Neler Yeni

istanbul'da uçan adem yılmaz ın bozdumanlısı

corumlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ercan ozdemir
Meslek
oparatör
İkametgah
Karabük
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kuşun damarında varsa böyle oynar emeginize saglık zevkle izledim iyi günlerde besleyin

dejavu

Kayıtlı Kullanıcı
adem bey maşallah kuşunuz çok güzel ,güle güle uçurmanız dileğiyle, bu kuşlardan bende besliyorum yaklaşık 10.12 yıldır besliyorum hiç de pişman olmadım , zamanında kuşları metin baltacı dan aldım ,yılllardır bu kuşlara çalışıyor ve üretiyorum .şu an 100 kanata yakın var, bu kuşlarda bu sezon uçurduklarım beslediklerim ,7 kuşaga geldi hiç daha gecmişi aratmadı , yukarıda okuduğum bir yazı üzerine bu yorumu yapmak istedim .bu kuşları elde edipde pişman olan kimse görmedim. güle güle beslemeniz dileğiyle.

imprezablue

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
adem yilmaz
Meslek
tic
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
s.a bende bu soyu beslemeden once cok arastırdım daha sonrada gordumkı
cok degerlı ınsanlar bu nesılı beslıyormus şu an görüyorum doğru nesil
besliyormuşuz tanıstıgımıza cok memnun oldum saygılarımla

tanlmslz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökşen açıkkol
Meslek
Kamu çalışanı
İkametgah
Antalya
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Öncelikle selamlar
Tüm yorumları okudum ağırlıklı kuş sahiplerini eleştirenleri ve koskoca adamlar laf dalaşına girenleri gördüm.
Arkadaşlar artık boş laflardan kaçınalım.Kendimizde olmayan bir kuşu kötülemeyelim ağzımızın suyunu akıta akıta izleyip zevk alalım.Matbaacıların kuşuymuş felanmış filanmış kiminse kimin matbaacı orhan bahadır abiler ku verecem sana gel hediye dese çoğumuz alabilmek için araba kiralar gideriz yanına Boş safsataya lüzum yok adem hocam güle güle beslemek nasip olsun.
Ayrıca eklemeden edemeyeceğim cevdet amcayı tanıma şeferine nail oldum bu işlerle ilgilenmediğini de bilirim kendisi güvercin adına sadece konuşuruz beslemez bile burak abidir kuşların sahibi ayrıca kimsenin malında gözü yoktur birinden aldıysa da aldım derler .Cevdet amca kanarya besler balık tutar.
Kapısında uçan kuşu her zaman vardır kendilerinin ancak oynayan kuşu olmayanlar kadar konuşmazlar .
Saygılarımla

scutaro

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan Yalçın
Meslek
Serbest
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım