ist'dan adem yılmaz ın yeni başlayan beyaz yavrusu

imprezablue

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
adem yilmaz
Meslek
tic
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=empsYySeYmU[/youtube]

alidemirsmm

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali DEMİR
Meslek
MUHTELİF
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
ist'dan adem yılmaz ın yeni başlayan beyaz yavru

maşallah adem bey emeğinize sağlık yavru güzel başlamış, ses çok iyi, kuş iyice perdahını almış gözüküyor inişini de çekseydiniz tam bir fikir yürütebilirdik yavru hakkında, bu haliyle de güzel gerçi ama tam çekim olurdu, güle güle besleyin uçurun izleyin izlettirin selamlar...

imprezablue

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
adem yilmaz
Meslek
tic
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ist'dan adem yımaz ın yeni başlayan beyaz yavrusu

s.a arkadaşlar herkeze hayırlı cumalar gecen hafta cep telefonundan videoya cekmeye calıştığımız beyaz yavruyu
görüşlerinize sunuyoruz,yavrunun cıkışları henüz düz ve dik değil fakat hırslı ve istekli gözüküyor

filo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
filocu
Meslek
.
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Diğer Irklarım
Yok

maşallah güzel hayvan..

ekran20009

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre kadir
Meslek
serbest
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

maşallah kuş fazla söze gerek bıraktırmamış.. beyazın oynayanı az çıkar derler ama bu maşallah dedirtiyor kendine...

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

S A MASALLAH ADEM KARDESİM ELİNE EMEGİNE SAGLIK ÇOK GÜZEL SESLİ SOLUKLU TAKLALI MESAFESİDE GÜZEL TAM PERDAHINI ALMAMIS SANIRIM AKLI BASINA GELDIKCE DAHADA GÜZEL OLUR YATIRMAZ DA BU KUSLARI BURADA ÇOK MERAK EDENLER VARDI ONLARADA BU İMKANI SUNDUGUNUZ İÇİN SİTEMİZ VE KENDİM OLARAK TESEKKÜR EDİYORUM

GÜLE GÜLE UÇURUN BESLEYİN PAYLASIM İÇİN TESEKKÜRLER

SAYGILAR

imprezablue

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
adem yilmaz
Meslek
tic
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

a.s , güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum kuş konusunda hiçbir zaman çok iddalı olmak,işin sonunda kimseye fayda getirmemiştir umarım güzel kuşlar herkeze nasip olur,bu yavrunun annesi bahadır ve orhan abinin mekanında defalarca izleme imkanı bulmuştum hatasını görmedim,yavrusu anaya çekmişse kısmetimize :)

SAYGILAR

cevdet özbayer

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cevdet özbayer
Meslek
emekli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

kuscu_marik' Alıntı:
S A MASALLAH ADEM KARDESİM ELİNE EMEGİNE SAGLIK ÇOK GÜZEL SESLİ SOLUKLU TAKLALI MESAFESİDE GÜZEL TAM PERDAHINI ALMAMIS SANIRIM AKLI BASINA GELDIKCE DAHADA GÜZEL OLUR YATIRMAZ DA BU KUSLARI BURADA ÇOK MERAK EDENLER VARDI ONLARADA BU İMKANI SUNDUGUNUZ İÇİN SİTEMİZ VE KENDİM OLARAK TESEKKÜR EDİYORUM

GÜLE GÜLE UÇURUN BESLEYİN PAYLASIM İÇİN TESEKKÜRLER

SAYGILAR
Bu beyazın annesini geçensene sen ömer ve ben beraber seyretmiştik ondan sonra beyaz perçemli dişiyi ben yavruların üstünde gene seyrettim,yavrular büyüyünce gene seyrettim ve bu siteyede yorumsuz olarak gördüklerimi aktardım.

Benim yuvada gördüğüm beyaz yavru herhalde bu videosunu seyrettiğimiz yavru olmalı,bunun kardeşinide geçenlerde atmaca almıştı.
Ademin aldığı dumanlı anne ve babanın son dumanlı yavrularınıda matbacıların orada atmaca aldı.
Yıkamacı Cengizin orada oynayan dumanlı yavrununda kanatlarını kesip damızlığa ayırdılar,enson biradam boyundan aşağıdan alıp bu beyazdan uzun gittiğini söylüyorlar,hem Adem yiğenim hemde cengiz ve nizam hoca güle güle beslesinler,tüyleri sayısınca hayırlarını görsünler.

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

maşallah güzel bir yavru güle güle besleyin umarım emeğiniz zayi olmaz . kuş oynatmak ne kadar zor biliyorum . yanlız rahatsız eden bazı şeyler var bir sakıncası yoksa bu beyazın annesi perçemli beyaz bildiğim kadarıyla 2012 sincan kupasına kaldırıldı . sakıncası yoksa kaç puan aldığını öğrenebilir miyim.

Khalid

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Kadir Halit
Meslek
Mühendis
İkametgah
Samsun
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım

Merhaba Adem Bey,
Dediğiniz gibi hırslı ve istekli başlamış, inşallah devamını da aynı şekilde getirir.
Güzel günlerde uçurmanız temennisiyle...
Khalid

imprezablue

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
adem yilmaz
Meslek
tic
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Cevdet abim saygilarimi sunuyorum,evet bu kus atmacanin aldigi kusun kardesi,Yikamaci Cengiz abinin ucurdugu kuşun bir kardesinide İst da uçuruyoruz henüz hazır değil,hazır olunca paylaşmak isterim.
Sinan kardesim Bildigim kadarıyla kuşu hava şartları nedeniyle kupaya kaldıramadilar gecenlerdede
Kanadını makasladilar,sonrada kuşu İst da getirdik, saygılar sunuyorum ......

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

teşekkürler size yanlış bilgi verilmiş kuş puanlanmış. ben sadece gördüğüm için paylaşmak istedim. anlatılanlara bakılırsa anneleri çok iyi bir kuş fakat kupada görev yapmamış saatini doldurmadan inmiş 12.5 puan almış. yanlışım varsa kusura bakmayın fakat ben puan çizelgesini gördüm eke beyaz perçem dişi. bunu kuşları kötülemek için yazmıyorum hiçbirzaman da böyle birşey yapmadım fakat cevdet amcanın sürekli beyaz prçem dişinin oyununu övmesi bana bunu paylaşma isteği doğurdu . duyduğum kadarıyla kupaya uçtuğu gün hava rüzgarlıymış onun etkisi olabilir. saygılar.

imprezablue

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
adem yilmaz
Meslek
tic
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

Sinan kardesim haklı olabilirsin,sadece bana verilen bilgi bu sekilde idi,aydınlattığın için teşekkür ederim,
Fakat kuşu bende canlı izleme imkanı bulmuştum,Cevdet abiye bu konuda hak verebilirim,kuş iste hergünü aynı
Olmuyo. Saygılar

Murat ŞAHİN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat şahin
Meslek
laborant
İkametgah
Uşak
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
ist dan adem yılmaz ın yeni başlayan beyaz yavru

MATBAACILARIN KUŞLARI YAPIŞIYOR AMA BULUTA DOGRU
bu yorumlara dayanamadım yazdım,hatta matbacı orhan abiye sordum,gerek yok bizi bilen bilir dedi bu abilerimiz cok karakterli kişilerdir,derneklerde görüyormusunuz dört kupa aldılar kümesleri calındı,ekeleri dükyanlarının içinde beslediler ,istanbullu adem beyin uçurdugu beyazın annesini üç sezon seyrettik hatasız bir kuş,uçuş cıkış geliş dört dörtlüktü.sincan kupasına metin beyin istegi üzerine uçtu,bnde ordaydım ,fırtına cıktı,yedi seferini aldılar,15 e yakın seferi yüksek diye almadılar,hakem heyeti iptal edelim dediler orhan abi bir saati gecti laf olur diye etiirmedi o fırtınalı havada vura vura on taklayla yerine indi,bundan önce dört yaşında bozdumanlı erkek yawru seyrettik eke ankara seyretti,nizami hocaya satıldı,bu kuşların eke konanını görmedim,sincanda selmani beyde uçan bozdumanlı benekli oda bu kuşlardan, kuşlar kendini kanıtlamışlardır,kuşcu camiasına saygılar sunuyorum.Murat Şahin

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

imprezablue' Alıntı:
Sinan kardesim haklı olabilirsin,sadece bana verilen bilgi bu sekilde idi,aydınlattığın için teşekkür ederim,
Fakat kuşu bende canlı izleme imkanı bulmuştum,Cevdet abiye bu konuda hak verebilirim,kuş iste hergünü aynı
Olmuyo. Saygılar
saygılar bizden
umarım emekleriniz zayi olmaz. dediğiniz gibiyse gerçekten çok güzel bir kuşmuş. haklısınız kuşun her günü aynı olmuyor.
güle güle besleyin...

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

murat şahin' Alıntı:
MATBAACILARIN KUŞLARI YAPIŞIYOR AMA BULUTA DOGRU
bu yorumlara dayanamadım yazdım,hatta matbacı orhan abiye sordum,gerek yok bizi bilen bilir dedi bu abilerimiz cok karakterli kişilerdir,derneklerde görüyormusunuz dört kupa aldılar kümesleri calındı,ekeleri dükyanlarının içinde beslediler ,istanbullu adem beyin uçurdugu beyazın annesini üç sezon seyrettik hatasız bir kuş,uçuş cıkış geliş dört dörtlüktü.sincan kupasına metin beyin istegi üzerine uçtu,bnde ordaydım ,fırtına cıktı,yedi seferini aldılar,15 e yakın seferi yüksek diye almadılar,hakem heyeti iptal edelim dediler orhan abi bir saati gecti laf olur diye etiirmedi o fırtınalı havada vura vura on taklayla yerine indi,bundan önce dört yaşında bozdumanlı erkek yawru seyrettik eke ankara seyretti,nizami hocaya satıldı,bu kuşların eke konanını görmedim,sincanda selmani beyde uçan bozdumanlı benekli oda bu kuşlardan, kuşlar kendini kanıtlamışlardır,kuşcu camiasına saygılar sunuyorum.Murat Şahin
canım kardeşim murat yazılanları okursan kimse matbacıların kuşlarının yapıstığından bahsetmiyor biz sadece adem abiyle biraz sohbet ettik o kadar matbacı kardeşlerin nasıl bir insan oldukları beni ilgilendirmez. yetiştirmiş olduğu kuşlardan bahsederek emeklerini görmezden geldiğin kişiler de emnin ol böyle bir konuya dahil olmaktan rahatsızlık duyarlar. o yüzden konuyu burda kapatalım. saygısızlık olmasın

zogoz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Oguz SAHİN
Meslek
Ressam&Heykeltraş
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

Maşallah,beyaz yavru çok güzel,sesli ve rahat tırmanıyor.İzlemesi keyifli bir kuş.İnşallah daha iyilerini'de yapar.Bu güzel fişeklerin finalini'de yani kuşun inişini'de eklerseniz,oyunu bütün olarak görmüş olurduk.Emeklerinize sağlık.Saygılar.

k.murat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat ÖZYANAR
Meslek
esnaf
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

maaşallah maaşallah kem gözlere şiş diyelim uzun zamandan beri bu konuyu takip ediyorum ve en sonunda bir video eklendi ve kuş daha olmamış mümkünse 15 gün sonra daha güzel olacagı kanısındayım tekrardan bir video atarsanız bizleride konuyuda aydınlatmış olursunuz videolarınızı bekiliyorum

bu arada uçum alanınız çok güzel

imprezablue

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
adem yilmaz
Meslek
tic
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

teşekkür ederim murat kardeşim .....

hüseyin turan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin turan
Meslek
kuşçu
İkametgah
Isparta
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

k.murat' Alıntı:
maaşallah maaşallah kem gözlere şiş diyelim uzun zamandan beri bu konuyu takip ediyorum ve en sonunda bir video eklendi ve kuş daha olmamış mümkünse 15 gün sonra daha güzel olacagı kanısındayım tekrardan bir video atarsanız bizleride konuyuda aydınlatmış olursunuz videolarınızı bekiliyorum

bu arada uçum alanınız çok güzel

:hayir: :hayir: :hayir: :hayir: