Neler Yeni

dumanlı eke dişi

relaxby

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
can mutlu
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

Moderatörün son düzenlenenleri:

gencoahmet

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Ahmet Kayabaş
Meslek
Emekli
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Tip(Portakal Renkli) Siyah Macar Sarı Posta
Canım kardeşim belki benim bilgisayar dandik olduğun dan kuşun resmini göremedim güle güle besle diyeyim sana selamlar.

ELKIR

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ilker altunbaş
Meslek
elektrikçi
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
MAŞALLAH BU KUŞ ÇEVREMDEKİLERE ATLATMAK İSTEYİPTE ANLATAMADIĞIM ŞEKİLDE BİR KUŞ İŞTE BUDUR DİŞİ KUŞUN ÖZELLİĞİ BOL TAKLA YÜKSEKTEN UÇMASI AMA HERKES YARIŞLARA KATILAN YETİŞTİRİCİLER VE DERNEK BAŞKANLARI ÜYELER DAHİL OLMAK ÜZERE AYNI HATAYI YAPIYORLAR ERKEK KUŞLA DİŞİ KUŞU AYNI KEFEYE KOYUYORLAR BU VİDEOSUNU İZLETTİĞİN KUŞ YARIŞLARA GİRSE ÇOK DÜŞÜK PUAN VERİRLER NEDENİ 3 METRENİN ALTINDA OYNAMADIĞI İÇİN EMEĞİNE SAĞLIK BÖYLE KUŞLARI GÖRDÜKÇE MUTLU OLUYORUM GÜLE GÜLE BESLE

EMİRBEY

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
YÖNETİCİ
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Maşaallah, kazasız belasız uçumlar nasip eylesin rabbim. Bol taklalı uzun ve dimdik giden bir kuş, çekimi yapan kuşu direk alttan yakalamış, böylece kuşun çıkış açısınıda net görüyoruz.
Bana göre tek eksi tarafı fişeğini bitirdikten sonra kuşun kanat çalıştırmayı bırakıp havada süzülmesi, bu hareketi fişek bitiminde kuşların %90ı yapar zaten , kendini dinlendiriyor hayvan. Ancak fişeğin bitiminde kendini koyvermeyipte kanat çalıştırarak uçuma devam eden kuş tadından yenmez.
Güle güle besleyin.

MEHMET618

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet ÇARKCIGİL
Meslek
MUHASEBE
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kardeşim güle güle besle, Allah tan dileğim şudur ki Her kesin en kötü kuşu inşallah böyle olur. 10 üzerinde 9,5 u var bence, 0,5 ide sesi, (sesini iyi duyamadım:)))). İyi akşamlar.

relaxby

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
can mutlu
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
beğenip yorum yapan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum kuş 3 metrenin altına inmemesi 1 aydır yatıyordu bu süre zarfında yumurta yavru gördü 3. gün idmanındaki yakayalabildiğim seferleridir normalde 1.5 2 metreye kadar iniyor kuşun ses olayına gelince normalde yumuşak kus fakat fışkırmaya başladığında sesli şamatalı oluyor
herkese iyi günler allah herkese gönlünce kuş uçurmayı nasip etsin