Neler Yeni

BURSANIN NAZAR BONCUĞU MÜLAKATLAR

turan_44

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
turan onaran
Meslek
otomotiv
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
gökanım yerimi ayarlarsam nasip olursa bursa oynar ve mülakat besleyecem.verdiğin bilgilere teşekkürler,sağol kardeşim

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
cüneyt arkın' Alıntı:
S.A arkadaşlar mülakat ırkı kuşlarla hiç alakam olmadı uçuş performansları ve oyunları hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim.TEŞEKKÜRLER
ÖMÜR DENİZ
Merhabalar Ömür bey,mülakatlar adeta sürekli uçmayı seven,yorulmak nedir bilmeyen,sürekli sefer halinde olan bir ırkımızdır.Özellikle mülakat gibi uzun süre sinekte kalabilen makaracı ırklar nadirdir,tabi iyi bir mülakat ailesine sahip olabilirseniz.Eğer siz ben sürekli uçan kuş beslemek istiyorum derseniz,size tavsiyem,mülakat beslemenizden yana olacaktır.

hünkaribaba

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ömür deniz
Meslek
müdür
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
gökhan @k' Alıntı:
Merhabalar Ömür bey,mülakatlar adeta sürekli uçmayı seven,yorulmak nedir bilmeyen,sürekli sefer halinde olan bir ırkımızdır.Özellikle mülakat gibi uzun süre sinekte kalabilen makaracı ırklar nadirdir,tabi iyi bir mülakat ailesine sahip olabilirseniz.Eğer siz ben sürekli uçan kuş beslemek istiyorum derseniz,size tavsiyem,mülakat beslemenizden yana olacaktır.
:slm: gökhan bey .keşke uzun süre kuş uçurmaya vaktim olsada mülakat beslesem ama malesef çok fazla vaktim olmuyor.elimde bulunan döneklerden bile15-20 yavruda 3-4tanesine eğitim verebiliyorum .kalanı damızlık oluyor.allahtanki kuşlar aynı kandan da döndü dönmedi problemim olmuyor.elimde 3-4tane taklacı vardı bügün salınca konamıyordu takla atmaktan,ertesi gün geliyordu .meraklı arkadaşlara hediye ettim .benim taklacı bekleyecek vaktim olmadığından.
Saygılarımla.
Ömür DENİZ.

çılqınkuscu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan altın
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Evet gökhan arkadaşım gerçekten resimler qüzel olmuş seni tebrik ederim :heyo: bu forumdaki üyeler lütfen bana bursadaki kuş pazarından piyasayı haber wern rica olunur... :)

çılqınkuscu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan altın
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
arkadaşlar size sunu sölemeyi unuttum öbür ilteimden sonra pek zaman geçmedi ama olsun ben iki çift süt beyaz bi çifti basık perçinli öbürküde düz saldıqımda çok iyi takla atıyorlar bu kuşlar sizce iyi mi?

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
çılqınkuscu' Alıntı:
Evet gökhan arkadaşım gerçekten resimler qüzel olmuş seni tebrik ederim :heyo: bu forumdaki üyeler lütfen bana bursadaki kuş pazarından piyasayı haber wern rica olunur... :)
Merhabalar,ben bugün bursa kuş pazarınıda ziyeret ettim.Ancak üzülerek söylüyorum ki gönlüme ve gözüme hitap edecek bir tane kuş göremedim.Gittiğim vakitte biraz geçti.Piyasada tabiki kuşun niteliğine göre değişmektedir.
Oynar piyasası bugün sorduğum kişiler kadarıyla,30 ile 100 ytl arasında idi.İyi mülakat yok denecek kadar azdı.Onlarında fiyatı oynarlar gibiydi.Taklacılara gelince,bu gün pazarın en güzeli onlardı.Gayet güzel sabuniler ve kaplamalar vardı.genel fiyatları ise 20 ile 200 ytl arasında idi.Kelebek ve dönek piyasasını araştırmadım.Ancak güzel denilenilecek bir kaç çift muradiye döneğide mevcuttu.

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Ben Artık Pazara gitmiyorum, pazarin guzelligini yansiticak kuslar cikmiyor, mezatlar daha uygun ve daha guzel oluyorlar, genelde cirishanedeki kelebek mezatlarindayim, ama Pazarda Kelebekler 5 Lira ile 100 ytl arasi degisiyor, kusa gore fiyat tabiki.

rüstem kösten

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
rüstem kösten
Meslek
işçi
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
BENDE MÜLAKAT IRKI BAKAN BİR YETİŞTİRİCİYİM BU IRKI YETİŞTİREN ARKADAŞLARIN IRKLARINA SAHİP ÇIKMASINI İSTERİM HERKESE TEŞEKKÜRLER

erdalmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Erdal Saruhan
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Vallahi on numaralar. :tamam:

egretli_03

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kuscu ltfi
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
slm arkadaşlar ben oynar besleyicisi olarak hep takip ediyoırum siteyi siz diyorsunuz kibursa inegölden başka yerde yok ben afyonluyum her yer çakal bursa mülakat ama burdaki kuşcular internete falan girmiyorlar göstermiyorlar bence afyon oynarda saklı bi cennet ..

tekinn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nurettintekinkus
Meslek
esnaf
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
mulakat fotolarını burda yayınlayabılırız.degısık mulakatların fotolarını herkes buraya gonderırse guzel bır gorsellık olacaktır sanırım...

Ekli dosyalar

tekinn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nurettintekinkus
Meslek
esnaf
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
mavilerden ornek

Ekli dosyalar

çapkın

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
tarık karaca
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Emeğinize sağlık güzel kuşlar

fatih Eroğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
FATİH EROĞLU
Meslek
ECZ KALFASI
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Arkadaşım güzel kuşlar bunlar inşallah eski değerini bulması dileğiyle saygılar.

sinoplu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
aykut karadaş
Meslek
ofis görevlisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Yok
s.a ben sınoptan aykut..oynar kuşunu severım ama gercekten saf kan bı oynar bulmak artık cok zor eger kı ben ımle bu kusları paylasmak ısteyen olursa sevınırım şehir farketmez gelırım almmaya ama tabii fiyatta anlasmamız lazım..
saygılar....

tekinn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nurettintekinkus
Meslek
esnaf
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
sinoplu' Alıntı:
s.a ben sınoptan aykut..oynar kuşunu severım ama gercekten saf kan bı oynar bulmak artık cok zor eger kı ben ımle bu kusları paylasmak ısteyen olursa sevınırım şehir farketmez gelırım almmaya ama tabii fiyatta anlasmamız lazım..
saygılar....
aykut kardesım.bu formdakıler oynar degıl mulakattır..oynarın safkanını bulmak basıt degılsede cok zor degıl.bursa ya yolun duserse yardımcı olurum..
saygılar..

sirchon

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sercan gündoğan
Meslek
bilgi işlem
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkadaşlar 15 yıl önce elime iyi kuşçulardan iyi mülakatlar geçmişti. mülakat beslemenin keyfini aldık allaha şükür. yalnız merak ettiğim bişey var; sitede ve genelde gördüğüm mülakatlar genelde dönek gibi kafa kesme beyaz. bizim beslediğimiz zamanlarda en fazla yaşmaklı olurdu daha fazlasına rağbet edilmezdi. altı kapalı olmasıda çok önemliydi. bu renktekiler başka formda kuşlarmıdır? veya tercih edilenler bu renklermidir

tekinn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nurettintekinkus
Meslek
esnaf
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
sirchon' Alıntı:
arkadaşlar 15 yıl önce elime iyi kuşçulardan iyi mülakatlar geçmişti. mülakat beslemenin keyfini aldık allaha şükür. yalnız merak ettiğim bişey var; sitede ve genelde gördüğüm mülakatlar genelde dönek gibi kafa kesme beyaz. bizim beslediğimiz zamanlarda en fazla yaşmaklı olurdu daha fazlasına rağbet edilmezdi. altı kapalı olmasıda çok önemliydi. bu renktekiler başka formda kuşlarmıdır? veya tercih edilenler bu renklermidir
artık her ırk da oldugu gıbı bursa kuslarında da kostumcülük öne gecmiş durumda.eskıden mulakat kumeslerde ucurulmak ıcın vardı.sımdı onlarda kostum kusu olmaya basladı..
akbaslar eskıden ne kadar vardı.ne kadar tutulurdu bılemem ama mulakatta karın altında, bel ustunde ,alında ,beyazlık normaldır..bır kusur sayılmaz yani...
saygılar..

tekinn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nurettintekinkus
Meslek
esnaf
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
herkesın ramazan bayramı kutlu olsun