Neler Yeni

güvercin hastası köpek

mazidenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
dursun BEKAR
Meslek
tekstil
İkametgah
Samsun
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkadaşlar gecende gözlemlegiğim cok ilgin bir olayı paylaşmak istedim mahalede bir abimin kümesine gittim birde kümesinin yanında köpek kümesi var kurt köpeği var abimin adı kont ya abimin baktığı kuşlar mardin ve hepsi çakmaklı ağırlıklı oyun kuşları köpekle yanyanalar hiç korkmuyolar ilginç olan bu kont çatıya güvercinden başka hiç bir kuş kondurmuyor yanımızda kumru konuyor havlayarak peşine koşuyor kaçırıyor saksağan geliyor kedi kovalar gibi kovalıyor aynısını karkayada yapıyor hadi dedim sahibine yaranmak için o hareketleri yapıyor neyse sonra 50 metre ilerdeki başka bi abimin kümesine cıktık oradan o köpeği kontrol ediyorum yine aynı hareketler başka kuş kondurmuyor hala üzerimdedir şaşkınlığı

saygılar

DELIYUREK41

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat koç
Meslek
teknıker
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
olesını bende bulsam beslerım:D

Gamedog

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Atakan Elmacı
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Yabancı kuşlara böyle yapıyorsa hırsıza ne yapmaz :D

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Negüzel bir köpekmiş MAŞALLAH .. Bende sokak itlerinden başımı alamıyorum .. Sürekl sağdan soldan yoklama çekirlar .. selamlarŞEREF

legend1607

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
gökhan akan
Meslek
muhasebe
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Benimde çok samimi bir arkadaşımda Sivas Kangalı var o da aynı şekilde güvercinlere hiç birşey yapmıyor ama kumrular gelince deli oluyor valla :D

kelebekci34

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet çelik
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Saya
keşke bizimde öyle bir köpeğimiz olsa. Kedi,hırsız,karga vb problemlere engel olurdu. Sahibi iyi yetiştimiş demek ki.