İş İlanları Tatil Home İş Fırsatları – İnsan Kaynakları

tatilhome.ik

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 Eyl 2016
Mesajlar
1
Tepki Puanı
0
Puanları
0
Ad Soyad
Orhan Gürbüz
Meslek
Seo
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Diğer Irklarım
Yok
İş İlanları Tatil Home İş Fırsatları – İnsan Kaynakları
Seyahat Danışmanı İş İlanı

Seyahat danışmanı iş ilanı ile turizm sektörünün öncü kuruluşlarından olan Tatil Home Turizm Seyahat Acentası Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere güler yüzlü ve iletişim gücü kuvvetli, müşterilerin ihtiyaçlarına pratik çözümler sunabilecek, otel ve tur rezervasyonlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirecek Tur Seyahat Danışmanı aramaktayız. Seyahat danışmanı iş ilanı için portfolyosu geniş, en az 3 sene seyahat ve tur firmalarında görev yapmış, rezervasyon programlarını kullanabilen, diksiyonu düzgün ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek kişilerin başvurmasını önemle rica ediyoruz. Tur danışmanı iş ilanları için iş sorumluluğu ve ahlakına sahip olmayan, müşterileri ile iletişimini saygı ve sevgi çerçevesinde tutmayan kişilerin Tatil Home bünyesinde yer almamasına özen göstermekteyiz.

Seyahat danışmanı iş ilanları tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.
Muhasebeci İş İlanı

Muhasebeci iş ilanı ile Turizm sektörünün öncü kuruluşlarından olan Tatil Home Turizm Seyahat Acentası Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere tercihen üniversite mezunu, turizm sektöründe muhasebe departmanlarında en az 3 sene görev yapmış, genel muhasebe konularında bilgi sahibi olan, güncel mevzuatlara hakim, güler yüzlü ve iletişim gücü kuvvetli Muhasebeci aramaktayız. Muhasebeci iş ilanı kapsamında portfolyosu geniş, iyi derecede analiz ve raporlama becerisi olan, faturaların düzenlenmesi, muhasebe hesaplarının tutulması, hesap mutabakatlarının yapılması süreçlerini başarıyla yürütecek, ofis içi işleyiş süreçleri hakkında bilgi sahibi olan, evrakların takibi ve arşivlenmesinde aktif rol alabilecek, diksiyonu düzgün ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek kişilerin başvurmasını önemle rica ediyoruz. Muhasebe sorumlusu iş ilanları dahilinde iş sorumluluğu ve ahlakına sahip olmayan, müşterileri ile iletişimini saygı ve sevgi çerçevesinde tutmayan kişilerin Tatil Home bünyesinde yer almamasına özen göstermekteyiz.

Muhasebeci iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.Turizm Uzmanı İş İlanı

Turizm iş ilanları ile Turizm sektörünün öncü kuruluşlarından olan Tatil Home Turizm Seyahat Acentası Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere en az 3 yıl satış ve pazarlama alanında çalışmış, iletişim gücü ve ikna kabiliyeti kuvvetli, müşterilerin ihtiyaçlarına pratik çözümler sunabilecek, portfolyosu geniş, rezervasyon programlarını kullanabilen, diksiyonu düzgün ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Pazarlama Uzmanı aramaktayız. Turizm iş ilanları çerçevesinde turizm organizasyonlarının, turların ve otellerin tanıtım ve satışı için faaliyetlerde bulunacak, müşteri portföyünün geliştirilmesine yönelik yurt içi ve yurt dışı seyahatlerde bulunacak adayların başvurularını değerlendiriyoruz.

Pazarlama uzmanı iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

İş İlanları – Maaş ve İmkanlar

Maaş
Maaş + Prim + Yol + SSK imkanları.

İzin
Pazar günü ve resmi tatillerde izin yapma imkanı. 1 yıl şirket bünyesinde çalışanlara 14 günlük tatil yapma hakkı.

Yemek
Yemek ihtiyaçlarını firma bünyesinde yer alan yemekhaneden karşılamaktadırlar.

Kariyer
Kadro ve pozisyonda yükselme imkanları, görev ve sorumluluklara paralel olarak unvan ve ücret değişiklikleri sunulmaktadır.
İletişim Bilgileri

Adres: Kartaltepe Mahallesi, İncirli Caddesi, Alpay İzer Sokak, No:4/B Bakırköy İstanbul

Çağrı Merkezi: 444 33 98

Email: [email protected]

Web: http://www.tatilhome.com.tr
 

Üst