Forumdaki Teşekkür Mesajlarınızda Dikkat Etmeniz Gerekenler

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Katılım
5 Ocak 2008
Mesajlar
495
Yaş
36
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari

Çoğu yerde uyarı bulunmasına rağmen bazı üyelerimiz hala birtakım kuralları bilmiyorlar.
Beğendiginiz, mesaj yada konularin altına "çok güzel", "teşekkürler", "eyvallah" gibi mesajlar atmak yerine, aynı konuda sizler de bişeyler üretip yada konu ile ilgili başka resim/yazilar bulup eklemeye çalışın. Böylece forum çok daha zengin ve okuması kolay olur. Mesaj yazarlarına takdirlerinizi teşekkür butonuna tıklayarak belirtebilirsiniz.
Örnek
Öncelikle herhangi bir konuda; eline sağlık,paylaşım için teşekkürler, gibi şeyler yazmamaya dikkat edilmelidir. Bu tür yazılar hem göz yoruyor hemde anlamsız. Yazıyı beğendiğinizi "teşekkür butonu" ile gösterelebilir aksi halde de "- rapor butonu" ile düşüncenizi belli edebilirsiniz.
İkinci bir konu ise ;
Forumda garip kelimelerin türemesi .. Türkçe de "yhaa , kiee , yanee" diye kelimeler yoktur. Harf değişikliği "k" yerine "q" harfi kullanılmamasına dikkat edelim. Türkçemizin harflerini yemeyeLim. "Geliorm" değiL "Geliyorum" Türkçe olmayan hiçbirşeyinde bu forumda işi yoktur. Lütfen yazılarımıza dikkat edelim. Türkçemize sahip çıkalım. Uyarıya uymayan üyelerin paylaşım için teşekkür mesajları silinecektir.
 

kazimcankurt

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
16 Şub 2008
Mesajlar
726
Yaş
35
Konum
Muğla
Ad Soyad
Kazım CANKURT
Meslek
Özel Güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Re: Forumdaki Teşekkür Mesajlarınızda Dikkat Etmeniz Gerekenler !

Kardeşim hüseyin bir ekleme bende yapmak istiyorum "Sewgili dostum" Türkçemizde "w" harfinin yer alması hoş olmuyor.Biz neysek onu gösterelim.Saygılarımla
 
Üst