Neler Yeni

Kanat dökme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrepit

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre solmaz
Meslek
Pvc imalat Winhause
İkametgah
Yalova
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Merhaba abiler kardeşler. Bende bi eke dumanlı var dişi oyunuda gayet iyi kuşu yatırıyorum kanatlarını tamamlıyor 2 3 kez uçtuktan sonra bi bakıyom yine eksik var kanatlarında bunun önlemi alınabilirmi veya yavrusundada aynı sorun devam edermi ?

A

Anonymous

sımdı emre kardes ucan kusla yatık kusun arasında fark olur mesela yatık kuş devamlı oldugu yerde duruyor ama digeri dışarıda kanat çırpıyor sen düşün.. genede üstadlar en iyisini bilir düşüncemi söyledim.. başıma geldigi için!

koray_a

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
koray akpınar
Meslek
pc donanım
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Kelebek,trakya yerlisi
Bazı besin eksiklikleri ,stres ve bit pire yüzündende kanat ve tüylerde zayıflık oluyor, oyun kuşunda kanat patlatma gördüm fakat sebebsiz yere kanat dökme görmedim, kuşlar tüydelermi veya tüyden çıktılarmı?

DELIYUREK41

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat koç
Meslek
teknıker
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kanatlarının hepsını degısmemıstır.teleklerı sırayla atarlar buyuk olasılıkla sen atdıgı telegı uzatınca tamamladı dıye ucuruyorsun bıkac gun sonrada dıger telegı düşünce sen uçmaktan oluyor sanıyorsundur diye düşünüyorum

marco

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tolga Kenan
Meslek
İş Adamı
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Yok
Bütün güvercinler 1 Ağustos- 1 Aralık tarihleri arasında tüy dönemine girer. Bu dönemde telek atma tüy dökme durumu normaldir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...