Neler Yeni

Kayseri'den çeşitli görüntüler...

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
____________KAYSERİ____________

.......................SİNAN ÖZTEKİN.......................

Ekli dosyalar

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari

Ekli dosyalar

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari

Ekli dosyalar

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Kayseri ilimiz iç anadolu bölgesinin gelişmiş büyük illerinin başında gelir ..Çalışkan, zeki ve girişimci insanları ile zaten ülke çapında ünlüdür ..
Özellikle son yıllarda şehirleşme konusunda da oldukça çarpıcı bir ilerleme göstermiştir .Ülke ekonomisinde lokomotif illerimizdendir .. Tarihi eserleri'ni koruyup bugünleredek sağlam olarak ulaştırmış zengin bir tarihi geçmişiolan , herköşesinde dim dik ayakta duran ve bizzat yaşamın içinde modern Kayseriyi dahada zenginleştiren ve kıymetlendiren tarihi yapıları ile görmeye değer örnek bir ilimizdir ..
Tabiki oyunkuşu konusun dada '' taklacı güvercin'' iç anadoluda hatrısayılır bir ilimizdir .. resimler ve bilgiler için çok teşekkürler emeğinize sağlık .. selamlarŞEREF

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
şeref' Alıntı:
Kayseri ilimiz iç anadolu bölgesinin gelişmiş büyük illerinin başında gelir ..Çalışkan, zeki ve girişimci insanları ile zaten ülke çapında ünlüdür ..
Özellikle son yıllarda şehirleşme konusunda da oldukça çarpıcı bir ilerleme göstermiştir .Ülke ekonomisinde lokomotif illerimizdendir .. Tarihi eserleri'ni koruyup bugünleredek sağlam olarak ulaştırmış zengin bir tarihi geçmişiolan , herköşesinde dim dik ayakta duran ve bizzat yaşamın içinde modern Kayseriyi dahada zenginleştiren ve kıymetlendiren tarihi yapıları ile görmeye değer örnek bir ilimizdir ..
Tabiki oyunkuşu konusun dada '' taklacı güvercin'' iç anadoluda hatrısayılır bir ilimizdir .. resimler ve bilgiler için çok teşekkürler emeğinize sağlık .. selamlarŞEREF

Asıl verdiğiniz bilgiler için ben teşekkür ederim.İyi akşamlar....

..........SİNAN ÖZTEKİN...........

MUSTAFA ATAY

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MUSTAFA ATAY
Meslek
GIDA
İkametgah
Kayseri
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
paylaşım için çok teşekkür ediyorum sana sinan kardeşim ellerne sağlık yanlız meydanın son hali dahada güzelleşti tranvay hizmete girdi hemşerilerimiz çok daha rahat bir ulaşıma sahip oldular ve şerafettin abiyede çok teşekkür ediyorum yorumları için gerçekten hepsine katılıyorum