Neler Yeni

KARAÇİL DOLAPÇI YARIŞMA OYLAMASI!!

2009 KARAÇİL YARIŞMASI

• 1

Kullanılan: 13 5.4%
  • 2

Kullanılan: 19 7.9%
  • 3

Kullanılan: 11 4.6%
  • 4

Kullanılan: 16 6.7%
  • 5

Kullanılan: 8 3.3%
  • 6

Kullanılan: 69 28.8%
  • 7

Kullanılan: 2 0.8%
  • 8

Kullanılan: 12 5.0%
  • 9

Kullanılan: 90 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    240
  • Anket kapatılmış .

lavinya

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
talip tekin
Meslek
tekstil
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
slm alkm...bana göre.. ali osman kardeşimizin kuşu bu yarışmanın birinci olması gereken kuşudur..eger kuşun fiziki yapısını ve renk olayına bakarsak söze ne hacet derler ya onun gibi..karaçilde aranılan tüm vasıflar onda mevcut..ama beklenen ilgiyi görmedi..neyse arkadaşlar fazla lafa gerek yok ben kendi kuşuma oy verdim ama benim favorim ....ali osman kardeşimizin kuşu ...herkese saygılar...........

arslan64

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
SERDAR ARSLAN
Meslek
HALICI
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
seLam talip kardeşime katılıyorum bence bi dolapçıda olması gereken bütün özellikler var gibi görüşünüş olarak performansıda güzelse 10 numara dolapçı.bu rengi tutturmak bence gercekten zahmet isteyen bişey.kan takibi kuşun geldisi falan.ALLAH sahibine bol yavru almak nasip etsin.

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
SerdarBRS' Alıntı:
9 NUMARA SAYIN VEDAT CABBAR

SAYIN VEDAT CABBAR'ı Bu GÜZEL GÜVERCİNİ YETİŞTİRDİĞİ İÇİN TEBRİK EDİYORUZ

KARACIL DOLAPCI YARISMASININ GALIBI!!!!!!!!!

kuscu522

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cihan koyuncu
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
gerçekten tebrık ederim,vedat abiyi..acaba o kuşun dönüşü hakkında bilgi verirse cok sevınırım

saygılarımla

vedat cebbar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
vedat cebbar
Meslek
boya teknisyeni
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Çihan koyuncu kardeşim kuşun havadaki performansı hakkında bilgi istemişsin kuşun yaşı 2 ve ben bu kuşu istanbuldan çok sevdiğim bir kardeşimden kendi kuşlarıma kandeyişikliği için almıştım oda ıspartadan aldını biliyorum kendisinde bu kuşun soylarından 35 40 tanekadar daha var ve hepsi birbirinden güzel bende kuşu almaya gittiğimde seyrettim havada olağan üstü iyi ben tabiki bu kuşu sadeçe alırken orada seyrettim benim onu uçurma ihtimalim yok çünkü kümeslerimiz yakın ama yavrularını aldım onları ucurmaya başladım onlarda gayet iyi ama tabiki daha gençler birazdaha kızmaları vede eşe gelmelerini bekliyorum umarım seni biraz olsun bilgilendire bilmişimdir

saygılarımla...

AYTAÇ GÜNGÖR

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
AYTAÇ GÜNGÖR
Meslek
TEMİZLİK ŞİRKETİ
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
vedat abibiçim gerçekten kuşunun maşallahı var birinçiliğini çanı gönülden kutluyorum ama yinede anlamdığım birin çinin negibi bir ödülü var acıklarsanız sevinirim

tekço

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet toprak
Meslek
emekli tekçi
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Değerli arkadaşım vedat bey hayırlı olsun, seni kutluyorum.Bu tür yarışmalar insanı daha iyisini, daha güzeli bakmaya ve yetiştirmeye teşvik ediyor.Ben oyumu talip beyin kuşundan yana kullanmıştım.Ama çoğunluk önemli ve birde dostluk kazansın.SAYGILAR

kuscu522

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cihan koyuncu
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
selam vedat abi,istanbuldan aldım demişşin acaba semt olarak CEVATPAŞA olabilirmi ordaki tüm kuş beslıyenlerın coğu dolapcı beslıyolar yani istanbul genelınde semt olarak Dolapçı ırkını en iyi bilenler ve beslıyenler orda..şimiden teşekkurler

arapmardin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özgür delice
Meslek
turizim
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
s.a ben 2009 miski güzellik yarışması birincisi beykoz'dan özgür delice birinci arkadaşımızı kutluyorum ve kuşunun hayrını görmesi temenlilerimle tüm güvercin üreticilerini tebrik ediyorum herşey gönlünüzce olsun saygılarımla