Neler Yeni

Guzel Yavru Kus Resimlerini Paylasalim (Taklaci)

yunus81

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yunus Turan
Meslek
kuş besleyicisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Merhaba;

Sevgili Kadir Halit;

Tebrik ediyorum, çok şirin bir yavru almışsın.
İnşallah uçurup, keyifle vakit geçirirsin.
Selamlar.

Şenol

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamunaleykum ugur
masallah cok guzel yavru insallah gonlunce uretir ucurur hazini alirsin anne babaya bayagi benziyor ozellikle dosu
saygilarimla

ankaralı beyazcı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
(((uğur)))
Meslek
sağlıkçı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
aleykümselam abi
sağol ALLAH razı olsun dişinin durumu biraz kötü düzelirse inşallah ...

velidamar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
vedat damar
Meslek
ticaret
İkametgah
Burdur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
dumanlı yavru.oyuna başladı inşallah vıdeoyu seyredeceğiz kaderi iyi ise..saygılar

Ekli dosyalar

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamunaleykum vedat bey
masallah cok guzel yavru ucurulcak bir kus insallah gonluzce ucurur hazini alirsiniz
saygilarimla

elemim

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
barış yoleri
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Maşallah abi yavrular çok güzel olmuş...
Ama son resimdeki büyük oldugundan mı daha bi güzel...

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
elemim' Alıntı:
Maşallah abi yavrular çok güzel olmuş...
Ama son resimdeki büyük oldugundan mı daha bi güzel...
tesekkur ederim baris son resimdeki arap percemlilerin yavrusu ilk resimdekiler torunlardan ikinci resimdeki dedenin yavrusu
saygilarla

göksal balcı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
göksal balcı
Meslek
depo sevkiyat
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
maşallah alınan yavrular hep böyle yakışıklı olsunki kuşculuk bir adım daha öteye gitsin sağlıcakla besleyin sağlıcakla uçurun sağlıcakla kalın :slm:

ferro18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ferhat Potukoglu
Meslek
Isletmeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamunaleykum mahmut bey
masallah cok guzel yavruar almisiniz gonlunuzce ucurmanizi dilerim bizlerle paylastiginiz icin tesekkurederim
saygilarla

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Kuşlar güzel gözüküyor mahmut bey , maşallah , son resimledeki takkalı arapla bildiğim kadarı ile meşur bazı ankara kuşlarınımı andırıyor .. Sağlıkla uçurun .. selamlarŞEREF

kılıçbey

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mahmut KILIÇ
Meslek
Bilgi işlem
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ferro18' Alıntı:
selamunaleykum mahmut bey
masallah cok guzel yavruar almisiniz gonlunuzce ucurmanizi dilerim bizlerle paylastiginiz icin tesekkurederim
saygilarla
güzel dilekleriniz için teşekkürler bazıları uçurmaya başladık herşey çok şükür iyi gidiyor umarım sonlarıda iyi olur. Selamlar

kılıçbey

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mahmut KILIÇ
Meslek
Bilgi işlem
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
şeref' Alıntı:
Kuşlar güzel gözüküyor mahmut bey , maşallah , son resimledeki takkalı arapla bildiğim kadarı ile meşur bazı ankara kuşlarınımı andırıyor .. Sağlıkla uçurun .. selamlarŞEREF
S.aleyküm, Güzel yorumlarınız için teşekkürler Şeref bey bu güzel hobinen en güzel yanıda güzel yavrular alıp uçurmak onların gelişimlerini izlemek belki başkaları için farklı olsada ben yavru alıp yetiştirip uçurmaktan büyük keyif alıyorum. Ankaralı oluptu bu tür araplardan elinde olan çok, görüntü insanları yanılta bilir her arap takkalıda meşhur araplardan olmuyor. Allahım sizlerinde tüm arkadaşlarında gönlüne göre versin Saygılarımla

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
kılıçbey' Alıntı:
şeref' Alıntı:
S.aleyküm, Güzel yorumlarınız için teşekkürler Şeref bey bu güzel hobinen en güzel yanıda güzel yavrular alıp uçurmak onların gelişimlerini izlemek belki başkaları için farklı olsada ben yavru alıp yetiştirip uçurmaktan büyük keyif alıyorum. Ankaralı oluptu bu tür araplardan elinde olan çok, görüntü insanları yanılta bilir her arap takkalıda meşhur araplardan olmuyor. Allahım sizlerinde tüm arkadaşlarında gönlüne göre versin Saygılarımla
Selamlar bir yanlış anlaşılma oldu ise kusura bakmayın, ben sadece meraktan sordum , bir ima yada bir kinaye ile değil ..
Bu konuda sizi temin ederim ..
Aksine birçoğu sizin aksinize, bu kuşlar gibi gözüken kendi besledikleri kuşları böyle tanımlıyor .. Öyle yada böyle benim için özel bir manası olmmakla beraber.
Kimin kuşu iyi oynarsa ve o dostumuzu sevindirirse ,soylu -secereli yada , secersiz hiç bir ayırım sız o dostumuz adına sevinirim ..
Ötesi ile çok ilgilenmem .. Ankara ve civarında bu ve benzer konuların suistimale çok açık olduğunun bazı tatsızlıklara sebep olduğunun farkındayım birazcıkta olsa.. Hepte dışında kalmaya çalıştım.. Bu sitede açılan pekçok konuda dahi uzaktan izledim , ...
Böyle bir açıklama yapma ihtiyacı duydum kendi adıma , farkında olmayrak sizi yada başka bir dostumuzu gücendirmek istemem .. selamlarŞEREF

kılıçbey

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mahmut KILIÇ
Meslek
Bilgi işlem
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
a.selam Şeref bey yok kesinlikle yanlış anlama yok icinizi ferah tutun ben sadece ilerde bir tartışma konusu olmasın diye yazdım yoksa sizle alakası yok. Kendizine iyi bakın saygılarımla selamlar