Neler Yeni

Kıvırcık Güvercinleri

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Kıvırcık güvercinler kanatlarındaki tüylerin kıvırcık olmaları ile dikkat çekerler. Kanat üstündeki tüyler in yoğunluğu hayvanın değerini arttırır. Süs güvercinleri besleyenler için güzel görünüşlü bir kuştur. Bacakları paçalıdır. Beyaz renkte olanlarında başın arkasında tepe vardır, diğer renklerde ise tepe bulunmaz beyaz, siyah, kahve gibi ana renklerin olmasına karşın birçok renk çeşidini görmek mümkündür. Bu kuşların kökeni Avrupa’nın güneydoğu bölgesidir.

lord

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin
Meslek
eletronik
Yetiştirdiğim Irk
Bango
bunlardan fazla bulun muyor neden acaba

ismail alcam

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ismail Alcam
Meslek
Tornaci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Hüseyn bey öncelikle kuslriniz cok güzel allah nazardan koruzun. Benim bilmek istedigim bu fitililer dalicilik yapiyormu.
Galiba adanaliynan zamanda kirmislar. Fitirli dalicilar ortaya cikdilar adanalara cok besiyorlar ve kanatlarida fitililer. Özelikle almanyada öyleleli cok türkiyede varmi billmiyorum, fitili adana.

saygilarimla Ismail

tolgahan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tolgahan cokyasar
Meslek
otomobil sanayi
İkametgah
Yurt Dışı
Yetiştirdiğim Irk
Saya
EVET COK GUZEL KUSLAR 96 SENESINDE AVUSTURYADAN IZMIRE GETIRDIM FITILLI DIYE BILINIYORDU AMA MALESEF CALDILAR VE ICLERINDE PALTOLULAR SEPET KUYRUKLAR BALONLAR LIMONI POSTALAR VARDI BIRTEK POSTALAR GELDI GERIYE... :hayir:

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
ismail alcam' Alıntı:
Hüseyn bey öncelikle kuslriniz cok güzel allah nazardan koruzun. Benim bilmek istedigim bu fitililer dalicilik yapiyormu.
Galiba adanaliynan zamanda kirmislar. Fitirli dalicilar ortaya cikdilar adanalara cok besiyorlar ve kanatlarida fitililer. Özelikle almanyada öyleleli cok türkiyede varmi billmiyorum, fitili adana.

saygilarimla Ismail
Merhabalar İsmain bey. İki yıl önce bu kuşlardan üç çift beslemek nasip olmuştu. Fakat benim hobime aykırı davranışlar sergiledikleri ve elimdeki performans kuşları ile uyumsuz oldukları için bir arkadaşıma vermek zorunda kalmıştım. Yavru bakımları ve görüntüleri hariç herhangi bir iyi yönünü göremedim. Uçurmayı denemedim fakat verdiğim arkadaştan rica ederim uçurmasını. Size sonucu buradan bildiririm.
Saygılarımla.
Hüseyin BAŞOĞLAN

HERİS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
furkan desteci
Meslek
metal
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
BANA 1 TAKIM LAZIM ACİL SATIYOSAN