Neler Yeni

farklı baskalar

niptuck

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ersin kırım
Meslek
tekstil
Yetiştirdiğim Irk
Baska
slmlar 2. ve 3. resimdeki baskaları ben yanlış bılmıyorsam alman baskası olarak bılıyorum ve bu tıpte baska arıyorum.hatta bazılarının gozlerinın etrafı tam kırmızı oluyor bu tıpte baska bulursam alıcam sende varmı arkadasım.cvp beklıorum

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
Kuşlar çok güzel maşallah bol yavrular...

karataş32

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ali osman karataş
Meslek
sigortacı
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
baskaların masallahı var allah sahlıklı yavrular almayı nasip etsin

ilazlar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
FATİHLİ_APO
Meslek
kuşçu
Yetiştirdiğim Irk
Baska
öncelikle beğenen ve tebrik eden arkadaşlara teşşekkür ederim allah size daha güzel kuşlar nasip etsin
2.3 resimdeki kuşlar kırma türk baskalarıdır yani kanat kuyruk bangolar ile yerli baska dediğimiz baskaların eşleşmesiyle elde ettiğimiz kuşlardır. şuan için satmayı düşünmüyorum ama haziranda kümesi azaltmak istiyorum isteyen arkadaş varsa mayıs sonuna doğru görüşebiliriz.

iletişim için
[email protected] msnye geldiğinizde kendinizi tanıtırsanız sevinirim

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
maaşallah güzel kuşlar
bango kırmalığı var sanırım...

sabit

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
pgulkas
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Baska
ilazlar' Alıntı:
öncelikle beğenen ve tebrik eden arkadaşlara teşşekkür ederim allah size daha güzel kuşlar nasip etsin
2.3 resimdeki kuşlar kırma türk baskalarıdır yani kanat kuyruk bangolar ile yerli baska dediğimiz baskaların eşleşmesiyle elde ettiğimiz kuşlardır. şuan için satmayı düşünmüyorum ama haziranda kümesi azaltmak istiyorum isteyen arkadaş varsa mayıs sonuna doğru görüşebiliriz.

iletişim için
[email protected] msnye geldiğinizde kendinizi tanıtırsanız sevinirim

Sen kimin kuşlarını kime satıyorsun kardeşim, bu kuşlar Şükrü Gülkaş' a aittir, utanmadan birde uzun uzun anlatmışsın. Site yöneticisinin durumla ilgilenmesini rica ediyorum.

Bu kuşların gerçek sahibinin sitesi http://www.sukrugulkas.com dur.

ilazlar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
FATİHLİ_APO
Meslek
kuşçu
Yetiştirdiğim Irk
Baska
ey akılsız adam bu kuşların bir çiftini şükrü abiden aldığım doğru oda beni tanır apo dersen ama bu kuşlar onun değil sahipleri benim yavrularınında sahipleri benim bundan sonra cıkacak yavrularıda benim ama anladınmı daha anlatıyımmı

sabit

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
pgulkas
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Baska
ilazlar' Alıntı:
ey akılsız adam bu kuşların bir çiftini şükrü abiden aldığım doğru oda beni tanır apo dersen ama bu kuşlar onun değil sahipleri benim yavrularınında sahipleri benim bundan sonra cıkacak yavrularıda benim ama anladınmı daha anlatıyımmı

Bende onun oğluyum
Bu kuşlar hala kümeste duruyor parayla da kıralı gelse alamaz tamam mı

ilazlar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
FATİHLİ_APO
Meslek
kuşçu
Yetiştirdiğim Irk
Baska
o resimlere iyi bak babanada sor bakalım bana vermişmi vermemiş mi? işin doğrusunu öğren ondan sonra yaz buraya apuk sabuk şeyler yazıp kafa bulandırma

sabit

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
pgulkas
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Baska
ilazlar' Alıntı:
o resimlere iyi bak babanada sor bakalım bana vermişmi vermemiş mi? işin doğrusunu öğren ondan sonra yaz buraya apuk sabuk şeyler yazıp kafa bulandırma
Sen benim neden bahsettiğimi çok iyi anlıyosun da, hala hikaye anlatıyorsun. Ben üssteki çıkmalardan bahsetmiyorum, alttaki iki fotoğraftan bahsediyorum. Sen insanların kafasını bulandırma, kendi kümesinde çektiğin kendi kuşlarının fotoğrafını koy buraya. Başka fotoğraf kullanacaksan da altına isim yaz.

sabit

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
pgulkas
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Baska
ilazlar' Alıntı:

Sen benim neden bahsettiğimi çok iyi anlıyosun da, hala hikaye anlatıyorsun. Ben üssteki çıkmalardan bahsetmiyorum, alttaki iki fotoğraftan bahsediyorum. Sen insanların kafasını bulandırma, kendi kümesinde çektiğin kendi kuşlarının fotoğrafını koy buraya. Başka fotoğraf kullanacaksan da altına isim yaz.