Neler Yeni

ÇORLULU BANGOCU İSMAİL

_78_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismail kozar
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Bango
arkadaşlar 15 sene aradan sonra daha yeni 5 aydır kuşçuluğa başladım ve edinebildiğim kendi çapımdaki bangolarımın resimlerini paylaşmak istedim

Ekli dosyalar

_78_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismail kozar
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Bango
arkadaşlar bunlarda bakıcılar ben genelde yavruları yerli hünkarilere baktırıyorum hem görsellik açısından hemde garanti büyütüyor

Ekli dosyalar

eSeSLi

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah hepsi birbirinden güzel hoş geldin aramıza usta

ReplaXX

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
taner kumral
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
allah bağışlasın çok güzeller

bendede 2 çift kara kanat güllü kuşum var damarları uçuşları çok güzel kuşlar umarım karar verdiğim gibi bende tek damar kara kanat bango olarak gideceğim tek damar ama güzel damar karakanat güllü bangolarım...

fatih Eroğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
FATİH EROĞLU
Meslek
ECZ KALFASI
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Maşallah güzel kuşlar bol yavrulu saglıklı bir sezon dileğiyle saygılar.

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
Maşallah kuşlar güzel, kuşcuğa hızlı bir şekilde giriş yapmışsınız, herşey eksiksiz gibi, bangolarda , beyazkuyruk ve kanat kuyruk renkleri görüyorum, eşleştirmede bunlara dikkat ediyormusunuz ?Hastalıksız kümesler.

_78_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismail kozar
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Bango
gökay' Alıntı:
Maşallah kuşlar güzel, kuşcuğa hızlı bir şekilde giriş yapmışsınız, herşey eksiksiz gibi, bangolarda , beyazkuyruk ve kanat kuyruk renkleri görüyorum, eşleştirmede bunlara dikkat ediyormusunuz ?Hastalıksız kümesler.
sağolun NİZAM bey güzel eleştiriniz için . evet özellikle çok dikkat ederim aynı kuşları eşleştirmeye çünkü zamanında babam bana böyle gösterdiydi yoksa bütün emeklerimin boşa çıkacağının bilincindeyim . bozuk kuş değersiz kuş .

ER-EN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Erkan ENGİN
Meslek
Özel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Başlangıç için güzel kuşlar arada başka renklerde olsa daha güzel olmazmı zenginlik katar kümese tabi benim şahsi fikrim herkesin zevki ayrı ama bangoculuk konusunda ortak bi noktada buluşmusuz :)

_78_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismail kozar
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Bango
Bangocu_Erkan' Alıntı:
Başlangıç için güzel kuşlar arada başka renklerde olsa daha güzel olmazmı zenginlik katar kümese tabi benim şahsi fikrim herkesin zevki ayrı ama bangoculuk konusunda ortak bi noktada buluşmusuz :)
evet doğru söylüyorsunuz erkan bey diğer renkleride edinmeye çalışıyorum daha yeniyim bangoculukta kafama göre kırmızı sarı ve mavi bangolar bulabilsem alıcam ama benim çevremde çok az kişide var onların çoğuda vasıfsız bozuk kuşlar

_78_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismail kozar
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Bango
arkadaşlar bunlarda 2010 yılının ilk yavruları ortadaki kara kanat kuyruk süper bir kuş olacak

Ekli dosyalar