Neler Yeni

ÇORLULU BANGOCU İSMAİL yeni resimler

_78_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismail kozar
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Bango
yeni çektiğim resimlerimi paylaşmak istedim

Ekli dosyalar

Serkan BONCUK

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serkan BONCUK
Meslek
Otomotiv
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Beyaz Postacı
Maşallah bangolarınız güzeller ama oldum olası bu bangolar ısınamadım çocuklugumdan beri pek sevmiyom özelliği nedir insanlar ne için besliyor anlamadım acaba ufak tepek kısa gagalı oldugu için mi yoksa uçuş olarak ayrı bi özelliği var diyemi çözmüş değilim hala ?

_78_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismail kozar
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Bango
son

Ekli dosyalar

_78_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismail kozar
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Bango
Serkan BONCUK' Alıntı:
Maşallah bangolarınız güzeller ama oldum olası bu bangolar ısınamadım çocuklugumdan beri pek sevmiyom özelliği nedir insanlar ne için besliyor anlamadım acaba ufak tepek kısa gagalı oldugu için mi yoksa uçuş olarak ayrı bi özelliği var diyemi çözmüş değilim hala ?
sağolun serkan bey benim bangoları beğendiğiniz için teşekkürler . özelliklerine gelince bu bangoların zevkli bir uçumu yoktur . dalıcı özelliği olduğu için dönekçiler besler döneklerinden daha iyi randıman almak için . ama güzelliğe gelince ben bangonun hastasıyım güzelliğine. aynı zamandada bu ırk bize osmanlıdan mirastır kültürdür bango beslemek zordur çünkü narindir yavrusuna bakamaz . sizede tavsiye ederim en azından bir takım güzelinden edinip bu zor kuşun neslinin devamı açısından

fatih Eroğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
FATİH EROĞLU
Meslek
ECZ KALFASI
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Maşallah güzel kuşlar bol yavrulu saglıklı bir sezon dileğiyle saygılar.

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
Serkan BONCUK' Alıntı:
İyi bango beslemek zor iştir,cok narin yapıda kuşlardır, genellikle kendi yavrularına bakamadıkları için, yumurtalar ayrı bir kümeste bakıcı kuşların altına sürülür, bu şekilde üretimi sağlanır.Bende de bango ırkı güvercin var, ucurup yükselttiğim bangolarımda var.Günümüzde bango hem zevk için hem tcaret için besleniyor.İyi bir bango kümes satın alır, iyi bango besleyip coğaltmak hem maddiyat ister hemde bakım zira bunların yemleri bile özel taneli, mısır ve bezelye bango kuşlarına verilmez aksi taktirde, boğazına takılıp ölebilirler.

volkank

Kayıtlı Kullanıcı
bagolardan veya elinizde hünkari varsa almak istiyorum çorludanım.

_78_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismail kozar
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Bango
volkank' Alıntı:
bagolardan veya elinizde hünkari varsa almak istiyorum çorludanım.
şu anda verebileceğim bangom yok ama bakıcı olarak kullandığım iki çift yeli hünkarim var ilgilenirsen özelden ulaş bana

_78_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismail kozar
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Bango
arkadaşlar yeni bangolarım için yorumlarınızı bekliyorum .bulgar bangolarıdır .

Ekli dosyalar