Neler Yeni

Denizliden Sayın Hakan Hoca'nın Dönek Güvercinleri

izmirli35

Kayıtlı Kullanıcı
bak kardeşim sen benim attığım mesajları göndermişsin ya senin yazdığın mesajlar onlarıda göndersene sen konuşurken saygısızca konuşmaya başlamıştın. bende seni sildim attım. sonra sen beni nasıl silersin diye bir sürü küfürlü yazı gönderdin. bunları neden yazmıyorsun. senin gibi kurt olamadık daha ben seninle ilgili bütün mesajları sildim. sen silmemiş devamlı okuyorsun sanırım. heralde hoşuna gidiyor neyse boşver. adam demişsin keşke benim kadar adam olsanda şu ülkeye benim kadar faydan dokunsa. bu arada şite yöneticisine sesleniyorum kilitlediğin konumu açarsan sevinirim. yoksa sitenizden üyeliğimi lütfen silin

fickler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
alper aydın
Meslek
ögrenci
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Saya
gel kardeşim siteden uyarılar var gel msn de konusalım hem demişin msn de konustuklarımız sadece bunlar yalamnsa yalan de bide bana kurt diyorsan helal olsun en azından sizin gibi leş yiyen çakallardan değiliz

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Bu konunun adı Denizliden Sayın Hakan Hoca'nın Dönek Güvercinleri'dir. Msn tartışmaları veya çakallık kurtluk değildir. Site yönetiminden hangi konunun açılması gerektiğini istiyorunuz? Eğer bir konunu kilitlenmiş ise bir bit yeniği vardır işin içinde de kilitlenmiştir. Yani Alper bey kuşların size ait olmadığını iddia etti. Kuşlar eğer size aitse yeni resimlerini ve videolarını bekliyoruz. Yeni bir konu açarak kuşların size ait olduğunu kanıtlarsanız konunun kiliti kaldırılacaktır.

Bu mesajımdan sonra site ile ilgili olmayan bir konunun buraya taşınması yasaktır.

Konunun başlığına uygun mesajlar yorumlar yapınız.Kuralların aksine uymayan kişilerden siteyi terk etmelerini rica ediyoruz.

Saygılarımla.
Hüseyin BAŞOĞLAN

josef

Kayıtlı Kullanıcı
hocam maşallah kuşların çok güzelmiş ..bende saya besliyorum,önceden bende dönek besledim bıraktım.. şimdi yeniden başlıyorum.iki kümes yapıcam

SPORCU16

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
benfiko
Meslek
elektrik
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
tşk ler birader maşalllah allah nazardan saklasın devamını bekleriz