Neler Yeni

İzmir'den kral sayalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Maaşallah kuşlarınız sağlıklı görünüyor...

yusuferen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yusuf eren
Meslek
teknisyen
Yetiştirdiğim Irk
Saya
arkadaşım kuşlarının hayrını gör ama az kuşun var ben bornavada besliyorum sen nerde besliyosun

kusçu_mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MuStaFa
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
ßen ßu Söylediklerinizden Ders Çıkardım Ama Sizin Dediginiz Gibi Olmuyor.!
ßen Tanıdık Kuscu Öyle Kendime Tanıdık Kuscu Arkadas Arıyorum Demekle Olmuyor Yukarıda Arkadasım POSTA muhabere DEİL DEMİŞ NE DEMEK İSTEMİŞ BEN BİŞİ ANLAMADIM BİRAZ DAHA AÇARAK ANLATIRSANIZ SEVİNİRİM :buyrun:

KUSCU-MUSTAFA
GİTTİMİ ARAMAM GELDİMİ VERMEM!1

sezai_855

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sezai
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
ben de mustafanın arkı biz ikimiz besliyoz kuş [email protected] burdan uluşabilrisiniz

yusuferen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yusuf eren
Meslek
teknisyen
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Arkadaşım kemalpaşa ulucakta mustafa diye brini tanıyorum gittik evine kuşlarını seyrettik 2 tane dişi almıştım biri kara gerdanlı biri arap iki kardeş şimdi kara komple besliyor tanışıyor olabilirsiniz

kusçu_mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MuStaFa
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
ßende izmir kemalpaşadan mustafa ne yazıkki bugun bu kusları çaldılar :hayir: :hungur:

arslan64

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
SERDAR ARSLAN
Meslek
HALICI
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Kemal beye katılıyorum arkdaşım kuşlarından zevk almak istiyorsan havyanların daha rahat bi ortamda olmalarını sagla bence.tabi kuş senin kümes senin gerisi sana kalmış.bizimki bir dost tavsiyesi.

..................:UşAkTaN___SeRDaR___aRSLaN:..................

kusçu_mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MuStaFa
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Artık Kus DEnen Bişi Kalmadı Çalmışlar!! :hungur:

yusuferen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yusuf eren
Meslek
teknisyen
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Geçmiş olsun kardeşim

kusçu_mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MuStaFa
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
yastayızz!! :hungur: :hungur: :hungur: :hungur: :hungur: :hungur: :hungur: :hungur: :hungur: :hungur: :hungur: :hungur: :hungur: :hungur: çalanın canı çıksın

sezai_855

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sezai
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk

kusçu_mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MuStaFa
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
malesef kusları sansar boqmus

sezai_855

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sezai
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
ewt sansar almış arkada boşluklar varmış biz onları görmedik ondan kuşçu sezai geri dönüyo

aziz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Aziz İrten
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
isterseniz önce düzgün bi kümes yapın su girmeyen sansar girmeyen soğuk girmeyen ondan sonra kuş beslersiniz veya en iyisi biraz büyüyün ondan sonra beslersiniz kuş beslemek sizin sandığınız kadar kolay bişey değil

kusçu_mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MuStaFa
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
aramızda çok mu fark var. 2 yaş var

sezai_855

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sezai
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
biz kuş besleriz ama biz ordaki delikleri görmdik birde yaşım o kadar küçük deil su girmesi bir gün girdi ondan sonra bir daha sur girmedi

aziz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Aziz İrten
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
arkadaşım benim size anlatmak istediğim ortamınız daha müsait olunca beslemeniz o yaşlarda beslemek zordur bende biliyorum kümes yapımı malzeme bulmak sizin iyiliğini için söyledim boşuna o kadar hayvan öldü dikkatsizlikten :asla: aramızda 2 yaş var demişsin doğrudur ama ben 7 yaşımdan beri kuşlarla iç içeyim ve etrafında çok kuşçu vardı yıllardır kuş besliyorum kendime güvenim tam yani o güvercinlerin sorumluluklarını alabiliyorum sana şöyle bir örnek vereyim özellikle yazın geceleri bizim sokağa çıktığınızda yol kenarlarında sansara gelinciklere rastlaya bilirsiniz buna rağmen benim kümesime daha girememiştir benim size anlatmaya çalıştığım bu önce düzgün kümes sonra kuş beslemek

kusçu_mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MuStaFa
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Dediklerinizde haklı olabilirsiniz,ama kus hevesi bu işte atsan atılmaz satsan satılmaz.İyi kuscu olmak için küçük yaştan beri kuş beslemek gerekmez ama siz sadece burada kendiniz bize örnek olarak göstermeye çalışmıssınız!Bu dediklerinizi sadece bi ata sözüne bırakıyorum sadece 7 yaşından beri kuş bakıyorsun diye söylüyorum diger dediklerinle alâkası yok. ''Akıl yaşta değil baştadır''

aziz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Aziz İrten
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
kuscu_mustafa' Alıntı:
Dediklerinizde haklı olabilirsiniz,ama kus hevesi bu işte atsan atılmaz satsan satılmaz.İyi kuscu olmak için küçük yaştan beri kuş beslemek gerekmez ama siz sadece burada kendiniz bize örnek olarak göstermeye çalışmıssınız!Bu dediklerinizi sadece bi ata sözüne bırakıyorum sadece 7 yaşından beri kuş bakıyorsun diye söylüyorum diger dediklerinle alâkası yok. ''Akıl yaşta değil baştadır''
ne saçmalıyosun sen ya en hoşlanmadığım şeydir ben sadece size hayvanların ölmemesi için yardımda bulunmaya çalışıyorum sen bana ne diyosun benden önce bu sitede kaç kişi var örnek gösterilicek ben bu durumda niye kendimi örnek göstereyim o hayvanları bi nevi siz öldürdünüz bu lafı söylemeden sizin anlamanız için çalışıyodum ben başka hayvanlarında canını kurtarmaya çalışıyorum sadece sen bana 2 yaş büyüksün diye hava atma gibisinden laf ettin diye bende sana kuşçu abilerimin yanında büyüdüm o yüzden bu konularda deneyimli olduğumu anlatmaya çalıştım sen şimdi neler diyosun tekrar söylüyorum önce düzgün kümes sonra kuş beslemek ayrıca iyi kuşçuyum dediğimi nerden çıkardın sadece güvercinleri beslemenin sorumluluğunu alabiliyorum dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...