Neler Yeni

Kendi kunyemi yapmak istiyorum

• Konuyu başlatan Anonymous
  • Başlangıç tarihi
A

Anonymous

Kendi kunyemi yapmak istiyorum.Babamin atolyesi var yani gerekli olan aletler elimizde var.kunye yapmak istiyorum ahsap yapabiliriz ama bunu cikarmak kolay olur.Krom pirinc ya da bakirdan yapalim dedik ama krom ve bakirin agirlik kuflenme gibi dez avantajlari var.Bu konuda onerisi olan varsa paylasirsa memnun olurum. 3 cift kusumun yavrusu cuma ile pazartesi arasinda cikacak kuslarimin kacmasi yada calinmasi gibi durumlar icin kendi kunyemi yapmak istiyorum.

adige55

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ensar haktan
Meslek
callcenter
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Baska
Diğer Irklarım
Yok
demır ve benzerı urunlerden kusların ayaklarına bır sey takma kuş pazarı gıbı yerlerde isimler yazdırılıyor ücret karsılıgında ornegın 30 adet olarak veya 60 olarak sıparısler verılmekte hıc bır sekılde sorun olmaz plastıkden olusmakta fakat bazen bu gıbı seyler kusların catılarda ayaklarının takılmasına neden olabılıyor.

RoMaN39

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Oktay Bey
Meslek
Piyanist
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
iç kısmı aliminyum dışı plastik kaplamalı ortada kağıtta senin bilgilerin yazıyor ben en son yaptırdığımda 60 tanesini 35 tl ye yaptırmıştım yanlış hatırlamıyorsam

A

Anonymous

Almak problem degil kendimiz yapmak istiyoruz.bulabilirsek aluminyumdan bulamazsak agactan yapacagiz.

sevimsonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sevim sönmez
Meslek
Demirci Ustası
İkametgah
Kırklareli
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Diğer Irklarım
guzel varsa elınızde tabı yapın ama bu boncukları hırsızlıkta olsa kusun bacagından kesıyorlar malesef :(