Neler Yeni

KAYSERİDEN BİR KUŞ DAHA-3

mermi38

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet mermi
Meslek
elektronik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wE9MdTeAI6U[/youtube]
DAHA İSTEDİĞİMİZ GİBİ OYNAMIYOR AMA HAFTALIK VİDEOSUNU KOYMAYI PLANLIYORUM.SİZ DEĞERLİ KUŞCU ARKADAŞLARIN YORUMLARINI BEKLİYORUM.SAYGILAR.

alikarakus

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
alikarakus
Meslek
elektırık
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
masallah kardas güzelkus hayrın görün emenize saglık

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
ahmet kardesim kaldırdıgınız bütün kuşlarınız güzel tebrik ederim emeklerinize saglık yalnız kendim olarak sunu söylemek isterim RÜZGAR oyunlu kuşun en büyük düşmanıdır kusu bozar kuş iki kat mücadele etmek zorunda kalır bu güzelim kuşları daha sakin havada uçursanız dahada güzel performans izleriz

100 metreyi 10 saniyenin altında kosan bir atletin normal havada rüzgar ölçümünü düşünürsek 150 gram kuşun rüzgarlı havada halini siz düşünün hem işini yapıp hem rüzgarla mücadele çok zor kuşlarımızı biraz da kendimiz bozuyoruz bu şekil kuşlarımızın kıymetini bilmeliyiz tekrar emeklerinize saglık güle güle besleyiniz paylasım için tesekkürler

SAYGILAR

Yaşar ARGÜÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yaşar ARGÜÇ
Meslek
OTO LASTİK BAYİ
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Muammer beyin söylediklerine katılıyorum,
Rüzgar kuşu baya zorluyor hele hele oyununu tam olarak oturtmamış kuşlarda kuşların fazla efor harcaması kuşun oyununu
Yapması gereken kalitenin altında bırakıyor,Ama şu bir gerçekki,,,
izlettiğiniz kuşlar çok iyi emeğinize gönlünüze sağlık.

alidemirsmm

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali DEMİR
Meslek
MUHTELİF
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
kardeş kuşlarınızın maşallahı var, damarı sağlam kuşlar, yanlız bişeye deyinmek istiyorum ; kuşların hemen hemen hepsinde fişeklerde bi hırssızlık mevcut, yani kuş dama sokulunca gitsemmi gitmesemmi diye bikaç saniye düşünüp ağırdan alıyor fişeği, onun haricinde kuşlar çalışılacak beslemeye değer değerli kuşlari, elinize emeğinize sağlık saygılar...

RadiKEL

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ö. Kemal
Meslek
Mühendis
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kuş güzel ama rüzgarlı hava oyununu olumsuz etkilemiş, bir de tam sefere geldiği yerin üstünden havayi hat geçiyor, kuş bu yüzden rahat dikine gidemiyor gibi. sefer yerini 5-10 metre sağa sola kaydırabilirseniz daha güvenli olacak gibi. İyi uçurmalar dilerim.

mustafa tekin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mustafa tekin
Meslek
esnaf
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
maşallah güzel küş inşallah yarış günü daha iyisini yapar

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Alllah ağzınızın tadını bozmasın , Maşallah kuşlarınız çok güzel oynuyor .. SelamlarŞEREF

cenker45

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ferhat şen
Meslek
bilgisayar
İkametgah
Şanlıurfa
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
s.a istikrarsız bir kuş ve çıkışları eğri ağır bir kuş benim şahsen hoşuma gitmedi. güle güle besleyin.

0zqur

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Özgür ERİŞ
Meslek
Elektrik-Elektronik Teknisyeni ..
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
YAHOO
[email protected]
AOL
[email protected]
Maşallah kuş güzel oynuyor,sağlıklı uçurmalar dilerim..

abdurrahman83

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Abdurrahman Taşpınar
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kuşun şamatası beyazlarınızdaki gibi çok güzel ancak kuş yavrudan düzenli idman almamışa benziyor biraz daha hafiflerse yem verilmeden aç olarak rüzgarsız bir havada uçurulursa daha iyi sonuç alınır görüşündeyim güzel videolar ekliyorsunuz özellikle beyazlarınız cok iyi teşekkür ederiz devamını bekliyoruz

htamer5

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HASAN TAMER
Meslek
EMEKLİ
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Ahmet bey merhaba, Son günlerde koyduğunuz videolar ile siteye renk kattınız teşekkürler. Gerçekten güzel kuşlarınız var güle güle besleyin.
Sizden bir ricam var kuşların yakın çekiminide yapında renk ve fizik yapıları hakkında da bilgi sahibi olalım.
Bir konuya açıklık getirmek istiyorum, videoyu izledim ve yorumları okudum.Rüzgar dan bahsederek kuşun oyununu bozduğu ifade edilmekte, yalınız dikkat edilirse videodaki ağaçlarda rüzgarın etkisi görülmemekte sadece arasıra esinti olduğu gözlenmektedir. Bu esintide kuşun oyunu etkileyecek şiddette değildir.
Burdan Ankara ve İstanbul'lu arkadaşlara seslenmek istiyorum, beyler Sakarya' dan ve Kayseri 'den güzel videolar seyrediyoruz sıra sizde merakla bekliyoruz. (Ben kuş uçurmuyorum ayrıca bilginize) Sevgi ve saygılar..

mermi38

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet mermi
Meslek
elektronik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

mermi38

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet mermi
Meslek
elektronik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kuscu_marik' Alıntı:
ahmet kardesim kaldırdıgınız bütün kuşlarınız güzel tebrik ederim emeklerinize saglık yalnız kendim olarak sunu söylemek isterim RÜZGAR oyunlu kuşun en büyük düşmanıdır kusu bozar kuş iki kat mücadele etmek zorunda kalır bu güzelim kuşları daha sakin havada uçursanız dahada güzel performans izleriz

100 metreyi 10 saniyenin altında kosan bir atletin normal havada rüzgar ölçümünü düşünürsek 150 gram kuşun rüzgarlı havada halini siz düşünün hem işini yapıp hem rüzgarla mücadele çok zor kuşlarımızı biraz da kendimiz bozuyoruz bu şekil kuşlarımızın kıymetini bilmeliyiz tekrar emeklerinize saglık güle güle besleyiniz paylasım için tesekkürler

SAYGILAR
MUHARREM BEY ÖNCELİKLE SAMİMİ TAVSİYELERİNİZ VE AYDINLATICI ÖRNEKLERİNİZ İÇİN TŞK.EDERİM.
MALUMUNUZ BU MEVSİMDE BİLHASSA KAYSERİ'DE DAKİKALIK DEĞİŞEN HAVA ŞARTLARINA MARUZ KALIYORUZ.MALESEF KUŞUMUZDA ZAMAN ZAMAN BU OLUMSUZLUKLARDAN NASİBİNİ ALIYOR.
SAYGILAR.

mermi38

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet mermi
Meslek
elektronik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Yaşar ARGÜÇ' Alıntı:
Muammer beyin söylediklerine katılıyorum,
Rüzgar kuşu baya zorluyor hele hele oyununu tam olarak oturtmamış kuşlarda kuşların fazla efor harcaması kuşun oyununu
Yapması gereken kalitenin altında bırakıyor,Ama şu bir gerçekki,,,
izlettiğiniz kuşlar çok iyi emeğinize gönlünüze sağlık.
YAŞAR BEY BELİRTTİKLERİNİZE KATILIYORUM.TEŞEKKÜR EDERİM.
SAYGILAR.

mermi38

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet mermi
Meslek
elektronik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
alidemirsmm' Alıntı:
kardeş kuşlarınızın maşallahı var, damarı sağlam kuşlar, yanlız bişeye deyinmek istiyorum ; kuşların hemen hemen hepsinde fişeklerde bi hırssızlık mevcut, yani kuş dama sokulunca gitsemmi gitmesemmi diye bikaç saniye düşünüp ağırdan alıyor fişeği, onun haricinde kuşlar çalışılacak beslemeye değer değerli kuşlari, elinize emeğinize sağlık saygılar...
ALİ BEY; SİZİNDE FARKETMİŞ OLDUĞUNUZ GİBİ,SEFERLERİNDE DAHA ÇOK İNİŞE GELEN VE SONRASINDA FİŞEKLEYEN SADECE BİR KUŞUMUZ VAR.ZATEN KEYİFLİ OLUP SIRF OYUNA GELDİĞİNDE 40-50 METRELİK MESAFEYİ ÇOK RAHAT ALIYOR.MALESEF BÜTÜN SEFERLERİNİ VİDEOYA ÇEKEMEDİM.VİDEODA BELİRTTİĞİM GİBİ İSTEDİĞİMİZİ,YAVRULUKTA YAPTIKLARINI YAPMASINI BEKLİYORUZ.(KUŞ YAVRU VERMİŞ OLUP 2 YAŞINDADIR)
YORUMUNUZ İÇİN TŞK.EDERİM

mermi38

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet mermi
Meslek
elektronik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
RadiKEL' Alıntı:
Kuş güzel ama rüzgarlı hava oyununu olumsuz etkilemiş, bir de tam sefere geldiği yerin üstünden havayi hat geçiyor, kuş bu yüzden rahat dikine gidemiyor gibi. sefer yerini 5-10 metre sağa sola kaydırabilirseniz daha güvenli olacak gibi. İyi uçurmalar dilerim.
EVET Ö.KEMAL BEY,MALESEF O ELEKTRİK TELLERİNE ÇAKILAN KUŞLARIMIZ OLUYOR,BUDA PERFORMANSLARINA BÜYÜK ÖLÇÜDE ZARAR VERİYOR.
TEŞEKKÜRLER.

mermi38

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet mermi
Meslek
elektronik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
mustafa tekin' Alıntı:
maşallah güzel küş inşallah yarış günü daha iyisini yapar
MUSTAFA ABİ,KAYSERİ'DE EN İYİ ARAP UÇURMUŞ DEĞERLİ İNSAN;
TŞK EDERİM.

mermi38

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet mermi
Meslek
elektronik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
şeref' Alıntı:
Alllah ağzınızın tadını bozmasın , Maşallah kuşlarınız çok güzel oynuyor .. SelamlarŞEREF
ŞEREF BEY İYİ NİYET HİSSETTİREN YORUMLARINIZDAN DOLAYI SİZEDE TŞK.EDERİM.
SAYGILAR

mermi38

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet mermi
Meslek
elektronik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
cenker45' Alıntı:
s.a istikrarsız bir kuş ve çıkışları eğri ağır bir kuş benim şahsen hoşuma gitmedi. güle güle besleyin.
FERHAT BEY ALEYKÜM SELAM.
GÖRÜŞLERİNİZE SAYGI DUYUYORUM.
SAYGILAR