Neler Yeni

kümesimi patlatmaya gelmişler

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
satılık bölümüne malatyaların ilanını vermiştim 2 gün sonrada telleri ve camları kırmışlar .çalabilene şimdiden hayırlı olsun.çok ilginç hayret ettim

osman0606

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
osman yılmaz
Meslek
özel
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
HAYRINI GÖRMESIN SEREFSIZLER KAC YILLIK EMEGINI BIR CIRPIDA ALIP GIDIYORLAR HARAM ZIKKIM OLSUN

bayburtlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Süleyman
Meslek
lllllllllllllllllllllllllll
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
gecmis olsun..caldilarmi yoksa calmayami calismislar??

delicem46

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Cem Pakaydın
Meslek
Öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
yakalarsan benim yerimede sağ gözünün mor kafa gibi yaparsan sevinirim :hhh: :hhh:

filo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
filocu
Meslek
.
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Diğer Irklarım
Yok
patlatmaya gelmişler dediğine göre sanırım çalamamışlar.. dikkat etmek gerek.. geçmiş olsun..

aykutk

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Aykut KARABULUT
Meslek
Emekli
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Baska
Selamlar,

Sitede güvercinlerinizin değerlerini abartmayın ve beslediğiniz yerler konusunda lütfen davetkar açıklamalar resimler sergilemeyin. Sergilediğiniz resimlerde çevreyi tanıtıcı resimler kullanmayın. Kuşlarınızın resimlerini veya kümeslerinizin resimlerini paylaşmaya özen gösterin.

Saygılarımla,

Aykut Karabulut

muygun

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet UYGUN
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Ödemiş dolapçısı,Düz dönek
evet aykut bey doğru söylüyor.

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
satlık ilanına değer veresimleini koymak gerekmiyormuydu ben de öyle yapmıştım sadece fiyat ve resimleri vardı,neyse kuşları alamamışlar sadece kümese zarar vermişler umarım bir daha denemezler ona göre tedbir aldık.gerisi Allah' a kalımış.hayırlısı olsun ......

göksal balcı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
göksal balcı
Meslek
depo sevkiyat
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
geçmiş olsun,ne olursa olsun sabah dışarı çıktığınızda öyle görünce insan yıkılıyor,Ankarada sıradanlaştı etimesgutta 10, 15 kümes patlatmışlar geçen ay arkadaşın yuvasına kamyonla 10 kişi gelmişler kaldırmaya işler çığrından çıktı.en iyisi elektirik vericen yada beslemiycen yıllarca emek ver adamlar içki parası yapsın ALLAH BELALARINI VERİR İNŞALLAH benim geçen sene çaldılar gidenlere değil kalan yavruların elimde ölmesi koymuştu bana ,keşke elektirik verseydim dedim ama giden gitti :hungur: :slm:

osman0606

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
osman yılmaz
Meslek
özel
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
BAŞKA İLLERİ BİLMEM AMA BU ARALAR ANKARADA BU KUMES CALMA ISLERI COGALDI YILLARIN EMEKLERINI UC BES KURUSA ALIP GÖTURUYORLAR SEREFSIZLER AMA SUNUDA DEMEK ISTIYORUM ES DOST BILDIKLERINIZEDE DIKKAT EDIN ARACI KULLANIYOR OLABILIRLER ..CVREMIZDE HEP DUYUYORUZ BU ARALAR BU KUMES CALMA ISIINI

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Geçmişolsun öncelikle .. En kötüsüde bu olsa gerek ,çoğumuzun başınazaman zaman gelmiştir benzer durumlar...
İnsanın elini ayağını kırıyor gerçektende ..Herzaman tedbirli olmaklazım , gaflette olduğumuz , boş bulunduğumuz , yada en küçük bir tedbirsizliğimizi asla effetmiyorlar ..
Akla gelmeyen yerlerden , akla gelmeyen usullerle , yine aşırı risk almak uğruna ,bu haltı illa karıştırıyorlar .. İnsan bunuda mı denemişler artık !! diye hayrete düşüyor bazen..
Olayın insani yönününü falan hiç söylemiyorum bile ..
Malesef hep bu korkuyu yaşamak zorundayız.. selamlarŞEREF

göksal balcı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
göksal balcı
Meslek
depo sevkiyat
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
gerçektende Osman arkadaşıma katılıyorum ya tanıdık yada kapımıza gelip gidenlerin mutlaka işin içinde olması daha acı :slm:

bursa oynar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismet burak yıldırım
Meslek
örenci
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
arkadaşlar bu elektirik verimi nasıl oluyor neler kullanılıyor acaba kmesinde elektirik donanımı olanlar örnek olarak paylaşabilirler mi?

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamunaleykum
gecmis olsun insallah boyle birsey hic bir kuscunun basina gelmez bu yil heryerde sanki biraz daha cogaldi cok doslarimizin kumeslerine zararlar geldi yillarca emek verilmis ayvanlar tuyunu hak etmeyen insanlarin eline gecti insallah yaptiklarinin yanlis oldugunu anlar bu tur insanlar kisa zamanda

bursa oynar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismet burak yıldırım
Meslek
örenci
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
arkadasım elektrik konusu baya merak ettim karısıklığa geldi çok ğeçmiş olsun ALLAH korumuş İNŞALLAH hiç kimse böyle şeylerle karşılaşmaz ........

göksal balcı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
göksal balcı
Meslek
depo sevkiyat
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkadaşlar kümese elektirik vermek önce sizi tehlikeye sokar anahtarını öyle bir yere koymalısınızki siz onu kapatmadan evden çıkamayasınız, :asla: ben fişin kalosunu kapının üstünden geçirdim kapıyı açmam için fişi çekmem gerekti ama elektirik işlerini tecrübeli insanlara yaptırın güç azaltıcı cihaz taktırmazsanız hırsız mefta olabilir :ckmk: :slm:

DELIYUREK41

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat koç
Meslek
teknıker
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
slmlar dostum oncelıkle gecmıs olsun dıyorum.bu kus hırsızlıgı heryerde harbı kuscuların bır numaralı dusmanı.bıde kendılerıde yapmıyolar verıyolar baskalarının elıne bıkac kurus yolluyolar.bızlere dusen saglam kumesler yapmak,ve herkese guvenmemek.gerısıde ALLAH'a kalmıs.umarım bırdaha karsılasmazsın boyle bırseyle tekrardan buyuk gecmıs olsun