Neler Yeni

ÇOK UZUN Bİ SÜRE ARANIZDA YOKUM

kuşçu26

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Samet Dönmez
Meslek
Laborant ama işsiz bi laborant
İkametgah
Eskişehir
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
selamünaleyküm
arkadaşlar bu sitede geçirdiğim keyfi, gördüğüm arkadaşlığı ve sıcaklığı hiç bi sitede görmedim..başkasıda göremez.bu sitede çok güzel abiler tanıdım gerçek hayatta,kısmetse dahada tanışırız.siteyi kurup bizleri tanıştıran kaynaştıran abilerimizin eline sağlık.ama özel nedenlerden dolayı aranızda çok uzun bi süre yokum.kısmet olursa kpss den bi sonuçla memur olarak atanmayı düşünüyorum.hayırlısı olsun diyerek yok kısmet değilse tecil bozup askere gideceğim.artık askerden sonra kısmetse uçururuz bizde bişeyler hep beraber izleriz.
çok nadir olarak girip bakabilirim.bana ulaşmak isteyen arkadaşlar olursa 05455074027 den ulaş[email protected] a MAİL ATABİLİRSİNİZ.MSN EKLESENİZ AÇMAYA FIRSATIM OLMAZ, KONUŞAMAYIZ..bayramınız şimdiden mübarek olsun. daha nice güzel, beraber bayramlara.
hepiniz hakkınızı helal edin.Allah'a emanet olun.selametle...

aykutk

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Aykut KARABULUT
Meslek
Emekli
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Baska
Selamlar Samet Bey,

Her şey gönlünüzce olsun yaşamızda, bügüne kadar yaptığın değerli katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Aykut Karabulut

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Samet kardeşim öncelike burada seninle tanıştığımız için mutlu olduğumu bilmeni isterim. Umarım herşey gönlündeki gibi yürür. Seni özeleyeceğiz. Arada sırada bir selam vermek için dahi yazarsan bizleri mutlu etmiş olursun. Umarım tez zamanda istediğin yerde olursun.
Allah'a emanet ol. Görüşürüz.

GÜVERCİN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
CENK
Meslek
İŞÇİ (POSTABAŞI)
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
herşey gönlünce olsun askerede gidersen hayırlı teskereler

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Samet kardeşim öncelikle sana teşekkürlerimi sunarım.Gerçekten sitemize çok güzel paylaşımlar ve bilgiler bıraktın,en öenmliside bunları çok güzel efendi kişiliğinle bizlere aktardın.Umarım kpss de güzel bir puan çıkarıp,dilediğin mesleğe kavuşursun.Allah yardımcın olsun.

kuşçu26

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Samet Dönmez
Meslek
Laborant ama işsiz bi laborant
İkametgah
Eskişehir
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
selamünaleyküm
abilerim hepiniz iyi dilekleriniz için çok sağolun.kısmet, inşallah olur kamu işi.
bu son mesajım.inşallah ilerde, belki siteden daha ilerde gerçek hayatta karşılaşırız ve oturur kuş uçururken hepberaber çay içeriz.hakkınızı helal edin.Allah'a emanet olun.iyiakşamlar...

kazimcankurt

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kazım CANKURT
Meslek
Özel Güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kardeş allaha emanet ol...
Hayat fani gerek yok üzmeye üzülmeye...