Neler Yeni

DENİZLİ BANGOSU (YERLİ AZMAN) YENİ RESİMLER VE VİDEO

ysrtgb

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasir ARABACI
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Evet arkadaşlar kuşların yeni fotoları ve 1 adet kısa da olsa videoyu sizlerle paylaşmak isterim..Saygılar :tamam:

Ekli dosyalar

ysrtgb

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasir ARABACI
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
son

Ekli dosyalar

0zqur

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Özgür ERİŞ
Meslek
Elektrik-Elektronik Teknisyeni ..
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
YAHOO
[email protected]
AOL
[email protected]
Beklediğimiz fotolar gelmiş :) Dediğiniz gibi o kadar çok kuşun bir arada görüntülenmesi ile güzel çekimler olmuş , videoda da izlemek ayrı bir zevk.. Elinize emeğinize sağlık..

ysrtgb

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasir ARABACI
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
evet Özgür fotolar geldi umarım beklentileriniz boşa çıkmamıştır ;) foto veya videolarda kısıtlı oluyor malum video cepten çekim idare edelim artık :)) yolunuz düşerse mutlaka bekleriz yakından görün çok daha hoşunuza gideceğinden şüphem yok..saygılar

ysrtgb

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasir ARABACI
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
evet Özgür fotolar geldi umarım beklentileriniz boşa çıkmamıştır ;) foto veya videolarda kısıtlı oluyor malum video cepten çekim idare edelim artık :)) yolunuz düşerse mutlaka bekleriz yakından görün çok daha hoşunuza gideceğinden şüphem yok..saygılar

0zqur

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Özgür ERİŞ
Meslek
Elektrik-Elektronik Teknisyeni ..
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
YAHOO
[email protected]
AOL
[email protected]
Hayır boşa çıkmadı , beklediğimiz gibi oldu güzel fotolar ve güzel görüntüler yakalamışsınız .. Ve dediğinize de katılıyorum ,bu güzelliği yakından görmek bırak bizi kuşu sevmeyen birinin bile gözüne güzel gelir, hoşuna gider .. Yolum düşerse mutlaka haber veririm davetiniz için şahsen teşekkür ederim. .

reteb

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
enes yıldız
Meslek
elektrik
İkametgah
Kırklareli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Çok iyi yaa elinize sağlık keske daha uzun bi video olsa ucuşları için. Allah sağlık versin

ysrtgb

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasir ARABACI
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
0zqur' Alıntı:
Hayır boşa çıkmadı , beklediğimiz gibi oldu güzel fotolar ve güzel görüntüler yakalamışsınız .. Ve dediğinize de katılıyorum ,bu güzelliği yakından görmek bırak bizi kuşu sevmeyen birinin bile gözüne güzel gelir, hoşuna gider .. Yolum düşerse mutlaka haber veririm davetiniz için şahsen teşekkür ederim. .
Beğenmene çok sevindim ;) Bunlar da o kadar neşeli ve hareketli kuşlar ki yerde bile ayrı zevkleri var :) Her zaman bekleriz :slm: sağlıcakla..

ysrtgb

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasir ARABACI
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
reteb' Alıntı:
Çok iyi yaa elinize sağlık keske daha uzun bi video olsa ucuşları için. Allah sağlık versin
İyi dileklerin için sağol Enes ;) Telden çekim olduğu için pek cesaret edemedim uzun çekmeye bu kadar da net çıkacağını tahmin etmiyordum :)) Daha uzun ve güzel videolarla birlikte tekrar görüşmek üzere :tamam: ayrıca sadece bu ırkımızı değil diğer ırkların foto ve videolarını da paylaşırız inş. Saygılar..

mustafavilgen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mustafa Vilgen
Meslek
Grafiker
İkametgah
Antalya
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Çok güzel kuşlar Yasin Kardeşim, paylaşım için teşekkürler, Antalya'da yaşıyorum Denizli'ye sık sık geliyorum. Elimde profesyonel ekipman mevcut ve Denizli Azman'ının hastasıyım ve bu kadar çoğunu bir arada görmeyi hiç beklemiyordum. Eğer müsait olursanız ve size ulaşabileceğim bir telefon numarası verirseniz, ilk Denizli'ye gelişimde bir çayınızı içip bu güzel kuşların fotoğraflarını çekip sizlerle tanışmak isterim. Paylaşımların devamlarını bekliyorum, Tüylerince hayırlarını görün.

Antalya'dan selamlar

ysrtgb

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasir ARABACI
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Teşekkürler Mustafa abi ancak kuşlar benim şahsi kuşum değil bi abimizin kuşları zaten geçen hafta da paylaşmıştım orda ayrıntılı bilgiler mevcut..Fakat geldiğinizde bana ulaşın her zaman kapımız açık rahatlıkla gider izleriz kuşları her gün görücüye açık kuşlar..sıkıntı olmaz yani..Mutlaka bekleriz tekrar görüşmek üzere sağlıcakla kalın :tamam:

reteb

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
enes yıldız
Meslek
elektrik
İkametgah
Kırklareli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Bango kuşları seviyorum bide böyle video olunca nete her girişte izliyorum maşallah maşallah :)

ysrtgb

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasir ARABACI
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
reteb' Alıntı:
Bango kuşları seviyorum bide böyle video olunca nete her girişte izliyorum maşallah maşallah :)
böyle yorumlar geldikçe de insanın daha çok video ve foto paylaşası geliyo sağol kardeşim :heyo: Allah sizlere daha iyisini nasip etsin..

ibrahim_demir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ibrahim demir
Meslek
esnaf
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
selamlar....
emegine saglık kardeş..azmanların tanıtımı acısından vıdeo cok guzel olmus....
denizliden saygılar....

ysrtgb

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasir ARABACI
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
ibrahim_demir' Alıntı:
selamlar....
emegine saglık kardeş..azmanların tanıtımı acısından vıdeo cok guzel olmus....
denizliden saygılar....

sağol İbrahim abi elimizden geldiğince tanıtmaya çalışıyoruz bu ırkımızı..İnş başarılı oluruz..

ibrahim_demir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ibrahim demir
Meslek
esnaf
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
selamlar...
sen sagol kardesım...ne guzel calısmaya devam denızlılı olarak...azmanlar son zamanlarda denızlı guvercın evının calısması sonucu bılınçlı yetıstırıcıler tarafından uretılmeye baslandı ıns dahada ıyı yerlere gelır...bızlere dusen bu kusları kırmadan bızden sonrakılere tasımalıyız...
denızlıden saygılar....