birşey bnde bi kağıtta tutmaya çalışıyorum bazen yanlışlık fln oluyo o program aşaması ne durumdadır olduysa paylaşabilir misiniz..??

ömer64

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar kayıtlarınızı tutabileceğiniz, bir program yaptım. Ancak şuan tam anlamıyla geliştirmedim. Programı buradan gönderemiyorum [email protected] adresinden bana ulaşırsanız gönderirim. Program Access te yapılmıştır. Çalışması için bilgisayarınızda micrasoft access 2003 yüklü olması gerekir. Önerilerinizi bildirirseniz düzeltmeler ve eklemeler yapabilirim.

mesut-1907

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mesut sönmez
Meslek
güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Saya
s.a kuşçuluk adına çok güzel bi çalışma öncelikle tebrikler.Programda olması gerekenlere gelince benim acizane görüşüm şayet ben böyle bi program yapıcak olsaydım.Kuşun anne babası dogdugu tarih ,yeme düştügü tarih,geçirdigi hastalıklar,dişi ise ne zaman yumurtlagı,hatta yumurtanın çıkacagı olası tarih ve o tarihte falanca künyeli kuşların yumurta çıkma zamanı diye uyarsa süper bi program olurdu bence tabi ben yapabilseydim böyle bişey yapmaya çalışırdım.şimdiden başarılar saygılar

fatih Eroğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
FATİH EROĞLU
Meslek
ECZ KALFASI
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Böyle güzel bir çalışmayı tam anlamıyla hayata geçirebilirsek gerçekten güzel olur.

ömer64

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ilk versiyonunu gönderebilirim

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
ömer64' Alıntı:
arkadaşlar ilk versiyonunu gönderebilirim
Programın boyutu nedir. Eğer çok büyük değilse buraya cevap yaz bölümünden girdikten sonra, cevap yazacağınız kısmın hemen altından DOSYA EKLE bölümünden ekleyebilirsiniz.

mesut-1907

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mesut sönmez
Meslek
güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Saya
S.A Abicim bide pedigree bölümünde kuş genetigi açısından anaya mı,babayamı benzedigini renk açısından belirtirsen on numara olur.Mesala diyelim ki ana pembe renk baba mavi renk 1.yavru[pppm] 2.yavru[mmmp] 3.yavru[mmmp] 4.yavru[pppm] 5.yavru[ppmm] 6.yavru[pppp]yada [mmmm] gibi bilmem anlatabildim mi? anladıysan ne mutlu sana :p gerçi bende pek anlamadım ama :haha:

ömer64

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar program ektedir. programın çalışması için microsof ofisin içinde acces yüklü olması gerekir.
programı kurduktan sonra çalıştırmadan önce, microsof accessi çalıştırın, buradan araçlar/makrolar/güvenlik penceresinden güvenliği düşük olarak işaretleyin.
programdaki dökümleri çıkartmak için CTRL+P duşu ile döküm alınız. Görüş ve önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

ismail güleç

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
İSMAİL GÜLEÇ
Meslek
MUHASEBE
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Arkadaşım eline ve emeğine sağlık program çok güzel olmuş. Çok teşekkür ederim.Saygılarımla.

erdem22

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
erdem günay
Meslek
öğretmen
İkametgah
Edirne
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
çok kullanışlı ve faydalı bir program olmuş. hemen kurup kuşlarımı kaydettim. çok teşekkür ederim.

EFE_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hasan Olgun
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Aydın
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Programı aldım kurdum. açıldı.

Ring no ne oluyor? Ögrenebılır mıyım.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
HALKA NO,YUZUK NO,BİLEZİK NO,KÜNYE NO,AYAĞINDAKİ KÜNYE NOSU

555298

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ercan ukus
Meslek
öğrenci
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Saya
guzel olmus ama biraz basit olmus..herkesin katkilariyla gelistirelim kendimize gore bi program arkadaslar..aslinda diger program iyi ama simdi herkes 79$ veremezki..

mesutpp

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mesut pehlivanoglu
Meslek
işçi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
YAHOO
[email protected]
slm kayıt sıstemi super olmu ama programı ındıremedim veya eklimi bula madım yardımcı olur sanız sevinirim syg mesut