Neler Yeni

erkek erkege eşleşme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgur06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özgürr
Meslek
kahveci
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
biraz önce gördügüm olay biraz tuhaf gibi.
kumesimde 2 adet erkek sebap var. eş olan boz çift in erkeği yıkanmış güneşleniyorken erkek sebap gitti bi güzel eşleşti.bozda hiç hareket yok dişi gibi altına yattı . boz erkek oldugu kesin eşi bozdumanlı. yeme düşmek üzere olan boz ve bozkirli yavruları var tuhaf

eraann1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Erhan Özel
Meslek
Ziraat Müh.
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
Kelebek
yavru kızmalarında sık rastlanan bir durum fakat kart erkeklerin bunu yapması garip, üstelik eşi varken. belki de yumurtlamaya yakın zamanlarda erkek dişinin altına yatar. bu gibi bir olay varsa yanlışlıkla erkeğin altına yatmış olabilir.

A

Anonymous

Bende bi abinin yuvasında görmüştüm banyodan sonra binmişti benimde tuhafıma gitti :haha: erhan abiye katılıyorum bendede bazen önce erkek biniyo sonrada erkek eğiliyo dişi biniyo böyle bi durum olmuş olabilir :)

ankarakuşçusu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin
Meslek
memur
İkametgah
Adana
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

halk arasında gay ilişki diyoruz :)

ozgur06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özgürr
Meslek
kahveci
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ankarakuşçusu' Alıntı:

ben malatya halkındanım gay may anlamam kuşta olsa bile yavrular yeme düşsun direk satış bana ters

A

Anonymous

ozgur06' Alıntı:
ankarakuşçusu' Alıntı:

ben malatya halkındanım gay may anlamam kuşta olsa bile yavrular yeme düşsun direk satış bana ters
Ayirma sevenleri abi saka saka :ckmk: duzelir 2-3 hafta icinde arada oluyor boyle seyler ha baktin durumda bi degisiklik yok o zaman elden cikarirsin....

FeLix_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mesut DİNÇER
Meslek
Medikal Kimya
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Diğer Irklarım
Hünkari, Taklacı, Bango, Form, Saya
tam eşleşme ve döllenme, önce erkeğin dişiye binmesi, sonra da dişinin erkeğe binmesi ile olur, ama çoğu çift bunu uygulamaz. Erkek erkeğe eş alması da "kızma zamanında yuvada yeterli sayıda hazır dişi olmamasından olur", yani bir nevi denizatlarının cins değiştirmesi gibi, 2 erkekten birisi dişi gibi sakin davranıp, erkek erkeğe eş alabilirler. Zamanla da ayrılıp normal bir dişi denk gelince onunla eşleşebilirler.

halitreis

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
halit özyürek
Meslek
esnaf
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Bunlar tam terbiyesizz arkadaşlarr

ozgur06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özgürr
Meslek
kahveci
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
2 adet erkek sebap var forumdan alger ( hakan ) ın hediyelerinden gelen .o boz erkege atladı . o erkek bozda erkek gök e atladı atladıgı gok erkeğinde 1 haftalık yavruları var.
benim kumes gora ya döndu ascı bahcıvanı bahcıvan usagı usak hepsini diye gider bu iş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...