Neler Yeni

Dans Akademi Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

danskursu

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
15 Tem 2016
Mesajlar
1
Puanları
0
Ad Soyad
Orhan Gürbüz
Meslek
CEO
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Diğer Irklarım
Yok
Biz Kimiz?

Dans Akademi olarak her biri alanında uzman dans eğitmenleri, koreograflar ve eğitim danışmanları ile dans etme algısını değiştirmek, her yaştan insana dansı sevdirmek için kurulduk.
Dans Kursları seçeneklerimiz; Sosyal Latin, Salon, Serbest Stil, Halk Dansları kategorilerinde toplam 38 dalda eğitim verirken Türkiye’nin 81 ilinde kurulan şubelerimizle dans eğitimi almak isteyen kişilere diledikleri danslarda özel programlar hazırlayarak uluslararası standartlarda kurs hizmeti vermekteyiz. Ayrıca sahne şovlarından gösteri hizmetlerine kadar farklı alanlarda da kişisel ve kurumsal organizasyon desteği sunmaktayız.

Dans Akademi uluslararası standartlarda dans dersi programları hazırlarken yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza göre sizlere profesyonel dünyanın kapılarını aralıyor.

Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri
Her İlde Şube
Kaliteli Eğitimler
Ekonomik Ödeme Seçenekleri
Özel Ders Programları
Organizasyon ve YarışmalarLatin Dans Kursu

Sosyal Latin dansları, doğaçlamaya imkan tanıyan yapısı, farklı kültürlerin etkisi ile şekillenen kültürü ile erkeğin yönlendirmesi bayanında takip etmesine dayalı Latin danslarıdır. Canınızın istediğinde dans edebilmek, ritme kapılıp rahatlamak; bu dansların temelinde var.
Salon danslarından ayrılan özellikleri ile öğrenme kolaylığı sağlarken, sizlere de kendinizi kolayca geliştirme olanağı tanır. Başlıca salsa ve rumba olarak bilinse de birbirinden farklı türleri yer almaktadır. Latin dans kursusizlere yüzyıllar boyu değişerek günümüze gelen bu dansları öğretmekte.
Her biri kendine has özellikleri ile diğer türü etkilerken; kıyafetleri, makyajları, ayakkabıları, aksesuarları ve müzikleriyle de dikkat çeker.
Sosyal Latin Dansları derslerinde en popüler olan latin danslarından Salsa, Bachata, Club Cha Cha ve Casino Rueda öğretilmektedir.Dans Kursu Fiyatları

İstediğiniz şehirde, istediğiniz dansı, dilediğiniz gün ve saatte almak için bizi arayın, içinizdeki dansçıyı ortaya çıkarın…Salsa, tango, vals, bachata, rumba, zeybek, sirtaki, oryantal, rock’n roll, merengue dahil 38 dans türü ve özel dans kursu fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlarımızı arayın.

Dans Akademi Türkiye’nin her yerinden profesyonellerle nitelikli dans eğitimleri almanızı sağlıyor! Dans kursu fiyatları:
Alacağınız dans türüne,
Ders saatine,
Koreografiye,
Özel ders olarak alınmasına,
Grup dersi olarak alınmasına,
Kullanılacak kostümlere,
Kullanılacak aksesuarlara,
Şov ve gösteri taleplerine göre belirleniyor.
Salsa, tango, vals, bachata, rumba, zeybek, sirtaki, oryantal, rock’n roll, merengue dahil 38 dans türü ve özel dans kursu kampanyaları hakkında bilgi almak isteyenler kampanya sayfamızı ziyaret edebilir veya aşağıdakiiletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.İstanbul Çağrı Merkezi: 0850 532 33 44
Şubeler: Beylikdüzü, Bakırköy, Taksim, Mecidiyeköy, Kadıköy, Kozyatağı, Maltepe, Pendik.

İzmir Çağrı Merkezi: 0850 532 33 40
Şubeler: Bornova, Konak.

Ankara Çağrı Merkezi: 0850 532 33 41
Şubeler: Bahçelievler, Kavaklıdere.

Bursa Çağrı Merkezi: 0850 532 33 42
Şubeler: Nilüfer İhsaniye, Nilüfer Beşevler.
Antalya Çağrı Merkezi: 0850 532 33 43
Şubeler: Lara

İzmit Çağrı Merkezi: 0850 532 33 45
Şubeler: Kozluk

Email: [email protected]
Web: www.danskursu.com.tr
 
Üst