hediye ?

byfors

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
20 Şub 2016
Mesajlar
17
Ad Soyad
Mustafa Şahin
Meslek
Serbest.
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

beyler merhaba kuş kaybetmekten artık gerçekten çok sıkıldım hırsızlığa karşı balkona damızlık kümesi yaptım çok kuş kaybettim evdekiler yemlerken ürkütüyorlardı sürekli kuşlar uçup gidiyordu, bana gerçekten beslemeye değer elimden tutacak bir usta varsa seve seve beslerim kuşlarını istediği anda iade ederim yani geri isterse kesinlikle yamuk yapan biri değilim sadece yem atan kuşçulardan değilim ilaçlarını herşeyini alıyorum çoluk çocuğun beslediği kuşlardan beslemem kesinlikle üstadlardan yardım bekliyorum her iyi kuşçu abim bilirki iyi kuş parayla alınmaz değeri yoktur artık demirbaşları kaybetmekten kuşçuluğu bırakma noktasına geldim rica minnet eğer böyle ustalarım varsa yardımcı olacak gerçekten istediği zaman iade geri veririm kesinlikle satıcı biri değilim besleyiciyim lütfen ustalarım uçum kümesim farklı yerde lakin önceki uçum kümesindede çok hırsızlık darbesi yedim kuşçu olan derdimden anlayacaktır canı yanan bilir gerçekten böyle dost biri varsa seve seve beslerim bırakan emanet hediye vermek isteyenlere gerçek bir dost olurum tanıdığınıza kesinlikle pişman olmazsınız 1 kuş öldüğünde gerçekten çok ağladığım günler oldu onlarda insanlar gibi can taşıyor sonuçta besliyorsak hertürlü yükünü omuzlayacağız ustalarımın üstadlarımın abilerimin kardeşlerimin ellerinden öper allaha emanet olun cümleten..

istanbul avrupa yakası kagıthane ortabayır'da oturuyorum şişlide çalışıyorum genel olarak oyun kuşu besliyorum, istanbul dışı göndermek isteyen olursa'da otobüs ile gönderirlerse alırım gerçekten çok ihtiyacım var arkadaşlar..
 

byfors

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
20 Şub 2016
Mesajlar
17
Ad Soyad
Mustafa Şahin
Meslek
Serbest.
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
ustalar yokmu yardım edicek abiler kardeşler ustalar bir el atın :)
 

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Katılım
5 Ocak 2008
Mesajlar
497
Yaş
36
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Yanlış anlamayın ancak bu şekilde geçmişte birçok kuşunu çaldıran veya kaçıran birisine malesef birçok kişi kuş vermek istemeyebilir. Bu nedenle bence siz öncelikle kafes düzeninizi kurun kuşları nasıl alıştırmalısınız bunları iyice öğrenin. Damar kuş beslemek istiyorsanız bu iş malesef pat diye olmuyor. Çırak olmak lazım sonra kalfa sonra usta... Bilmem anlatabildim mi ?
 
Üst