Neler Yeni

İST K.M.P DOLAPÇILAR VE KÜMESİM 2

gencoahmet

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Ahmet Kayabaş
Meslek
Emekli
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Tip(Portakal Renkli) Siyah Macar Sarı Posta
Mustafa kardeşim dolapçılarını beğendim o arap ve yanındakinin iyi dönüş yaptığını tahmin ediyorum her halde koca mustafa paşanın samatyaya bakan tarafında oturuyorsun önün açık terasın da müsait zevkini yap keyfini çıkar hayırlarını gör iyi akşamlar.

kocamustafapaşa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mustafa arıkeş
Meslek
tekstil
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
SAĞOL AHMET ABİ SÜMBÜLEFENDİ DEYİZ ABİ DOĞMA BÜYÜME.DEDEM MANASTIR GÖÇMENİ ....TERAS SAMATYA VE YEDİKULE TARAFINDA TEBRİKLER...DOLAPÇILAR DÖNÜŞLERİYLE TATMİN EDİYOR MAŞŞALLAH YOKSA KELEBEKLERİ BIRAKMAZDIM ..BU IRKA GÖNÜL VERDİK...GENÇLİĞİMİZ DÖNÜŞ KUŞU ARAMAKLA GEÇTİ ARTIK RAHATA ERDİK DOLAPÇILAR SAYESİNDE HAMDOLSUN...GÜMÜŞÇÜ MURAT VE DOLAPÇI PROFESÖRÜ İSA CENGİZ DOSTLARIM SAYESİNDE GÜZEL DOLAPÇILARA SAHİP OLDUM...SELAMLAR SAYGILAR...

gencoahmet

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Ahmet Kayabaş
Meslek
Emekli
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Tip(Portakal Renkli) Siyah Macar Sarı Posta
Mustafa kardeşim inşallah birgün seninlede tanışırız bende çok eski bir göçmen aile torunuyum yani senin anlayacağın şiptarım.gümüşçü muratı tanıdığına göre ISPARTALI İsa CENGİZİ tanımaz isen şaşırır idim yoksa sende evlerin çatılarında İsa gibi koşturuyormusun birgün isanın kümete buluşuruz babası Kemal ağabeyimizi de özledim bu maksatla uğrayıp hasret gidermiş olurum iyi akşamlar.

kocamustafapaşa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mustafa arıkeş
Meslek
tekstil
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
inşallah ahmet abi...bazen sarı adnan ın mezatına gidiyorum....isa nın kümeste görüşürüz inşallah selamlar saygılar hayırlı geceler...