Neler Yeni

Fayton deviren araplar 2

soylemez18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yavuz sinan ordu
Meslek
otomotiv tamiri
İkametgah
Çankırı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
alger' Alıntı:
soylemez18' Alıntı:
alger' Alıntı:
Resimlere baktıktan sonra anladım mevzuyu. Maşaallah.
Selam Hakan kardeş bu yorum dan 1 dakika önceki yorumunda tuna abinin benim yorumuma istinat olan yorumunu (doğru söze ne denir ? )diyerek tasdiklemiştin ve 2 dakika geçmeden bu yorumu yapmışsın .Şİmi soruyorum sana resimlere baktından sonra anladığın mevzuyu bize de söylede biz ve bilmeyenlerde öğrensin. :) Yanlış anlama kardeşim.
SAYGILAR
tabi kardeşim hemen açıklayayım. Başlığa baktım ne kadar tuhaf bir başlıkdiye düşündüm Fayton deviren ne anlama geliyor diye. Sonra fotodaki kuşlara baktım, hakkaten fayton deviren güzel bir deyim olmuş dedim. Ve üzerine "resimlere baktıktan sonra anladım mevzuyu" dedim. Burada söylemek istediğimi şu şekilde tekrar söyleyeyim.

"Başlıkta ne anlatmak istediğini kuşlarının resimlerine baktıktan sonra anladım. Maşaallah."

Sen ne anladın, onu öğrenebilir miyiz?
Yani kuşların resmine baktıktan sonramı kanaat getirdin fayton devirdiklerine ? Bakınca anlayacak kadar kuşçu değiliz daha !

alger

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hakan YEŞİLLİ
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
soylemez18' Alıntı:
alger' Alıntı:
soylemez18' Alıntı:
alger' Alıntı:
Selam Hakan kardeş bu yorum dan 1 dakika önceki yorumunda tuna abinin benim yorumuma istinat olan yorumunu (doğru söze ne denir ? )diyerek tasdiklemiştin ve 2 dakika geçmeden bu yorumu yapmışsın .Şİmi soruyorum sana resimlere baktından sonra anladığın mevzuyu bize de söylede biz ve bilmeyenlerde öğrensin. :) Yanlış anlama kardeşim.
SAYGILAR
tabi kardeşim hemen açıklayayım. Başlığa baktım ne kadar tuhaf bir başlıkdiye düşündüm Fayton deviren ne anlama geliyor diye. Sonra fotodaki kuşlara baktım, hakkaten fayton deviren güzel bir deyim olmuş dedim. Ve üzerine "resimlere baktıktan sonra anladım mevzuyu" dedim. Burada söylemek istediğimi şu şekilde tekrar söyleyeyim.

"Başlıkta ne anlatmak istediğini kuşlarının resimlerine baktıktan sonra anladım. Maşaallah."

Yani kuşların resmine baktıktan sonramı kanaat getirdin fayton devirdiklerine ? Bakınca anlayacak kadar kuşçu değiliz daha !
Kardeş sen ne demek istiyorsun, ben bu işi biliyorum senin birşeyden anladığın yok mu diyorsun? Ne söylemek istiyorsan açıkça söylersen ona göre bir cevap vermeye seni mutlu etmeye çalışayım ama maksadını bir türlü anlayamadım. Yoksa bu kuşlar gerçekten "fayton devirdi de ben mi konuyu yanlış anladım" diye düşündürdün beni yani. Fotolarına baktığım kuşların duruşu asaleti her kuşta görünebilenden daha farklıydı, boylu poslu yapıları çok hoşuma gitti. Benim bu söylediğimden ne çıkarttı isen bilemiyorum, anlayamadım gerçekten kusura bakma. Ama şunu söyleyeyim, tüm yazılarıma tek tek bakabilirsin bildiğim konuda yardım edebilirsem ederim edemezsem susarım, hiç bir mesajımda da ben bu işi biliyorum edası olmamıştır.

soylemez18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yavuz sinan ordu
Meslek
otomotiv tamiri
İkametgah
Çankırı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
alger' Alıntı:
soylemez18' Alıntı:
alger' Alıntı:
soylemez18' Alıntı:
alger' Alıntı:
SAYGILAR

Kardeş sen ne demek istiyorsun, ben bu işi biliyorum senin birşeyden anladığın yok mu diyorsun? Ne söylemek istiyorsan açıkça söylersen ona göre bir cevap vermeye seni mutlu etmeye çalışayım ama maksadını bir türlü anlayamadım. Yoksa bu kuşlar gerçekten "fayton devirdi de ben mi konuyu yanlış anladım" diye düşündürdün beni yani. Fotolarına baktığım kuşların duruşu asaleti her kuşta görünebilenden daha farklıydı, boylu poslu yapıları çok hoşuma gitti. Benim bu söylediğimden ne çıkarttı isen bilemiyorum, anlayamadım gerçekten kusura bakma. Ama şunu söyleyeyim, tüm yazılarıma tek tek bakabilirsin bildiğim konuda yardım edebilirsem ederim edemezsem susarım, hiç bir mesajımda da ben bu işi biliyorum edası olmamıştır.
Bak şimdi hakan gardaş başka bi sayfadan paylaşayımda anla.

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
ARKADAS ANLADIGI İNANDIKLARINI DİLE GETİRMİŞ TA BASKA FORMDAN BİR BASKA FORMA KİŞİYİ TAKİP EDEREK TAHRİKDE BULUNUYORSUNUZ TECRÜBENİZİ PAYLASIN YADA PAYLASMAYIN BASKI YA GEREK YOK KARDESİM BURADA HER KES TECRÜBELERİ DOGRULTUSUNDA KONUSUYOR BU TÜR DİYALOGLARIN SONU KIRICILIK BUNA FIRSAT VERMEDEN TARTISALIM LÜTFEN

ertuğrul

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ertuğrul özakün
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Bango
arkadaşlar herkese , ilginiz icin teşekkürler.biz paylaşalım istedik.ALLAH daha iyilerini sizlere nasip etsin.

soylemez18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yavuz sinan ordu
Meslek
otomotiv tamiri
İkametgah
Çankırı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ertugrul' Alıntı:
arkadaşlar herkese , ilginiz icin teşekkürler.biz paylaşalım istedik.ALLAH daha iyilerini sizlere nasip etsin.
MAŞALLAH ertuğrul amca ALLAH tüyüne nazar değdirmesin.

Ramazandlkrn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ramazan dalkıran
Meslek
kuşçu
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
s.a ertuğrul abi maşllah alah nazardan saklısn

ankara kuşcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
serkan karahan
Meslek
kurye
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kuşların tipi iyi ama görmeden birşey diyemem birgün. Video da atarsa izleriz ınş eywallh

ertuğrul

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ertuğrul özakün
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Bango

ertuğrul

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ertuğrul özakün
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Bango
ankara kuşcusu' Alıntı:
Kuşların tipi iyi ama görmeden birşey diyemem birgün. Video da atarsa izleriz ınş eywallh
saolasın

GokhanILDIR

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan ILDIR
Meslek
bilgi işlem uzmanı
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
fayton deviren araplar lakabı hoş olmuş güzel de kuşlar maşallah
önümüzdeki sezona bel kıran beyazları ve boyun kıtlatan sarıkırları hazırlıyorum bende hadi bakalım :)))

tüyü kadar yavrusunu alırsınız inşallah

ertuğrul

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ertuğrul özakün
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Bango
:) :) saol bol saglıklı yavrular alırsın inş.

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok