Neler Yeni

çok ilginç bir takla stili

derin

Kayıtlı Kullanıcı
ne alaka taklacıyla adam belgeselden almış sizi kandırıyor bide kuşçuyum diye geçiniyosunuz :eek:ley: :eek:ley: kuştan anladınız yok yok senin artis oldun yerde yönetmen benim falan da filan ben de kameracıyım artis olmasa yönetmen olmaz kameracı olmasa hiç biriniz plmaz sagdan soldan alıntlarla hava çakmayın ayıpdı agır abilerszi........ :sinirli: kuşçulun adamını siz bozuyosunuz

adıyamanhasan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan çelik
Meslek
buğday alım satımı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bunlar makaracı ırkıdır.izmir tarafında çok bakılır bence fazla anlamam ama guzel kuslar saygılar

erdalmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Erdal Saruhan
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Bu güvercinin yaptığı oyun takla değildir.Bu ırkın adı birmingham roller.Makaracı ırk.Türkiyede hiç görmedim yurt dışında yetiştiriliyor.

Ekli dosyalar

tolgahan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tolgahan cokyasar
Meslek
otomobil sanayi
İkametgah
Yurt Dışı
Yetiştirdiğim Irk
Saya
ikizkartal01' Alıntı:
ne alaka taklacıyla adam belgeselden almış sizi kandırıyor bide kuşçuyum diye geçiniyosunuz :eek:ley: :eek:ley: kuştan anladınız yok yok senin artis oldun yerde yönetmen benim falan da filan ben de kameracıyım artis olmasa yönetmen olmaz kameracı olmasa hiç biriniz plmaz sagdan soldan alıntlarla hava çakmayın ayıpdı agır abilerszi........ :sinirli: kuşçulun adamını siz bozuyosunuz
bilader su yazdiklarini biraz daha acarmisin ben pek anlayamadimda

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
tolgahan' Alıntı:
ikizkartal01' Alıntı:
bilader su yazdiklarini biraz daha acarmisin ben pek anlayamadimda

Yok bence açamaz Tolgahan bey. Baksanıza yazısından arkdaşın yeni dağdan indiği belli oluyor. Zaten taklacı olmadıklarını herkes söylemiş ikizkartal denen vatandaş. Biraz daha saygılı olki saygı göresin.

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yalçın öz
Meslek
serbest meslek
Yetiştirdiğim Irk
Saya
arkadasşlar ben nedense bu videoları izleyemiyorum açılmıyo

kuşcu şahin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
şahin duman
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kuş makaracı bu kuşların da böyle dönerek düşenlerine güzel diolar yanı kus dusecek :)

ersin1903

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ersin sardoğan
Meslek
satış müdürü
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Herkeze merhaba.Bu Discovery çekimi olan kuşları Birmingham roller diye piyasa bilinir ve Türkiyede ise Majeskül Dönek olarakta tanınır Bursa Makaracısıyla alakası yoktur.Dikkatli bakın Bu kuşlar Akbaş Akkanat Akkuyruktur ve beden ya kara yada çikolata (çakal)olur.Kolay gelsin

mardnci

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mustafa Korkmaz
Meslek
Ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bu kuşlara makaracı denir bursada besliyeni çoktur..