Neler Yeni

İZMİR MENEMENDE RÜZGARDA KAYBOLDU

postacı emre

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre ceyran
Meslek
akar yakıt
Yetiştirdiğim Irk
YAKALAYAN ARKADAŞLARA BİR ÇİFT GÜVERCİN HEDİYE EDERİM ERKEK AYAĞINDA SARI LACİVERT BONCUK VAR BADEMLİ..

Ekli dosyalar

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Bulursun inşallah ama fazla ümitlenme. Geçenlerde benim arap erkek kelebeğim kayboldu, yumurtası vardı kuşun 13-14 günlük falandı ama kuş rüzgardan nolduysa kayboldu. 1 senelik hatta daha fazla süredir beslediğim kuşumdu... Ama düşünüyorumda belki benimkini atmaca yemiştir, yoksa gelirdi o mutlaka...

........SİNAN ÖZTEKİN..........

MUSTAFA ATAY

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MUSTAFA ATAY
Meslek
GIDA
İkametgah
Kayseri
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
doğru söylüyorsun biz hep kuşu başka insanlar tuttu diye düşünüyoruz ama atmacanın tutacağını hiç düşünmüyoruz

postacı emre

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre ceyran
Meslek
akar yakıt
Yetiştirdiğim Irk
ATMACA TUTMADI EMİNİM MAHALLEYE DÜŞTÜ BURDA YENİ OYUNA TUTULDU GELEMİYO DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRDÜM İŞALLAH DEĞERİNİ BİLEN BİRİ TUTAR ÇOK ESKİ Bİ DAMARIM TEK KALDI BABASI VE KENDİ ANNESİNİ ATMACA ALDI.

ertugondes

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emir öndeş
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kardeşim yere düştüse kedi fln almışta olabilir

tolgahan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tolgahan cokyasar
Meslek
otomobil sanayi
İkametgah
Yurt Dışı
Yetiştirdiğim Irk
Saya
gecmis olsun bilader ama insallah dedigin gibi iyi kustan anlayan birinin eline gecmistir insallah

kanazon

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
-Taner Aybar-
Meslek
Emekli
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Dönek,Mısri
Benim kaybettigim kuslardan 3 kümes cikardi bende kani son kalan bir erkek baska kacirdim ama insanliktan nasibini almamis bircok kisi tutakcilik yapiyor bu yuzden fazla ümitlenme saglik olsun.

Kuşçu Eşref

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Eşref Gazi
Meslek
Yönetici
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Emre kardeşim kuşun güzelmiş moralini bozma daha iyilerini alırsın...

ugurk81

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
uk
Meslek
öğretmen
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Gönen kelebeği sanırım bu kuş. Bir ara bir çift aldım; tabak dönüşü deniyor heralde, havada acayip dönüş yapıyolardı, çok güzel oluyorlar. Erkeğine makyaj yapmışlar gibi göz ve gaga etrafı siyahtı. Kelebekler içersinde en güzeli bence bu kuşlar. Umarım kuşunuza tekrar kavuşursunuz.

postacı emre

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre ceyran
Meslek
akar yakıt
Yetiştirdiğim Irk
ilginiz için teşekkür ederim abiler evet haklısınız malesef tutakçılar yüzünden yetiştiriciler bıktı ve kuşlarımızın değerlerini çok düşürdüler sebep biz özenle yetiştirip büyük meblalar harcadığımız kuşlar tutuluyor ve nasıl olsa tuttum deyip değerinin çok çok altında meblalara satılıyor yani sayın abiler bu gibi arkadaşlar bütün yetiştirici abilerimize ve dostlarımıza çok büyük zararları olduğunu düşünüyorum saygılar.

dushekimi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet fenerci
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Saya
emer dostum bu kuşları rüzgarda uçurmayacaksın, sakin havada, serin havada uçurup seyredeeceksin, rüzgaürda işiniçine birde kontrolsüz dönüş girince kuşun evini bulması zorlaşıyor, yıllardır bunlarla uğraşıyorum, en fazla kaybımı da senin gibi rüzgarda uçurunca verdim. bende bıktım bunlardan hepsini verecem,resimelride eklemiştim.