Neler Yeni

kelebeklerim son görüntüleri (telkuyruk,arap,sarı çakal)

dushekimi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet fenerci
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Saya
tekço' Alıntı:
Değerli arkadaşım Mehmet bey kuşların maşallahı var.Arapların harika görünüyor.Burgu yapıyorlar diyorsun .Burgu dönüşünden sonra karşıya dönüyorlarmı,yoksa sadece burgu mu yapıyorlar.Birde karaboyun tepeli dişimi.SAYGILAR
eyvallah mehmet abim, araplar şuan burgu yapıyor abi düze dönüş yok, fotodaki kartları uçurmuyorum, yavruları uçuruyorum, tepeli siyah ense dişi abi, fazla eş yokluktan tel kuyrukla eş, sen neler yapıyorusn, o gün görüşemediğimize hakkatten çok üzüldüm, inşallah beklerim yine ,

tekço

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet toprak
Meslek
emekli tekçi
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Değerli arkadaşım mehmet bey senin dişiye eş gidecek bir erkek var bende eşli .Dişiyi yeğenime vereyim,erkeğide sana ulaştırırım.Tepeli boynu tam istenilen gibi karaboyun diğer tarafları lekesiz beyaz.SAYGILAR

nusrt355

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hank moody
Meslek
calışmıyorum
İkametgah
Yurt Dışı
Yetiştirdiğim Irk
Saya
kuşlarının maşallahı var ama sırtı karayı cok beğendim bendede bir adet acık şeş kaplan var kuş bir türlü yükselmiyor ama bi minare boyu kadar cıkınca işi bitiyor başladı mı en az 20 metre karşıya gidiyor ama evet sizin kuşlarınızın çokluğu ve uçtuğu yüksekliği aldığınız keyfi artttırır ben sürekli bir korku içersindeyim o kuşu ucururken cok çarpıyo ama allah'Tan birşey olmadı bu güne kadar birtek gagası yamuk o kadar

m_altinay1964

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MAHMUT ALTINAY
Meslek
MEMUR
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
HARİKA KUŞLARINIZ VAR BOL VERİMLER

ruko

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
яυкσ αунαη®
Meslek
TekstiLci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
AOL
[email protected]
cok guzeL kuşLar aLLAh emeklerinizi boşa cıkarmasın sayGıLaR Ayhan

burhan _albayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Burhan ALBAYRAK
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
abi maşallah kuşların cok güzel özellikle tel kuruklarına bayıldım,bunu belirteyim.abi araplarında güzel ama inşallah bana kızmazsın.nazar değmesin.yani kuşlarında hele edremitlerde gözüm kaldı.bolbol yavru alma dileğiyle bursadn burhan:D

dushekimi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet fenerci
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Saya
burhan.albayrak' Alıntı:
abi maşallah kuşların cok güzel özellikle tel kuruklarına bayıldım,bunu belirteyim.abi araplarında güzel ama inşallah bana kızmazsın.nazar değmesin.yani kuşlarında hele edremitlerde gözüm kaldı.bolbol yavru alma dileğiyle bursadn burhan:D
eyvallah kareş, üzerinde durduğum tür telliler araplar ile çakallar meraktan aldım ama iyi yavru aldım ikisinden de, şimdi tellilerle daha da ilgilenmem gerek çünkü aradığım oyunuda karaboyun ve sadelerde buldum. yapı olarakta çok farklılar bide çakır olmaları tek aradığım özellik bunlar. uzak değilmişsin gelirsen gönene görüşürüz. gözün kalmasın bir çift yavru hediye ederiz. kuş sorun olmaz çok yavru var. :):)

eser

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
eser
Meslek
iletişim
Yetiştirdiğim Irk
Saya
ararnan kan burda :D bak bunlar yeme düşmeden önce gördüğün o küçük yavrular sana verdiğim telkuyrugun kardeşleri büyüdü 15 gün içinde hazırlar istediğin zaman alabilirsin gönen küçük yer ama ben ulasamadım sana bari burdan yazayım :D

Ekli dosyalar

dushekimi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet fenerci
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Saya
eyavllah dostum , yahu doğru söylüyorsun teli yazayım özelden de ara beni, yavruları da yakında alayım , siyah ensede çok heybetli be, tam takım olacaklar dişiyle,, selamlar...