Neler Yeni

Kümesime nasıl kilit yapabilirim ACİLLL

Kerem0204

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kerem aracı
Meslek
Öğrenci
İkametgah
Sakarya
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Taklacı
Selamın aleyküm abilerim kardeşlerim güvercin bakmaya yeniden başlamayı düşünüyorum fakat daha önceden müstakil evimin bahçesinde bakıyordum bi kaç ağaçtan dolayı istediğim verimi alamadım kuşlardan bunun üzerine evimin yanındaki boş arsaya kümesimi taşımaya karar verdim araştırmalar yaptım ama aklıma yatan fikir bulamadım kilit sistemi hakkında sizin bu konularda tecrübeli olduğunuzdan eminim daha önceden 3 tane Asma kilitle kilitliyordum kümesim kalın ahşaptan kapısı göründüğü gibi Parmak kalınlığı demirden fazla hırsızlığa semt olarak şait olmadık kötü kuş bakmak istemediğim için hırsızlara karşı ne gibi önlemler almalıyım yardımcı olursanız sevinirim SAYGILAR

Ekli dosyalar

twetyynet

Yönetici
Yardımcı Admin
Ad Soyad
Hasan Vedat
Meslek
eski kuscu
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Boş araziye yapılacaksa tamamı demirden yada tuğladan kümes öneririm. Ayrıca resimlerde görülen menteşenin tahtayla birleştiği yeri iki tane çivi tutuyor bir levye yada keserle patlatılır. İkinci bir şık olarak uçum kümesi araziye yapılır. Damızlıkların bulunduğu asıl kümes yine müstakil evin bahçesinde olur.

twetyynet

Yönetici
Yardımcı Admin
Ad Soyad
Hasan Vedat
Meslek
eski kuscu
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
örnek kümes resimleri (netten alıntı)

tugayunes

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
turgay unes
Meslek
kuaför
İkametgah
Balıkesir
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Boş araziye yapılacaksa tamamı demirden yada tuğladan kümes öneririm. Ayrıca resimlerde görülen menteşenin tahtayla birleştiği yeri iki tane çivi tutuyor bir levye yada keserle patlatılır. İkinci bir şık olarak uçum kümesi araziye yapılır. Damızlıkların bulunduğu asıl kümes yine müstakil evin bahçesinde olur.

tugayunes

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
turgay unes
Meslek
kuaför
İkametgah
Balıkesir
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
adam calmaya nıyetlendıyle ne yapsan boş kamera caydırı olur fıkrım

Kerem0204

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kerem aracı
Meslek
Öğrenci
İkametgah
Sakarya
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Taklacı
Çok haklısınız benim kümesim evimin duvarıyla bitişik kümesi gören kamera mevcut