Neler Yeni

Güvercinime Atmaca Saldırdı ..

MustafaTekin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MustafaTekin
Meslek
Kuşcu
İkametgah
Kayseri
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

Moderatörün son düzenlenenleri:

gencoahmet

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Ahmet Kayabaş
Meslek
Emekli
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Tip(Portakal Renkli) Siyah Macar Sarı Posta
Canım kardeşim geçmiş olsun uçan kuş ve beklenen son hep yaşıyoruz ve yaşamaya devam edicez herhalde uçurduğun yer ormanlık alana yakın fazla yırtık yoksa iğne iplik ile bir kaç pens atmanı tavsiye edicem yaranın üzerine teramisin sür birazda pensilin tozu serpiştir veya çoçukluğumuz da yaptığımız gibi arabaların rot başlarına sürülen kavucuklu veya düz gres yağı (bir parmak uçu kadar) sür bir kaç günde yara pişer dikişlerde kendiliğinden atar selamlar.

Uygar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ahmet
Meslek
Öğrenci
İkametgah
Ağrı
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Merhaba, ben güvercin beslemiyorum ancak dün evimin damında gözleri sarı bir iltihap gibi kabukla kapanmış görmeyen bir güvercin buldum ve ne yapacağım konusunda hiçbir bilgim yok. Bu yüzden internette birşeyler araştırmaya başladım. Bu siteyi buldum ve durumu yazmak istedim ancak kayıt yapma zorunluluğu olduğu için de kayıt yaptım. Lütfen yardımcı olur musunuz? Güvercini bu haliyle bırakmak istemedim. Galiba güvercin de yavru bir arkadaşım sarı tüyleri olduğu için yavru dedi. Arada sırada da şeffaf ama katı bir sıvı aksırıyor. Nesi var bu güvercinin ve gözlerini açabilmek mümkün mü?