Neler Yeni

İzmir / Bornova'dan Saya . Posta

KivancEkin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kıvanç Ekin
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Evet Arkadaşlar.. Tam Fotoları Yok Hepsinin Ama Olanın Koyayım Dedim..

Ekli dosyalar

KivancEkin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kıvanç Ekin
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Daha Bir Sürü Fotoğraf Ekledim Ama 3 Tanesi Cıktı Nedense :S

zemu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
musa koska
Meslek
şöför
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Saya
bornova nın nersinden kardeşim

KivancEkin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kıvanç Ekin
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Atatürk Mahallesi.

erciben

Kayıtlı Kullanıcı
güzel kuşlar cam göz beyaz..sakallı ve kara enseler hepsi güzel kuşlar..sağlıklı bol üretimler..

KivancEkin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kıvanç Ekin
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
erciben' Alıntı:
güzel kuşlar cam göz beyaz..sakallı ve kara enseler hepsi güzel kuşlar..sağlıklı bol üretimler..
güzel dilekleriniz için teşekkürler..

kelebekci34

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet çelik
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Saya
maşallah kuşlarınız güzel hayrını görün. Size birşey soracağım, yıllar önce bu çakır gözlü beyazlardan bir arkadaşta vardı ve İzmirden getirdim,İzmir kuşu demişti ve kuş çok güzel dönüyordu. Bu beyazlar hangi kuşlardan çıkma,telkuyruklardan mı yoksa kendileri ayrı bir ırk mı?

KivancEkin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kıvanç Ekin
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
kelebekci34' Alıntı:
maşallah kuşlarınız güzel hayrını görün. Size birşey soracağım, yıllar önce bu çakır gözlü beyazlardan bir arkadaşta vardı ve İzmirden getirdim,İzmir kuşu demişti ve kuş çok güzel dönüyordu. Bu beyazlar hangi kuşlardan çıkma,telkuyruklardan mı yoksa kendileri ayrı bir ırk mı?
teşekkürler... bu cam gözlüler kaplanlarda sarı çeş kaplanlardan..

coskunarguz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
coskun arguz
Meslek
fotoğrafçı
Yetiştirdiğim Irk
Saya
merhaba bu vücudu beyaz kuyruğu siyah işlemeli postalardan bendede var bunların uçuşları nasıl acaba yol yapıyolarmı benimkinler yavru daha hiç uçurmadım ayrıca filo güvercinleri hakkında bana daha bi cevap vermediniz beklemekteyim saygılar...

KivancEkin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kıvanç Ekin
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
coskunarguz' Alıntı:
merhaba bu vücudu beyaz kuyruğu siyah işlemeli postalardan bendede var bunların uçuşları nasıl acaba yol yapıyolarmı benimkinler yavru daha hiç uçurmadım ayrıca filo güvercinleri hakkında bana daha bi cevap vermediniz beklemekteyim saygılar...
Merhabalar... Eyer düz beyaz ise fazla uçmazlar ama siyah leke falan noktada olsa baya ucucular filo şeklinde gezmeye gidip gelirler yani 1-2 saat havada rahat kalabilirler.. ama yarışa falan giremezsiniz bunlarla. uçurulmak için idealdirler yavru bakımlarıda çok iyidir yavru çıktımı biraz tüylendimi başka kutluğa geçerler hemen yumurta yaparlar ve yavruya bakmaya devam ederler...

fickler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
alper aydın
Meslek
ögrenci
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Saya

bu kuşu kuş pazarından mı aldın kardeşim erkeği

KivancEkin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kıvanç Ekin
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Bunu bir arkadaştan aldım oda manisadan yerde besliyen bir arkadaştan almış .. kuş gerçekten havada çok iyi performansı var bi kere kanat aldımı kitleniyo kalıyor uçurdunmu 2 saat uraşıyorsunuz bi kayboluyo gidiyo gözden aşa doğru karşıya karşıya döne döne sonra 20 dakka kaçtı diye üzülmeye başlıyorum bi bakıyorum sinekten bişey geçiyor meyersem bizimki döne döne yukarı gidiyo bu sefer :))

selimm

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
guveli
Meslek
elektrık
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Saya
yukarı oynayan kuş ılk defa ben senden duyuyom .....hayret dohrusu....bu arada bende izmirliyim..............

erciben

Kayıtlı Kullanıcı
selimm' Alıntı:
yukarı oynayan kuş ılk defa ben senden duyuyom .....hayret dohrusu....bu arada bende izmirliyim..............
yukarıya oynuyan kuş olur..bende bayraklıdayım cengizhan mahallesinde..teyze oğlu çaymahallesinde..onda bir bozalı var özellikle eşi ile birlikte uçtugunda oynuya oynuya yükselir yukarı dik bir sekılde değil çapraz arka arkaya vurgu yaparak yükselir..hatta oyun yaparak yükselme esnasında taklacı gibi bi iki takla bile attığı olur..bu kuşun keyifi ile ve oyun coşkusu ile alakalı biraz..

KivancEkin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kıvanç Ekin
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
yukarı doğru oynuyor derken bulutlara doğru değil aşa doğru döne döne derken karşıya gidiyo ama bizim evin aşasına gidiyo bizim evin oraya döndümü yukarı doğru karşıya karşıya döne döne geliyo o anlamda söyledim yani :)