Neler Yeni

kırıkkaleli metin -gök kart dişi-

dogan18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Doğan
Meslek
Özel Sektör
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Güzel hayvan
Bu tür videoları keşke daha uzun çekebilseniz.En azından 8-10 seferini alabilseydiniz,seyrine doyulmaz güzel bir video olurdu.
Güle güle besleyin.

kırıkkaleli metin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
metin yıldız
Meslek
Polis
İkametgah
Trabzon
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
dogan18' Alıntı:
Güzel hayvan
Bu tür videoları keşke daha uzun çekebilseniz.En azından 8-10 seferini alabilseydiniz,seyrine doyulmaz güzel bir video olurdu.
Güle güle besleyin.
teşekkürler doğan bey. ben işyerinde besliyorum video çekmek çok zor benim için rahat çekemiyoruz ayrıca cekim yaptığımız makina camera değil fotoğraf makinası durdur başlatı yoktu. oyüzden video çok uzun oluyo buraya atma imkanımız olmuyo sadec iniş seferlerinden bikaç tanesini atabiliyoruz.

velidamar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
vedat damar
Meslek
ticaret
İkametgah
Burdur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kuşunuzun maşallahı var Metin bey,komşuyu rahatsız edecek cinsten,Bizim yakından danıdığımız antalyada ikamet etmekte olan kırıkkaleli metin amca diye bir kişi var bazıları otelci metinde diyor kendiside kırıkkale kuşu beslemekte kuşları ve kendisi çok iddialı ,bizim buralarda meşhur olan amcayı siz tanıyormusunuz ..

kırıkkaleli metin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
metin yıldız
Meslek
Polis
İkametgah
Trabzon
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
velidamar' Alıntı:
Kuşunuzun maşallahı var Metin bey,komşuyu rahatsız edecek cinsten,Bizim yakından danıdığımız antalyada ikamet etmekte olan kırıkkaleli metin amca diye bir kişi var bazıları otelci metinde diyor kendiside kırıkkale kuşu beslemekte kuşları ve kendisi çok iddialı ,bizim buralarda meşhur olan amcayı siz tanıyormusunuz ..
BİLİYORUM METİN ABİYİ
BİZLERİ TANIYAMAZ YAZ Ş İTİBARİYLE YAŞIM 34 BABAMI FELAN TANIR

emreert

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Emre ERTABAK
Meslek
av bayii
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
maşallah nazar değmesin.

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Maşllah Metin beyin kuşları çok güzel ; Sitede sınırlı sayıda ki videğo paylaşan arkadaşlarımızdan .. Elineze emeğinize sağlık.. Keyifle uçurmanız dileği ile . selamlarŞEREF

kırıkkaleli metin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
metin yıldız
Meslek
Polis
İkametgah
Trabzon
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
şeref' Alıntı:
Maşllah Metin beyin kuşları çok güzel ; Sitede sınırlı sayıda ki videğo paylaşan arkadaşlarımızdan .. Elineze emeğinize sağlık.. Keyifle uçurmanız dileği ile . selamlarŞEREF
teşekkürederim şerefbey.
aslında çok video atacamda işyerinde kuş besliyorum biraz sıkıntı oluyor video cekmek oüzden arasıra bişeyler paylaşıyoruz. herkeze selamlar

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
[izlesene]2184493[/izlesene]
[izlesene]1940457[/izlesene]

kadiryildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kadir YILDIZ
Meslek
ÖĞRETMEN
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Çoğu kuşçu arkadaşlar,oyun görmek istiyor olmalı,mazeretsiz,antremanını almış,nefesli...Herkese saygı duyuyorum ama herşeye de maşallah denilmez....

emreert

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Emre ERTABAK
Meslek
av bayii
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
41 kere masallah,dişi yaptığı işten o kadar emin ve olaya o kadar hakimki aklını alıyor gıdıyor adamın bu kusu canlı canlı ızlemek mangal gıbı yürek ister.tebrıkler metin abi

kadiryildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kadir YILDIZ
Meslek
ÖĞRETMEN
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Metin kareş,nasılsın?Dün bir mesaj yazmıştım,yanlış anlaşılabilir belki diye,düzeltme yapmak istedim.Hepimiz biliyoruzki,bir kuş gerçek oyununu düzenli uçumunu aldıktan sonra yapar.Yatıktan yeni çıkmış,hamlığını tam atmamış kuşun o anki oyunları yanıltıcı olabilir.Kuşun iyi bir altyapısı olduğu muhakkak.Saygılar...

kırıkkaleli metin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
metin yıldız
Meslek
Polis
İkametgah
Trabzon
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kadir bey dikkat ederseniz kuşun 4 yaşında çekilmi bir videosu
4 yaşında hala şefkini hırsını iştahını kaybetmemiş ve asil bir soy yılların emegi sadece benim değil kırıkkaleye malolmuş bir damızlıktır. ve istisna bir kuştur. gerek 5 yıllık uçumu ve oyun kalitesiyle gerek damzlıklığıyla gerek verdiği yavruların kalitesiyle gerek torunlarının kalitesiyle iyibir damızlık ve sıtandart üstübir kuşturç büyüzden bu kuşu kimseyle tartışmam. çünki geregi yok herşeyiyle mükemmel olarak bizler olsun dostlarımız olsun, bunu çanlı gözle seyreden misafirlerimiz olsun bu hayvana begeniyle bakıyoruz ve ender bir hayvan oalrak görüyoruz saygılar.

kırıkkaleli metin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
metin yıldız
Meslek
Polis
İkametgah
Trabzon
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
emreert' Alıntı:
41 kere masallah,dişi yaptığı işten o kadar emin ve olaya o kadar hakimki aklını alıyor gıdıyor adamın bu kusu canlı canlı ızlemek mangal gıbı yürek ister.tebrıkler metin abi
eyvallah emre

erdem22

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
erdem günay
Meslek
öğretmen
İkametgah
Edirne
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
öncelikle yetiştiricisini tebrik ediyorum. gerçekten güzel oynayan bir kuş. emeğinize sağlık. herkesin kümesinde görmek isteyeceği türden bir kuş. 4 yaşında bu şevkle oynayan yattığı halde oyun bozmamış yavrusu torunu iyi oynayan kuş bulmak bu devirde gerçekten çok zor. tebrikler. Allah nice yavrularını uçurmayı nasib etsin inşallah.