Neler Yeni

Kendini Kuscu Sananlara Bir Mesaj

varlı_iletişim

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet varli
Meslek
cep teknik servis
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Adana
oncelıkle selamun aleykum allah rahmet eylesın topragı bol olsun yalnız şunu belırmek ıstedım sadece bır kışıdemı kuş var kuşu yaradan allah olduguna gore ozaman herkeste ıyı kuş olduguna ınanıyorum ama bazıları nam yaparak kendını kanıtlar kımılerı de kendı capında besler kımseye kendını kanıtlama ugraşındadır bılmem bende besledım dışılı erkeklı cıft kaldırım gokyuzunden cekıpte aşagıya kadar dalan bır kez bıle hata yapmayan kuşlarım vardı onunde kaçan hıç kuş gormedım dışılı erkeklı artı yumurta cucuk seksenden doksandan nerde olursa olsun baskılı bır şekılde gelen kuşuda gormedım bugune kadar fakat ozaman bunu kanıtlama yada başkalarına gosterme hevesım yoktu bu benım kuşların kanında besleyen bır abımde var hemıde namlı benım gıdıpte benım kuşlardan nam yaptın yada o tur polemıge gırmem yalnış olur sonuçta bır kanat bır kuyruk allahın yarattıgı bır hayvan ıcın ne kımseyı uzerım nede uzulmek ısterım ama dıyen yıne der saygılarımı sunuyor tekrardan allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun dıyerek kapatıyom saygılar

yuşa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yuşa burak
Meslek
öğrenci
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
ben anlamadım bu konuyu yazarken ne amaçla yazdın sitede kendini mi kanıtlamak isitiyorsun.