Neler Yeni

döneklerimden bazı görüntüler

bayram

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
bayram akın
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Bango
slm arkadasım ben güzel 2 çift dönek arıyorum fiyatları nedir sende varmı cevap yazarmısın

özgür35

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özgür çoban
Meslek
eczacı
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
eyw. mutlu abi saolsun aziz amca

rakun

Kayıtlı Kullanıcı
SON RESİMDEKİ KARA GALAÇANIN KUYRUK ÜSTÜ ELİFLERİN (SİYAH TÜY) LERİNİ OLMIŞSIN İYİ GÜZELDE YERLERİ BELLİ OLUYO . HERŞEYE RAGMEN ŞİMDİYE KADAR SİTEDE GÖRDÜGÜMM YEGANE KUŞLARDAN BİRİLERİ DOGRU YOLDASIN DEVAM ET. EDİRNEDEN ONUR
:heyo:

emirsalih

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emirsalih
Meslek
elektrik
Yetiştirdiğim Irk
Bango
çok güzeller maşallah.

perspektif

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ibrahim çoban
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
selamlar. güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. onur bey o kuşta elif yok, bir yerini de yolmadım, zaten yolmamı gerektirecek bir sebep de yok, tüylerini kabarmıştır. saygılar .
dostlukla...

ESKİŞEHİRLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
AHMET ESEN
Meslek
ESNAF
Yetiştirdiğim Irk
maşallah güzel kuşlar hayırlı günlerde besleyin..

hünkaribaba

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ömür deniz
Meslek
müdür
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
hemşerim döneklerin harika görünüyor .inşallah uçurup seyredersin.gerçi benimde ne kadar uçurma şansım olmasada(tutakçılardan dolayı)bazen elimdeki ırkın ne durumda olduğunu görmek açısından bir iki yavruyu gözden çıkarıp uçurmaya çalışıyorum.inşallah bol yavru alırsın.selamlar
ÖMÜR DENİZ

hongkong

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali Rıza GÜNALTAY
Meslek
KAHVECİ
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Merhaba İbrahim kardeşim kuşların maaşallahı var yukarıda düz kırmızı ve beyazlardan bahsettin bulmuşundur inşallah.ben de düz beyaz döneklerden vardı 9-10 sene önce Denizli de görmüştüm kendisiyle arkadaş olduk ve bana bir çift düz beyaz vermişti.bunların soyunu Yunanistan (Selanik) ten yastık kılıflarının içinde getirip Denizli de üretmiş ve uçurduğumda gerçekten galaçalar gibi ve hatta daha uzun dönüyorlardı.hastalık ve atmaca nedeniyle elimde şu anda kalmadı ancak arkadaşım halen onlardan besliyor.Denizli ye yolum düştüğü zaman onlardan alım geleceğim.selamlar

gemlik16avci88

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
İbrahim
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Ustam paylasım için tesekurler.Atmacasız bol yavrular sezon gecirmeniz dileğiyle
Saygılar...

hongkong

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali Rıza GÜNALTAY
Meslek
KAHVECİ
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
hepimizin teminnisi o ancak en gözde kuşu havada seçip götürüyor saygılarımla....

perspektif

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ibrahim çoban
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
hongkong' Alıntı:
Merhaba İbrahim kardeşim kuşların maaşallahı var yukarıda düz kırmızı ve beyazlardan bahsettin bulmuşundur inşallah.ben de düz beyaz döneklerden vardı 9-10 sene önce Denizli de görmüştüm kendisiyle arkadaş olduk ve bana bir çift düz beyaz vermişti.bunların soyunu Yunanistan (Selanik) ten yastık kılıflarının içinde getirip Denizli de üretmiş ve uçurduğumda gerçekten galaçalar gibi ve hatta daha uzun dönüyorlardı.hastalık ve atmaca nedeniyle elimde şu anda kalmadı ancak arkadaşım halen onlardan besliyor.Denizli ye yolum düştüğü zaman onlardan alım geleceğim.selamlar
güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. henüz bulamadım istediğim kuşları, inşallah bir gün bulmak nasip olur. benin dönekler da hastalık kurbanı oldu malesef. kırmızı akbaşlardan kalmadı hiç, çok illet bir hastalık hepsini kırdı geçirdi:( şimdi ben de fotoğraflarına bakabiliyorum ancak. ama kısa zamanda aynı damardan temin edeceğim yine. yavruları da burdaki kuşçular tuttu, parayla bile geri alamadım çok güzel kuşlardı. şimdi karagalaçaları eğitiyorum şuana kadar yakalayamadılar ve umarım hep böyle olur.
saygı ve sevgiler...

hongkong

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali Rıza GÜNALTAY
Meslek
KAHVECİ
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
bulamadıysan madem meraklısın ben sana temin ederim.galaça ben beslemem ancak kapalı beyaz arap pal olsun bunları daha çok severim iki tane kırmızı akkuyruk döneğimden bir tane kanat kuyruk denk kırmızı çıktı yeme düşmeden öldü iki üç ağız da o bir tane kapalıyı veriyor.beslemek istersen gönderirim oyunları ve dairesi ve uzun götürüyor kafa beton

perspektif

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ibrahim çoban
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
hongkong' Alıntı:
bulamadıysan madem meraklısın ben sana temin ederim.galaça ben beslemem ancak kapalı beyaz arap pal olsun bunları daha çok severim iki tane kırmızı akkuyruk döneğimden bir tane kanat kuyruk denk kırmızı çıktı yeme düşmeden öldü iki üç ağız da o bir tane kapalıyı veriyor.beslemek istersen gönderirim oyunları ve dairesi ve uzun götürüyor kafa beton
ilgi ve desteğinize çok teşekkür ederim Ali Bey. bahsettiğiniz kuşlardan beslemeyi isterim tabii ki. ben izmir çamdibi'ndeyim siz neredensiniz acaba? gönderebilirseniz sizin kuşların soyunu da takip etmiş oluruz.
saygı ve sevgiler...

bursalı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emrecan tunca
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
usta kuşların cok güzel siyahlar iicn birşey diyemiycem ama kırmızılar cok hoşuma gitti

hongkong

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali Rıza GÜNALTAY
Meslek
KAHVECİ
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
siyahlarda güzeldir,siyahları da izmir den getirdim.ilk büyük fotoğraftaki dişinin oyunu açık galaça gibi dönüyor.alttaki boz erkeği daha bir haftadır kovalamaya başladım hayvan turp muş daha oyun açtıramadım.diğer siyahlardan var baska erkek o fotoğrafta yok o da çok güzel daire çıkırtıp uzun götüroyor.

kuscu burdurlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan yılmaz
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
özellikle kırmızı akbaşlar göze çok hoş gelio havadaki dönüşüde yerdeki duruşu gibiyse daha fazla söze gerek yok bol yavrulu sezon dileğiyle burdur dan selamalar.................:)

hongkong

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali Rıza GÜNALTAY
Meslek
KAHVECİ
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
İbrahim Kardeşim merhaba mesajını daha bugün alabildim.bir telefon numarası verirsen seninle yüzyüze konuşup tanışmak isterim saygılar.