Neler Yeni

kaplama sarı kafa sabuni kaplama miski

arapmardin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özgür delice
Meslek
turizim
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
kaplama sarı kafa sabuni kaplama miski eşleştiren varmı yanlız tahmin yürütmeyin lütfen eşleştirip yavrusunu görenler nasıl bir kuş attığını kısaca tarif edermi

kotukull

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
aytaç kara
Meslek
gıda
Yetiştirdiğim Irk
Saya
bu kusun genleriyle alakalı bir sey.kuslarının genlerinde hangi renkler daha baskınsa yavrularda o sekilde renklenecektir.. kusların soylarını bilmek gerek..

lugat16

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Celal Batur
Meslek
bilgisayar meslek yüksek okulu yaşım 18 90 doğuml
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
2 miskiden sabuni bile çıkar iki kuşunda ayı renk olması bişi değişritmez önemli olan kandır damardır.bnm de öle var kümeste mesela bir çift şekeriden biri çakmaklı biri şekeri çıktı.ayrıca aşağıdaki çiftten bi alttaki yavrular çıktı ilginç işler ama ben beyaz çıkmasını tercih ederdim bu gidişle kümeste şekeri ve arap kaynıcak :hhh: :heyo:

Ekli dosyalar

Mesut24

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mesut Bey
Meslek
Grafiker
Yetiştirdiğim Irk
Form
lugat16' Alıntı:
2 miskiden sabuni bile çıkar iki kuşunda ayı renk olması bişi değişritmez önemli olan kandır damardır.bnm de öle var kümeste mesela bir çift şekeriden biri çakmaklı biri şekeri çıktı.ayrıca aşağıdaki çiftten bi alttaki yavrular çıktı ilginç işler ama ben beyaz çıkmasını tercih ederdim bu gidişle kümeste şekeri ve arap kaynıcak :hhh: :heyo:

Çok enteresan.Bence sizin dişi kuşunuzun kümesteki koyu renk bir kuşla ilişkisi var. :))) Dişi kuşunuzu kümes içinde takip etmenizi öneririm.Saygılar...

cnytclr

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tyenuc relic
Meslek
çoban
İkametgah
Çorum
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bencede kuşun genlerinde ne varsa yavrulardaki renk ona göre atıyor,benim beyaz ön tepe ve gök mavi yavruları;
biri sarı biride dumanlı oldu ben beyaz bekliyordum ama cıkan yavrular da çok güsel:)))

lugat16

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Celal Batur
Meslek
bilgisayar meslek yüksek okulu yaşım 18 90 doğuml
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Çok enteresan.Bence sizin dişi kuşunuzun kümesteki koyu renk bir kuşla ilişkisi var. :))) Dişi kuşunuzu kümes içinde takip etmenizi öneririm.Saygılar...

yok ya öle bişi yok bunlar eşlerine çok sadık başka bi kuşla fln kümeste tek kuş yok

cengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
CENGİZ TURAN
Meslek
SERBEST
Yetiştirdiğim Irk
Saya
SLM SARI KAFA SABUNİLER FİYATLARI NE OLUR GÖRME ŞANSIMIZ VARMI