Neler Yeni

Eve zabıta geldi !

41hunter41

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
asilkan
Meslek
emekli
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Belirtilmemiş
Diğer Irklarım
yok
Merhaba arkadaşlar rahatsızlık duydugum bir konu oldugu için özellikle üye olup yazmak zorunda hissettim kuş besleyen herkez kendi çapında haklı olabilmek için günya mazlumları oynayarak yazı yazmış ben hayvanlara karşı olmayan yıllardır içinde güvercin besleme arsuzu ile yaşamış ve bunu başaramamış bir insanım
şimdi sizler kendinizi benim yerime koyup bana cevap veriniz 40 yıldır aynı mahallede ikamet ediyorum evimin karşısına bir aile taşındı evi satın aldılar 2 katlı bir ev ve evde güvercin besliyorlar eve giren çıkan belli degil bende 2 katta ikamet ettigimden dolayı ne konuşuyorlarsa evden duyuluyor gülüşmeler küfürlü konuşmalar don tarzı şort ve atlet ile çatıya çıkmalar ellerindeki sopanın ucuna poşet baglayım tahtalara vurmalar o kadar çok olumsuzluk içinde sürekli iyi yönden baksamda piskolojim resmen bozuldu bir bela yapacagım diye korkar oldum resmen hayatın içine ettiler pencere açamıyorsun eşin çocugun cama çıkamıyor her gün güvercin uçuruyorlar kendi evimin çatısını ve pencere mermerlerini bok götürüyor onların besledigi güvercinler ister istemez yaban güvercinlerini de çekiyor ürtiker hastası bir kızım var en ufak bir olumsuzlukta etkilenip kaşınmaya başlıyor vs.vs.vs.vs daha yazmaya kalksam okumaya zamanınız yetmez buna inanın şimdi dedigim gibi siz benim yerime olsanız ne yaparsınız adaletli ve vicdanlı yorumlarınızı bekliyorum ben aile sahibi sorumlulukları olan birisiyim karşımdakiler ise bekar insanlar....kuş bakılır ama her gün hergün bu işkenceye hanginiz ne kadar dayanabilirsiniz